Jste zde


Horoskop na říjen 2011
Marie Gita Gabrielli

Beran - říjen 2011
Obohaceni duševně i materiálně v září vítáte měsíc říjen. Ale pozor, hned v první dekádě okolí nijak nezareaguje a vy se přinutíte obrátit ke svému zdroji, myšlení a nápadům. Ve druhé dekádě vám snad bude vyčítána vaše samostatnost a soběstačnost a tak se blahosklonně a citově začnete rozdávat. To ve třetí dekádě ostatní využijí k nic nedělání. A tak se stáhnete s otázkou co je lepší, víc používat cit nebo rozum?

 

Býk - říjen 2011
Měsíc září jste prošli dobře a zajistili si své jisté. V říjnu budete hledat ty největší zdroje sami v sobě, a proto bude tento měsíc dost slušný. První dekáda přinese nové příležitosti, které vám zajistí dlouhodobé výdělky. Druhá dekáda bude podobná. Ve třetí dekádě půjde o osobu či skupinu lidí, kteří si vás budou chtít citově podmanit. Trochu znuděně se stáhnete, protože jste tuto situaci již prožili a nemáte z ní ty nejlepší vzpomínky.

Blíženec - říjen 2011
V září jste se museli více spoléhat na vlastní rozum a důvtip a na říjen jste vybaveni i nějakými výjimečnými kvalitami navíc. Otevírají se vám v první dekádě dobré vyhlídky, pro vás to ale docela bude zátěž. Druhá dekáda bude podobná, vy ji zvládnete již lehčeji. Závěrečná třetina měsíce bude velmi úspěšná. A to právě proto, že se od vás bude chtít důležité osobní jednání, chytrost, inteligence … Budete prostě ve své kůži a to hlavně při počítání velkých peněz.

Rak - říjen 2011
Již jste dříve prožili veselejší měsíce, než bylo září. Říjen začínáte v rozpacích co ještě. V první i druhé dekádě nepočítejte, že byste radostí a uvolněností omdleli. Ale třetí dekáda bude již o něčem jiném. Dojde ke znatelnému obratu, prostě nový nádech a vám se bude zdát, že dobré příležitosti vykukují na každém rohu. Najdete přátelství i pomocné ruce, vše půjde samo a dobře.

Lev - říjen 2011
V září jste se zuby nehty drželi jistot a nemohli jste si moc vyskakovat. Říjen chcete totálně změnit. V první dekádě využijete výhody, kterou disponujete, a bohatě se vám to vyplatí. Druhá dekáda se bude zdát vyrovnanější a tak si možná řeknete o dovolenou. Třetí dekáda bude ve jménu lásky. Snad i to se podepíše na tom, že rázně změníte něco ve svém životě.

Panna - říjen 2011
Září jste procházeli ruku v ruce s lidmi blízkými nebo z vaší vzdálené minulosti. Cítíte se trochu citově vyčerpaní. V říjnu v první dekádě dojde i k určité kritice vůči vám, kterou přijmete a ještě za ní poděkujete. Ve druhé dekádě se po vás bude chtít trpělivost, což se vám bude chtít méně. Závěr měsíce vám starosti nedají příliš spát, přestože budoucnost máte jistou i zajištěnou. Že by to bylo snad kvůli někomu jinému? Poctivost a spravedlnost je to klíčové slovo.

Váhy - říjen 2011
Něco, co nemělo pevné základy vám spadlo. I když jste to čekali, můžete jít do měsíce října s pocitem, že s osudem se nedá nic dělat a vy nejste jeho strůjcem. Celý měsíc přesto můžete očekávat jen to nejlepší. Jestli to někdo pokazí, tak to budete vy sami. V první dekádě si vzpomenete na svou minulost, kde se vám něco povedlo, ve druhé dekádě využijete láskyplnou náklonnost okolí trochu vyděračsky. Ve třetí dekádě se budete cítit dobře se stejně naladěnými lidmi. Prostě úspěšný měsíc, který si v sobě podržíte hodně dlouho.

Štír - říjen 2011
Září byl vůči vám spravedlivý, ať se vám to líbí nebo ne. Pochopili jste, že kolik dáte, tolik dostanete. V první dekádě vás všichni budou nosit na rukou a tak se snadno můžete dostat ve druhé dekádě na piedestal. Ve třetí dekádě se dozvíte co všechno je v životě možné i nemožné a to vás dostane do jiného vidění světa. Může vás to také zastavit v akci, na kterou jste se chystali. V každém případě máte při sobě šťastnou hvězdu.

Střelec - říjen 2011
S přátelskostí jste prošli září, ale do října vcházíte s přesvědčením, že začnete úplně jinak. To se vám v první dekádě povede a jistě okolo bude hodně lidí a celá třetina měsíce se povede. Druhá dekáda bude úplně opačná a váš rozlet se pozastaví. Snad byste si měli vzít nějaký den volno a proležet je v posteli. Třetí dekádu očekávejte nemastnou neslanou. Naštěstí váš důvtip a chytrost vás ochrání tím, že se otevřete k těm, kteří lásku vnímají a opětují.

Kozoroh - říjen 2011
Moudro a sebepoznání jste v září jistě našli a říjen budete chtít se všemi vyjít v přátelském poplácávání se. V první dekádě se vám nabídne dobrá finanční příležitost, ale vám se na tom nebude něco pozdávat a tak se zasnažíte zmizet po anglicku či výmluvou. Druhá dekáda bude bezchybná. Vydělají všichni. Ve třetí dekádě vám ostatní naznačí, že dobrého bylo už dost a v nejlepším je třeba přestat. Vám to vaše otevřené srdce nezavře, naopak naplníte se pocitem jistoty a morální zodpovědnosti.

Vodnář - říjen 2011
Nejspíš jste se v září ocitli na místě, kde jste osudem měli být. To vás naplnilo moudrostí, kterou byste rádi někomu předali. Ale okolí to moc nezajímá a tak se nebudete namáhat. Ve druhé dekádě bude vše úžasné. Jen třetí dekádě se po vás bude chtít právě vámi nabyté vědomosti a zkušenosti na což nezareagujete. Nepřijde vám dobré, že byste se měli rozdávat. Držíte se rčení, všechno co řeknete, může být použito proti vám.

Ryby - říjen 2011
Září bylo o citech, lidem, náklonnosti. Jste do měsíce října nabyti zkušenostmi života a v první dekádě budete vyzváni okolím říci celému světu ano. Toho se ale nejspíš leknete a váš rozum, který začne „kecat“ vašemu srdci do duše, vše pokazí. Tak se stane i ve druhé dekádě. Až v závěrečné třetině měsíce se vzchopíte a protože již na vás ostatní nebudou tlačit, projevíte se jako člověk narozený pod šťastnou hvězdou. Tím si všechny udobříte.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno