Jste zde


Horoskop na srpen 2010
Marie Gita Gabrielli

Beran - srpen
Z minulého měsíce jste ještě trochu rozčarovaní. Avšak srpen bude pro vás o setkávání s lidmi, dokonce dobré finanční a obohacující nabídky. Některé zatratíte, některé využijete. Celý měsíc se vydaří, koncem srpna přece jenom dojde ke smutku z rozloučení. Nebojte se a zůstaňte opět sami sebou. Důvtipní, soběstační, duchaplní, logičtí.

 

Býk - srpen
Až moc jste v červenci uvěřili tomu, že bez práce jsou koláče. Nejsou anebo to neumíte. Začátkem měsíce se budete muset z této víry probudit a když to bude nutné, přinutit se i k činnosti. V druhé půli srpna se dostaví i elán. Koncem měsíce opět dostanete sprchu od nějakého vykuka. Zvládnete to, ale opět upadnete do rozpoložení: „Mám se vůbec o něco snažit?“

Blíženec - srpen
Červenec se vám vydařil nad očekávání a i v první třetiny srpna budou skvělé. Práce se daří a vy pracujete na plné obrátky. Jen se nelekněte v závěru měsíce, kdy se vše zastaví a vy se s tou plodnou rajskou zahradou budete muset rozloučit. Nezoufejte, bude září a třeba se zase karta obrátí.

Rak - srpen
I bez zkušeností jste zvládli červenec a nové situace vám pomohli růst. Cítíte se sice trochu přetíženi, ale začátkem měsíce vytváříte stálé a trvalé. Zbytek srpna vám nebude vždy úplně nakloněn, ale vaše pevné přesvědčení vám pomůže, že vše obrátíte ve zlato. Na nepříjemnost půjdete s citem a láskou a tím si vysloužíte vavříny. Můžete být na sebe pyšní.

Lev - srpen
Červenec je za vámi a vy jste ještě stále nebrali nic vážně. Něco k čemu se upínáte, budete muset hned začátkem měsíce opustit. Jste vyzváni se bez zarputilosti utkat s realitou a vám se to povede až v posledním týdnu srpna. Za svoji námahu sklidíte štědrou odměnu. A to nejen finančně.

Panna - srpen
V minulém měsíci jste použili zdravý rozum a razantně zakročili. Abyste si v srpnu mohli zajistit trvalé hodnoty a jistoty, budete muset v jeho počátku změnit myšlení a otočit se o 180 stupňů. Pak už se vám bude dařit. Vaše nadšení se vám vyplatí. Bude to dobrý měsíc, jenom nezapomeňte koncem srpna také odpočívat.

Váhy - srpen
I když  měsíc srpen naznačuje váš růst, vy budete jako zablokovaní. Už červenec vám nastražil zajímavé situace a tento měsíc to nebude jinak. Přestože vás osud chce popostrčit, nabízí vám jak zajímavá setkání se zajímavými lidmi, tak i příležitosti vnitřního posílení, nebudete nic chtít přijmout. Možná je to jen vaše rozhodnutí – najít úplně nové cesty a řešení, která tady ještě nebyla.

Štír - srpen
Nakonec jste červenec zvládli i po nepříjemnostech, které vás v první polovině měsíce potkaly. A srpen nebude jiný. Také se vám trochu zablokuje normální plynulý běh měsíce. Po počátečním příznivém nadšení budete nuceni jednat opět proti svému přesvědčení. Rozum a cit si nepadnou do noty a vy se na konci měsíce znuděně rozhlédnete a když nenajdete příčinu, nějakou si vymyslíte. Nebude to řešení, ale vy se tím uklidníte.

Střelec - srpen
Tak jste si konec července užili a teď opět ke každodenní povinnosti. Zpočátku vám nikdo nic neusnadní, pak ale ostatní rozpoznají vaši houževnatost a budou spolupracovat. Jen ke konci srpna opět změní strategii. Vy si poradíte, ale také vás tato situace nabudí k opatrnosti a šetrnosti.

Kozoroh - srpen
Berete život lehce bez posuzování. Jste materiálně zajištěni a přestože se jako Kozoroh neumíte ze svých úspěchů radovat, v srpnu to předvedete celému světu. Uvědomíte si totiž, že jsme smrtelní a to vám v práci i ve volném čase pomůže k radosti, užívání si, lásce a porozumění. Budete rozdávat úsměvy a žít naplno bez lpění na tzv. jistotách.

Vodnář - srpen
Z minulého měsíce vás provází trochu špatné svědomí a jste nažhaveni k boji. Nic takového se nestane, jenom necháváte vaše mozkové závity zbytečně protáčet. Pracovní proces pojede po zajeté koleji. Nové příležitosti vás v polovině srpna vyburcují k představám  co by všechno ještě mohlo být, kdyby …  To kdyby uskutečníte a zajistíte si kvalitní odměnu. Kupodivu  vám to nepřivodí klid na duši.

Ryby - srpen
Jste z konce července dobře naladěni, začátek srpna budete nuceni hledat v sobě oporu a zdroje energie. V polovině měsíce přijde odpoutání se od osoby, či situace se kterou jste byli velmi za dobře. Záleží na vás, zda se mrzutě stáhnete či se chytíte nových příležitostí a přátel. Koncem měsíce možná dobře koupíte, či hůře prodáte nějakou nemovitost. Prostě opět měsíc, kdy byste měli brát život hravě se všemi změnami.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno