Jste zde


Horoskop na leden 2012
Marie Gita Gabrielli

Beran - leden 2012
V závěru prosince jste se usebrali a obohatili o poznání, že za každých okolností můžete být sami sebou, nezávislí a moudří. V lednu 2012 se vám chce nedočkavě vlítnout do akce. Ale v první i ve druhé dekádě dojde ke zdržení. Nejdříve nebudete moci splnit očekávání vy, pak naopak okolí. Až ve třetí třetině měsíce se vše urovná a spokojenost bude na obou stranách. Máte jistou výhodu, které byste se vlastní nešikovností neměli vzdát.

 

Býk - leden 2012
Co Bohu Bohu, co císaří císaři. Tak vypadal prosinec. Vše bylo spravedlivé, ať se vám to líbilo nebo ne. Rozněžněně vítáte leden 2012 a také se na vás v první dekádě budou až moc usmívat. To vás zaskočí, neboť to nebývá každý den. Naopak druhá třetina měsíce bude náročná, snad i úskoky. Vám nezbude, než být trpěliví a dělat si to své. Ve třetí dekádě se vše srovná. Nebude vadit naučit se něčemu novému. Pozor na citovou zranitelnost.

Blíženec - leden 2012
Zajistili jste si na konci roku během prosince jistoty na kontě a s optimismem vstupujete do ledna 2012. Nečekejte, že v první třetině měsíce se bude něco dít. Vy sice naskočíte do pracovního procesu a splníte si to své, ale jelikož okolí i ve druhé dekádě nebude aktivní, vy se také nepřetrhnete. Až ve třetí dekádě si proti všem půjdete svým rozumem za výdělkem. Kolik uděláte, tolik dostanete. Vaše samostatnost, vtipnost a chytrost vás samotného nabíjí.

Rak - leden 2012
Koncem prosince se vás něco citově dotklo. V lednu 2012 si musíte zapamatovat, že co vás nezahubí, to vás posílí. Nebude to úplná idylka. Hned v první dekádě budete rozmrzelí a ve druhé třetině měsíce se budete snažit být spravedliví. Závěrem měsíce se dobré snahy okolí zhroutí a to vás donutí hledat zdroje sami u sebe. Možná si vzpomenete, že podobná situace nastala už někdy v minulosti a to vám pomůže. Jo, život je tvrdý kapitalismus.

Lev - leden 2012
V prosinci se vám otevíraly všemožné cesty, jen vykročit na některou z nich. I když vcházíte do ledna 2012 cestou reality, hned v první třetině měsíce nastane uvolnění, snad i nicnedělání a přátelské poplácávání po ramenou. Ve druhé dekádě budete víc cestovat a to se vám už tolik líbit nebude. Třetí dekáda nabízí opět nabídky se srdcem na dlani. To vás ovšem může zavést do temných hlubin vlastní duše. Trochu vás to vyděsí, ale do dalších týdnů vás to naladí pozitivně.    

Panna - leden 2012
Máte pocit, že jste si v prosinci uspořádali život a začínáte s entusiasmem od znova. I ostatní dávají najevo v první dekádě ledna 2012, že je jim také skvěle. Vás to však může rozhodit. Na druhou dekádu jen tak nezapomenete. Bude úžasná na všech frontách. Naopak v závěru měsíce očekávejte nutnost změn, na které budete reagovat velmi podrážděně. Něco budete muset přestavět. Tentokrát ale na pevnějších základech.

Váhy - leden 2012
V prosinci jste museli řešit záležitosti z minulosti. Hned v lednu 2012 víte, že musíte jisté záležitosti případně s jistými osobami rázně a hlavně rychle ukončit. To se vám v první dekádě podaří. Nebude vyhnutí, a i když se vás ve druhé a třetí dekádě budou ostatní snažit rozptýlit, nabízet pomoc a spoluúčast, moc se jim to dařit nebude. Vaše rezervovanost a sklíčenost se rozplyne až v dalším měsíci.

Štír - leden 2012
Náhlé a překvapivé zprávy, které vás bombardovaly v prosinci už v lednu 2012 nemusíte očekávat. Nacházíte se v ochranném krunýři  a i když se v první dekádě situace neodvine nejpozitivněji, vy zůstanete v pohodě a vyřešíte věci s úsměvem. Druhá třetina měsíce přináší nové technologie, které zvládnete sportovně. Třetí dekádu očekávejte jistou náklonnost, ale pozor, nevysnívejte si nemožné. Celkem dobrý a tvořivý měsíc.

Střelec - leden 2012
Stali jste se závěrem roku vítězem a naplněni obětavostí vcházíte do ledna 2012. V první dekádě se okolí sice nemuselo něco úplně povést, ale vy z toho vytěžíte hodně. Ve druhé třetině se můžete dočkat kritiky, vy se ale uzavřete a nedáte nikomu ani chlup zadarmo. Třetí dekáda bude úžasná hlavně na vztahy. To vás nastartuje k pozitivnímu náhledu do dalších dnů. Váš momentální jemnocit sklidí úspěch.  

Kozoroh - leden 2012
Občasnou vzájemnou kritiku s ostatními máte z prosince za sebou. V lednu 2012 chcete ukázat svoji profesionalitu. Avšak první a druhá dekáda nebude pro nikoho růžová. Nic se nebude chtít rozjet a jak vy, tak ani ostatní nenajdete společnou řeč. Vyběhnete si do svých vrcholků hor a odříznete se od druhých. Do údolí seběhnete až ve třetí třetině měsíce, kdy se všichni proberete a začnete fungovat. Pak už vše poběží jak na drátku.

Vodnář - leden 2012
I když jste v prosinci vystupovali jako hodný Mikuláš, v lednu 2012 jste schopni ukázat i svoje stinné stránky. V první dekádě se okolí bude snažit o vaše rozptýlení ani tak po loučce, jako po světě. Po zvážení tuto nabídku odmítnete. Příležitosti ve druhé a třetí dekádě zvládnete samostatně, náruživě a k tomu levou zadní. Tyto výzvy pro vás budou čajíčkem. Mezi dobrými přáteli vám bude dobře.

Ryby - leden 2012
Prosinec byl poznamenán menším smutkem. Vám se v lednu 2012 chce začít pracovně, ale když se budete muset v první dekádě projevit, cuknete. Druhou třetinu měsíce trpělivě a v pohodě projdete bez úhony a také ve třetí dekádě za druhé ponesete kůži na trh. Jste obětaví a tak pro vás není problém za nemohoucího zaskočit. Ostatní vám to vrátí. Určitě to potom s nimi roztočíte. 

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed




Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno