Jste zde


Horoskop na prosinec 2011
Marie Gita Gabrielli

Beran - prosinec 2011
V listopadu jste pochopili tvrdou realitu života, přesto nebo právě proto se ve vás probudil soucit. První dekáda prosince vám nabídne projevit sebedůvěru a vlastní suverenitu. Každá zdolaná překážka vás posílí. Ve druhé dekádě vám bude někdo nadbíhat, vy se však z této situace chytře vyvléknete. Závěr měsíce se od vás bude chtít samostatnost a schopnost řešit pracovní aktivity a to i proti vašim přesvědčením. Vyjdete ostatním vstříc, ale budete víc opatrní. Vzpomenete si, že již v minulosti jste se museli takto sklonit. Ať se stane příští rok 2012 cokoli, bude nad vámi bdít Anděl strážný.

 

Býk - prosinec 2011
V minulém měsíci listopadu jste rozetínali jeden problém za druhým. Zůstáváte citově naplněni, což vám pomůže v první dekádě prosince unést zhroucení jistého plánu či projektu. Ve druhé dekádě citovou nabídku duchaplně odmítnete, ale ne bez vtipnosti. Zůstanete víc rozumově zaměření a ve třetí dekádě sáhnete po jistotě a stabilitě. Nepůjdete asi nejčistší cestou, ale zajistíte si materiální statky a výhody. V roce 2012 budete proti ostatním ve výhodě a tak by bylo dobré ji využít.

Blíženec - prosinec 2011
Během listopadu jste si svojí aktivitou naplnili peněženku, či bankovní konto. Optimisticky vcházíte do prosince a neoblomí vás hned z počátku měsíce nepřístupnost okolí. I druhá dekáda bude pro vás výzvou a pilně, s trpělivostí vám vlastní rozvinete vztahy k materiálním hodnotám. To se asi ve třetí dekádě okolí nebude moc líbit, na všem najde mouchy. Vy si ale zajistíte dobré vyhlídky. Vaše zkušenosti a rozhled si přijdou na své. V roce 2012 budete konfrontováni s minulostí.

Rak - prosinec 2011
Projevili jste v listopadu chytrost, nezávislost i moudré jednání. Zkušení vstupujete do prosince, i když se hned v první dekádě do vás někdo kriticky opře. Jste dost silní, abyste to obratem smetli ze stolu. Ve druhé dekádě můžete víc cestovat, tím se budete cítit trochu ohroženi. Závěrem tohoto zimního měsíce budete nuceni čelit nějakému odporu. S mazaností se dostanete dál. Získáte výhody díky tomu, že budete trpěliví. V dalším roce 2012 si budete víc užívat pohody. Těšte se na rozmazlování.

Lev - prosinec 2011
Kdo s vámi v listopadu nešel, šel proti vám. Sváry jsou ty tam a prosinec otvírá náruč příznivějších dní. V první dekádě vám bude dobře s láskyplnou osobou a vy se budete cítit jako král příp. královna. I ve druhé dekádě můžete počítat s náklonností ostatních. Budete realističtější a v pohodě. Ve třetí dekádě se vám zúročí vaše pozitivní chování. Buďte otevřeni širšímu společenství a zajistíte si příjmy i vzájemné porozumění. V roce 2012 se budete muset radit jen sami se sebou. To přináší i poznání svého já.

Panna - prosinec 2011
Dovedli jste se v listopadu vcítit do ostatních a pro mnohé jste byla jedno velké ucho. Prosinec ale nebude, co byl listopad. Bude to jednou dole jednou nahoře. Začátkem měsíce bude nejspíš kritika a vaše proti kritika. Druhá dekáda se obratem změní. Vše půjde lehce a samo. Třetí dekáda zase z jiného soudku. Může i někdo z blízkých omarodit a na vás toho bude docela hodně. Bude nutné rychlé rozhodování a změn. V roce 2012 se více otevřete světu i ostatním. Vítejte vše nové, všude dobře, tak co doma.

Váhy - prosinec 2011
Úžasný závěr měsíce listopadu vás přiměje k tomu, abyste si jej co nejvíce podrželi v sobě. Prosinec začne úchvatně. První i druhá dekáda vám nabídne nejdřív peníze a výdělky, pak náklonnosti a usmíření. Vy si to užijete jako realisté, kteří ví co je vám nabízeno a jak s tím naložit. Až třetí dekáda vás zklame. Vy ani okolí si závěrem roku nepadnete moc do noty. Berte vše lehčeji a přizpůsobivěji. V roce 2012 se vám to bude hodit. Někdy toho budete mít na hrbu až dost.   

Štír - prosinec 2011
Vaše zlost a mocenské boje vzaly v listopadu za své a vy máte v prosinci možnost začít od znova. Bude toho na vás trochu moc, ale zdá se, že vás to baví. Již v první dekádě půjde o záležitost, která jde do hloubky vlastní duše. Budete přátelsky nakloněni a i když ve druhé dekádě sklidíte kritiku, vaše zkušenosti a kvalifikace přesvědčí. Velmi dobrá bude třetí dekáda, snad jen víc cestování. Začínáte nová dobrodružství, tak směle do toho. Příští rok 2012 bude dobře vyrovnaný, jen sami si ho můžete pokazit výstřednostmi.

Střelec - prosinec 2011
V listopadu jste dokázali svoji praktičnost, píli i smysl pro realitu. Jste napnuti jako struna, jen se rozehrát. První dekáda prosince bude velmi příznivá. Na vaši strunu bezpochyby okolí nádherně zahraje. Ve druhé dekádě budete mít pocit, že je dobré v nejlepším přestat. Možná se na vás za to ostatní budou zlobit, ale vás to nerozhází. Závěr roku se vám bude líbit a užijete si ho jako nikdy předtím. V roce 2012 budete obklopeni lidmi, kteří vás mají rádi a budete si je užívat až, až.  

Kozoroh - prosinec 2011
Listopad se vám povedl a tak s tím počítáte i na závěr roku. Dej a bude ti dáno, takové je vaše heslo. Ale hned v první dekádě prosince se vám to trochu vymkne z ruky. Bude tu náklonnost vůči vaší osobě, ale vy to vůbec nebudete registrovat. Ve druhé dekádě se také předvedete. Okolí bude potřebovat vaši pomoc, jelikož nastanou problémy. Vaše odpověď nebude taková, že byste si za ní mohly poplácat po ramenou. Až třetí dekáda se vylepší. Zakusíte oslavy, jaké tady ještě nebyly, tak pozor na rachejtle. V roce 2012 nemusí být všechno tak, jak si ostatní představují. Nebojte se být sami sebou.

Vodnář - prosinec 2011
Vše jste v listopadu vyřešili se smířlivostí a vstřícností. Nezapomínáte ale na tvrdou realitu a tak se v prosinci v první dekádě zastáváte všeho, co je jisté. Avšak druhá dekáda je pro vás nezáviděníhodná. Nebudete věnovat čas věcem, které pro vás nejsou dostatečně zajímavé. Ve třetí dekádě by se mohly pracovní záležitosti pohnout, ale vám se na konci roku už prostě nechce. V roce 2012 bude opět příležitost rozvíjet vaše geniální vize a nové šance vyžadující odvahu a zisk.

Ryby - prosinec 2011
Snažili jste se v listopadu být co nejsrdečnější, i když to samé jste od ostatních nemuseli pociťovat. V prosinci v první dekádě budete oporou druhým, které sužují obavy a starosti. Naopak ve druhé dekádě budete potřebovat oporu vy, ale možná pomoc od druhých vůbec nepochopíte. Ve třetí dekádě může dojít k různým nedorozuměním, vy se ale nedáte a užijete si vánoční svátky duševně i materiálně obšťastněni. Rok 2012 bude podobný vašemu životu. Zmítání se mezi duševním a materiálním. Výhodou je, že žijete ve svém imaginárním světě.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno