Jste zde


Horoskop na listopad 2011
Marie Gita Gabrielli

Beran - listopad 2011
Trochu ukryti za imaginární zdí v měsíci říjnu, aby se vás nedotýkaly staré bolesti, vstupujete Berani již se sebedůvěrou vám vlastní do listopadu. Ostatní si vás váží a tak vám nabídnou hned v první dekádě vše, co vás může zajistit. Jde o tvrdou práci, ale vy se s veškerou zodpovědností a odhodlaností zhostíte úkolů na vaše bedra kladená. Ve druhé dekádě vás někdo zklame, přesto se zachováte shovívavě. Třetí dekáda bude velmi vyrovnaná, pro vás ovšem rozlučková. Musíte něco ukončit, abyste mohli něco nového začít. I tak jste vítězi.

 

Býk - listopad 2011
V říjnu jste museli mnohé změnit, aniž byste předem věděli, jak to dopadne. Listopad projdete jak již s nabytými zkušenostmi, tak i s nevyzkoušenými technologiemi. V první dekádě se toho moc nestane, snad okolí bude muset být trpělivé s vaší nemocí případně nicneděláním. Ale od druhé dekády až do konce měsíce se vše povede zdárně. Přijdou výzvy, vaše rychlé reakce a vysloveně poslední dekáda bude úžasná. Vaším přáním bude, aby tahle skvělá jízda jen tak rychle neskončí.

Blíženec - listopad 2011
Na říjen jste docela pyšní a tak doufáte a slibujete si od listopadu pohodu a dobré výsledky. Opak bude pravdou. Trpělivost okolí vydrží do té doby, dokud si nepustíte pusu na špacír. Od druhé dekády budou jen samé stížnosti na vaše chování a postup. Snad se od vás někdo i odvrátí. Vy se spíše stáhnete a konat budete jen v nutných případech. Pozor na práci s ohněm. I tak budete mít pocit – co mě nezahubí, to mě posílí.

Rak - listopad 2011
Máte za sebou říjen a docela jste si oddechli. V listopadu jdete do nových úkolů a nevíte, co od toho očekávat. V první dekádě musíte více používat rozum a logika vám velmi pomůže. Vše zvládnete. Naopak ve druhé dekádě se chce od vás více citu. Tentokrát se budete muset citově rozkrájet a to na vás bude trochu moc. V závěru měsíce se nestyďte projevit zármutek a zklamání. Nemůžete být všude a u všech. I tak projdete tento podzimní měsíc slušně.

Lev - listopad 2011
Vaše rázné chování v říjnu vás povzbudilo a tak vcházíte do listopadu, jakoby jste chtěli začít od znova. V první i druhé dekádě jsou všichni spokojeni včetně vás. Vše se daří, snad jen více cestování, ale i to vás baví. Jen třetí dekáda už nebude tak slavná. Okolí se bude kamarádit jen v nejnutnějších případech a to nemá dělat. Vy odpovíte na takového chování zatvrzele. Skoncujete se vším, co vám nesedí a zdá se, že je to jediná a dobrá cesta. Mělo by vás to posunout dál.

Panna - listopad 2011
V říjnu jste si ostře vyměnili názory a v listopadu nevíte, zda se víc projevovat citem či rozumem. V první dekádě ještě zakusíte nějakou nečistou hru, kterou ale rychle spláchnete a nebudete se již o její existenci víc zajímat. Od druhé dekády počítejte s láskyplnou nabídkou. Budete si užívat příjemné společenství lidí a to by vám mělo vydržet až do konce měsíce. Jen abyste se z tohoto zájmu o vaší osobu nezačali nudit. Všeho moc škodí, že?

Váhy - listopad 2011
V říjnu jste nabyli optimismu a nového elánu do života. V listopadu očekáváte nabídky a příležitosti. Nic od nikoho nečekejte. Musíte se sami postarat a bude to dobré. Zjistíte, že se musíte opět vypracovat vlastní pílí, vytrvalostí a chytrostí. Tak to bude celý měsíc. Ve třetí dekádě už budete vědět, že tak to skutečně je a využijete toho. Budete ve výhodě, tak se sami lehkomyslně nepřipravte o to, co máte proti konkurenci navíc.

Štír - listopad 2011
Setkání s minulostí v říjnu pro vás mohlo být nostalgické i bolestivé. Proto jste v listopadu schopni předvést i vaše temné stránky. V první dekádě půjde o výměnu výzorů, která nepomůže nikomu. Až ve druhé dekádě se vše urovná a navzájem se budete snažit pochopit, že jsme všichni na jedné lodi. Závěrem měsíce si uvědomíte co je uskutečnitelné. Dáte se solidním směrem, který přeje trvalým hodnotám. Také cestování bude častější.

Střelec - listopad 2011
Své solidní a jisté jste si v říjnu zajistili. Očekáváte, že listopad vám předvede veškeré krásy akčního života. Opomeneme-li první dekádu, která se nevyvede, druhá a třetí dekáda vás již nezaskočí. I když ve druhé třetině měsíce můžete očekávat i podrazy a mocenské boje, vše ustojíte svojí čestnou a zralou persónou. Ve třetí třetině měsíce snad pomůžete tam, kde se z toho nebudou vidět. Odměna bude hlavně v penězích a už je ani nebudete muset prát. Váš vnitřní svět nabude rovnováhy.

Kozoroh - listopad 2011
V říjnu jste se bez předpojatosti otevřeli novým zkušenostem a dobrodružstvím a vyzařujete začátkem listopadu láskyplnost a přátelskou pomoc. Okolí je trochu unaveno podzimními mlhami, vás to ale neodradí a předvádíte všem, že peníze leží okolo nás, jen se pro ně sehnout. Ve druhé dekádě konečně vaše senzitivita probudí i ostatní, ale to už vás nenadchne. Víte, že se musíte s něčím rozloučit. To se ve třetí dekádě zase naopak nebude líbit jiným a tak je přesvědčíte, že je vše připraveno a zajištěno pro budoucnost, tak proč si trochu oddychově nezaskotačit.

Vodnář - listopad 2011
Říjen jste ukončili rozpačitě neboť se dobořilo to, co nestálo na pevných základech. A tak berete v listopadu děje okolo vás bez velkého očekávání. V první dekádě se zdá, že by mohlo dojít k nějakému vzkříšení. Trochu se s tím poperete, ale jen tak, aby vás to také pobavilo. Druhou dekádu zvládnete dobře. Se vším si poradíte, přestože by vám mohli chybět nějaké informace. Závěr měsíce bude pohodový, snad až moc nicnedělání. To by se někomu nemuselo líbit a tak pozor na kritiku.

Ryby - listopad 2011
Vaše nálada během října byla většinou kolem bodu mrazu. V listopadu tedy neočekáváte větší změny. Když se ale začne okolí tvářit jako vy Ryby, řeknete si – a dost. Již v první dekádě si uvědomíte, že musíte změnit svůj postoj v pozitivní přístup a to se vám i povede. Ve druhé dekádě zazní i laskavý přístup od druhých. Projevíte trpělivost, a i když se třetí dekáda nebude úplně dařit, vezmete vše hravě, bez velkých očekávání a změn. Tím si zajistíte veselejší dny.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno