Jste zde


Horoskop na leden 2011
Marie Gita Gabrielli

Beran – leden 2011
V prosinci se vám díky rychlému jednání dostalo náklonnosti a to jak materiální, tak i duševní. Z toho vytěžíte i do poloviny ledna 2011. V druhé polovině měsíce se stáhnete a ostatní se proto také zklidní. Koncem měsíce dáte najevo, že jste opět ochotni opustit bezpečné zázemí a zúčastnit se dění ve světě. Snad toto jednání ostatní pochopí.

 

Býk – leden 2011
Prosinec byl tak trochu jako na houpačce. Jednou dole jednou nahoře. V lednu 2011 neočekávejte velké změny. Jak zasadíte, tak sklidíte, i když je to zimní měsíc. V první dekádě se necháte rozhodit a pak už si se zbytkem ledna poradíte. Ve třetí dekádě očekávejte důležitou zprávu, která by vás měla popostrčit zase kousek dopředu.

Blíženec – leden 2011
Z prosince jste dobře naladěni a věříte v lepší zítřky. Vaše víra bude ukojena v prvních dvou třetinách měsíce ledna 2011 a dokonce se necháte i citově vydírat. V poslední dekádě vystřízlivíte. Tvrdá realita zatluče na vaše dveře a vám se to nebude ani trochu líbit. Pozor na přetížení.

Rak – leden 2011
Lásku a soucit si nesete z prosince do dalšího měsíce. Vaše račí náladovost se projeví v první třetině ledna 2011. Na štěstí, které je vám nakloněno, začátkem měsíce zadupete svým negativním projevem. Přesto se v polovině měsíce srovnáte a zklidníte. Později přijde situace, která vás vyzkouší, zda se necháte strhnout k bědování nebo zda budete oporou. Vyberete si dobře. I vám kdysi někdo pomohl.

Lev – leden 2011
Máte z prosince nová předsevzetí a v lednu 2011 jdete vstříc materiálním statkům. Jste velkorysí, všude jsou z vás nadšení, až vám to bude připadat nepřirozené. Zkusíte otočit a nebudete se stačit divit. Okolí vám ukáže i jinou tvář. Vezme vám to sice úsměv na líci, ale také si uvědomíte, že se vám dostalo další zkušenosti.

Panna – leden 2011
V prosinci jste přesvědčili svou morální bezúhonností. V lednu 2011 se vám nabídnou příležitosti, jak zbohatnout, ale s vámi to ani nehne. Budete mít jiné starosti. Někdo z minulosti se vám připomene a vás toto setkání naladí jiným směrem. Přesto tento měsíc nebude špatný. Snad vás i postrčí začít jinde a jinak.

Váhy – leden 2011
Konec prosince jste zvládli i za nenápadný úskok – zmizení po anglicku. Jste nažhaveni na rok 2011 a chcete opět použít šarmu, svůdných očí i klamání tělem – žena nebo muž. Okolí bude nadšeno a vy budete skoro celý měsíc obletováni, vynášeni do nebes a navíc si přijdete i na materiální odměnu.

Štír – leden 2011
Prosinec se vám celkem zadařil a leden 2011 bude dost slušný – bez přehánění, se povede. Abyste dosáhli jistot nakročíte do nevyzkoušených technologií. Projevíte dost trpělivosti a koncem měsíce budete pozváni k oslavě nebo nějaké zábavě. Leden bude příznivý a vyrovnaný.

Střelec – leden 2011
Byli jste v prosinci bezpracně obdarováni. Hned začátkem ledna 2011 nastoupíte do pracovního procesu. Jste přičinliví, ale nasazené tempo se vám bude zdát příliš. V druhé třetině se již vzpamatujete a celý zbytek měsíce bude už v pohodě. Jste spravedliví, a proto také bude spravedlivá odměna.

Kozoroh – leden 2011
Z prosince vám zůstal otazník být či nebýt. To vám na začátku ledna 2011 moc nepřidá zvláště, když přijdou náhlá finanční vydání.  Trochu se vzchopíte v druhé třetině měsíce, ale závěr bude jak ze Shakespeara. Nechápete, že po vás chce něco banka, něco pojišťovna, něco z nedoplatků apod. Buďte trpěliví, únor má jenom 28 dní.

Vodnář – leden 2011
Nepříjemnosti z prosince ze závěru roku nebyly ani trochu příjemné. Nahlodá se tím i začátek ledna 2011. Celou situaci ustojíte a jen tak se nedáte. Nakonec okolí se umoudří, ale vy budete ještě trochu trucovat. Pozor, ať to celé nesklouzne do hry „Kdo má babu“. Naštěstí jste inteligentní a tak konec dobrý všechno dobré.

Ryby – leden 2011
Jste citliví, a i když se prosinec vcelku vydařil, budete muset podržet začátkem ledna 2011 někoho, komu není do zpěvu. Zbytek měsíce bude dobrý jak finančně, tak pocitově. Rozeznáte výhody nabídek a bude záležet jenom na vás, zda je využijete. Jen se nebojte vidět situace a lidi s odstupem, z jiného úhlu.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno