Jste zde


Horoskop na srpen 2012
Marie Gita Gabrielli

Beran - srpen 2012
Další měsíc, kdy se zařídíte podle rozumu. V první dekádě srpna se rozpomenete, co vás v mládí naučili a stanete se obdivovanými pro své znalosti a dovednost. Ve druhé třetině měsíce rozeznáváte nabízené bohatství a pustíte se do této výzvy. Možná nebudete na stupni vítězů, ale okolí ocení vaši bojovnost. Ve třetí dekádě pro něco významnějšího opustíte známé a zajeté s nadějí, že se uskuteční nové. Naděje umírá poslední.

 

Býk - srpen 2012
V červenci jste se seznamovali s novými lidmi či prostředím a po dovolené se v srpnu vrháte do pracovního procesu jako smyslu zbavení. V první dekádě pozor na sprostotu a klam. Ve druhé dekádě se vám rozkryjí příležitosti k finančním zdrojům. Nejspíš zaspíte nebo nebudete chtít obětovat víc ze sebe. Třetí třetina měsíce zůstane jen na vás samých. Radu ani rozhodnutí za vás nikdo neudělá a nikdo vám nic nedá jen tak. I tak nabudete příjemných pocitů.

Blíženec - srpen 2012
Kolik jste v červenci dali, tolik jste dostali a to i úsměvů. V první třetině srpna si vjedete s někým dost nepříjemně do vlasů. Pozor na pěšinku. Ublíženost a poraněné ego není dobrý rádce. Ve druhé dekádě se samostatně rozhodnete a to vám jen prospěje. Dostanete se do svých stálých jistot a hodnot. Okolí toho hned využije a ve třetí dekádě se mu zachce víc vás popostrkovat. To si ale necháte líbit jen potud, pokud vás to pobaví a nezotročí. Vaší práci děláte přiměřeně vašemu vzdělání a dokonalosti.

Rak - srpen 2012
V červenci jste se mohli spolehnout na osobu velmi citlivou a vám blízkou. Máte pocit, že je vše v pořádku. A tak v první dekádě srpna jste připraveni pro rozumné návrhy i něco vykonat. Druhou dekádu si ale mohou ostatní užívat na váš účet. Oni si užívají a vy děláte. Samozřejmě se vám to nelíbí. Závěr měsíce je úžasný. Všeho je akorát. Baví vás i novinky, i ty neodzkoušené.

Lev - srpen 2012
Snažili jste se v červenci dosáhnout spravedlivého řešení. To vám v srpnu snad pomůže vykouzlit příjemné prožívání všedních dnů a s tím i plnou peněženku. Když v první dekádě jednáte tak jak vám říká váš cit a povaha, cítíte se na koni a dobře. Ve druhé dekádě se projeví něco, co už tady kdysi bylo a tak nezávazně proplouváte.  Ve třetí třetině měsíce se od vás toho chce moc. Vy naopak vyčkáváte a necháváte věci uzrát. A to je pro vás dobře.

Panna - srpen 2012
Doma vám v červenci bylo dobře, protože jste byli zajištěni. V srpnu chcete začít nové a také se vám to v první dekádě podaří. Druhá třetina měsíce už nebude tak jednoduchá, ale i tak získáte. Vlk se nažere a koza zůstane celá. Třetí dekádu si užijete spíše sami za sebe. Vnitřně se useberete a to vám pomůže jak k finančnímu tak i k vnitřnímu obohacení. Jen aby vás to neoddělovalo od ostatních. Neudržujte si od nich takový odstup!

Váhy - srpen 2012
Vaše vůle a přesvědčení mělo v červenci zelenou a tak opět očekáváte, že v srpnu přijdou další zprávy, které vás posílí. Daří se vám jak v první dekádě, kdy berete všechno hravě bez strnulých očekávání, tak i ve druhé třetině měsíce, kdy se hodně seznamujete, sbližujete a dá o vás říci, že jste doma všude. Ve třetí dekádě se od vás chce rozum a logika. Vy však nabídnete city a intuici. Nevadí, i to jsou rádcové pro život.

Štír - srpen 2012
Měsíc červenec byl celkem slušný, ale zdá se, že srpen se tak trochu zašmodrchá. Už závěrem minulého měsíce to nebylo ono a v první dekádě se cítíte jak po dalším evropském finančním kolapsu. Dáváte to na sobě hodně znát a tak se ve druhé dekádě ostatní ustrnou a nabídnou porozumění a lásku. Jenže vy jste asi na jiné straně polokoule. Ve třetí třetině se karta obrátí. Ostatní vás odmítnou, přestože se můžete rozkrájet samou ochotou. Jak říkám – zašmodrchané.

Střelec - srpen 2012
S někým jste si v červenci vyměnili kritické názory a snad se tím i vyčistil vzduch, neboť srpen začíná velmi úspěšně a finančně pozitivně. Bohužel to berete jako samozřejmost, čímž se ochuzujete o mnohé možnosti. Ve druhé dekádě přichází láskyplná náklonnost a tokání. Jenže vám zrovna vládne rozum. A tak se okolí přizpůsobí. Vám to tak skutečně vyhovuje a pocítíte radost z vítězství. Ale potom uslyšíte i na ty city.

Kozoroh - srpen 2012
Láskyplná nabídka byla v červenci využita a tak s ní počítáte i v srpnu. V první dekádě se nic takového nestane. Ostatní se stáhnou. Tak trochu se vás bojí, přestože dáváte najevo, že jste ke všemu připraveni. I druhá dekáda se nijak neliší od té první. Až ve třetí třetině měsíce si porozumíte. Zručnost, zkušenost, um a porozumění půjdou ruku v ruce. I nadále váš rozum stojíte pevně na zemi. 

Vodnář - srpen 2012
V červenci jste udělali změny a začátkem srpna podobně zakusíte nové city, ke kterým se postavíte, když už nějak, tak neutrálně. Ve druhé dekádě se vám připomene situace z dětství či minulosti a dost vás vyprovokuje k úskokům a podlosti. Ve třetí dekádě se více useberete a to dostane i do větší rovnováhy vaši osobu a vašeho okolí.  To celé vás uvrhne do mírumilovného klidu a duševního uspokojení. Jste inteligentní bytosti a tak dáte vědomě egu pohov.

Ryby - srpen 2012
Trochu jste si v červenci ostřeji vyměnili názory s ostatními, ale máte stále otevřené srdce a až do konce první dekády srpna se vesměs velmi daří. Ve druhé dekádě se nic nechce pohnout z místa a tak máte pocit zbořených ideálů a do oblak postavených snů. Třetí třetina měsíce se opět rozběhne. Věci půjdou k novým horizontům a vy uvidíte příležitosti, které se sice nemusí uskutečnit, ale to vám ke spokojenosti postačí. Přesto nepouštějte rozum k vodě.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno