Jste zde


Horoskop na srpen 2011
Marie Gita Gabrielli

Beran – srpen 2011
V červenci jste se jistě nechali obdarovat a chcete si v srpnu zajistit další uznání a výdělek. Nezapomínáte na vaši touhu být nezávislí a také si tento post od mládí držíte. Ve druhé dekádě bude lépe, když si vezmete dovolenou, protože ani okolí se nepřetrhne a závěr měsíce bude podobný. Buďte trpěliví, nic jiného dělat stejně nemůžete. Šetřete síly na září, bude dobrý na přátelství.

 

Býk – srpen 2011
Docela sportovně jste se poprali s červencem a srpen nebude nudný. Kolik dáte, tolik dostanete. V první dekádě to budete muset pochopit. Dostane se vám příležitostí, ale vy se vypaříte jak pára nad hrncem. Druhá dekáda bude úžasná pro všechny zúčastněné strany. Ovšem ve třetí dekádě nebudete stíhat a nakonec budete bojkotovat cokoli. Bude to měsíc extrémů. Jednou dole jednou nahoře.

Blíženec – srpen 2011
Můžete se po měsíci červenci cítit vyčerpaní a to buď náročnou dovolenou, nebo pracovní aktivitou. Do srpna vstupujete s obavami, ale tento měsíc vyjde nad očekávání dobře.  Jako realisté vstoupíte v první dekádě do neznámých oblastí. Ve druhé dekádě se budete hlavně setkávat s lidmi. Bude to přátelské, láskyplné, uvolňující. Ve třetí dekádě budete vystaveni pokušení. Nejspíš podlehnete, ale uděláte dobře a vaší peněžence také.

Rak – srpen 2011
V červenci jste se setkávali s novými i známými lidmi. Srpen vám nabízí hodně, pokud sami objevíte nebo rozvinete své schopnosti. To se vám v první dekádě nepodaří. Až ve druhé dekádě měsíce začnete vnímat realitu. Do konce srpna budete opět obklopeni lidmi, ale spíše s těmi z blízkého okolí. Jistě jim budete nápomocni fyzickou činností nebo jenom tím, že si s nimi vypijete šálek kávy.

Lev – srpen 2011
Po červenci, kdy vám někdo poranil srdce, očekáváte v srpnu další a další možnosti a příležitosti. Chce se od vás samostatnost, vůle a přesvědčení. Jste schopni udělat cokoli a zachovat se ne vždy čestně. Ve druhé dekádě vám svět bude ležet u nohou, ale vy nic nepochopíte. Avšak závěrem měsíce rozvinete lásku ve všech podobách a bude to dost vážné.

Panna – srpen 2011
V měsíci červenci vám byl oporou člověk, který je vám blízký a má vás rád. Srpen si malujete příznivě, ale hned v první dekádě vám po citové stránce nebude úplně do skoku. Ve druhé dekádě se vás bude snažit okolí rozptýlit. Nové možnosti, dobrodružství a zkušenosti na vás nezaberou. Máte svůj rozum a jste ve střehu, aby vás někdo nenapálil. Ostatní se přizpůsobí. Závěr měsíce se stanete láskyplnou, chápající osobou, která je připravena na nové akce.

Váhy – srpen 2011
Své jisté jste si v červenci zajistili. Jste chytří, v případě nutnosti si v srpnu míníte držet od všeho odstup. V první dekádě se toho na vás bude chtít víc, než toho normálně bývá zvykem. I když trochu vyčerpaní, vše zvládnete. Ve druhé dekádě si užijete pohodu. V blízkosti se naskytne láskyplná osoba. Ve třetí dekádě se musíte jinak orientovat. Je to tak dobře a vaše citlivá duše poslechne vnitřního hlasu, aby šla cestou reality bez problémů.

Štír – srpen 2011
Červenec máte za sebou, někdy jste dali víc na city, jindy na rozum. Do srpna vcházíte nabití zkušenostmi a v první i v druhé dekádě prožijete vy i vaše okolí úžasné dny. Bude se dařit novým věcem a objevování. Toho, čeho by se jiní báli, vás posílí a velmi motivuje. Jen ve třetí dekádě se vše zastaví a vy se můžete propadnout do nejistot a obav. Bude to jen přechodné. V září se máte šanci se opět rozšoupnout.

Střelec – srpen 2011
Hektický červenec je pryč a do srpna vkročíte trochu nejistí. Díky nečekané zprávě se budete muset někoho zastat fyzicky i duševně. Ve druhé dekádě sice vysvitne sluníčko, ale vy až do konce měsíce budete skeptičtí. Vše sice uděláte, vyřídíte, ale nebudete úplně ve své kůži. Když se nebudete cítit dobře, uzavřete se do své ulity a tím ochraňovat svou zranitelnost. Ale nic netrvá věčně. Ani radost ani starost.

Kozoroh – srpen 2011
Úspěch, uznání, morálka – to jste zažívali v červenci. Další měsíc z vás vyzařuje spokojenost, radost a naplnění. Okolí se v první dekádě nebude cítit nejlépe, vy předvedete trpělivost. Ve druhé dekádě přijde i jistá nevraživost, na což nemíníte reagovat a zachováte si pouze odstup. A tak ve třetí dekádě vás nechá okolí na pokoji. To vám bude vyhovovat. Závěrem srpna budete na místě, na kterém se cítíte šťastni, v sounáležitosti s celým vesmírem.

Vodnář – srpen 2011
Nejspíš jste v červenci uzavřeli rázně nějakou záležitost a do srpna kráčíte jako člověk, který ví, co chce. V první dekádě jde vše hladce, jste skutečně pány situace. Ovšem druhá dekáda se razantně změní a vám nezbude, než se od něčeho odpoutat. Mávnete nad vším rukou a rozhodne se nechat všechno jak je, abyste se ve třetí dekádě znovu nadechli a šli za novým dobrodružstvím a zkušenostmi.

Ryby – srpen 2011
Celý měsíc jste měli na to, abyste se mírumilovně s něčím rozloučili. Cítíte, že v srpnu začnete nový život. Uvědomujete si realitu a rádi byste si zajistili reálnou budoucnost. Okolí vám nabízí všechny možnosti, které by vás mohli posílit a pomoci, ale vaše předsevzetí se ve druhé dekádě zhroutí. Vrátíte se opět do svých iluzí a růžové brýle si ještě více vrazíte na nos. Tím vaše reálná předsevzetí vezmou za své. Sice se ve svých hlubokých vodách zklidníte, ale nezapomínejte, že život je tvrdý kapitalismus.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno