Jste zde


Horoskop na květen 2012
Marie Gita Gabrielli

Beran - květen 2012
I když se vám to nemusí zdát zrovna spravedlivé, v dubnu došlo k vyrovnání účtů. Oddychli jste si a od května očekáváte příležitosti, které si sami najdete. V první dekádě vám bude okolí otevřené, vy si však ještě musíte trochu odpočinout a tak se vyhnete veškerým reakcím. Až ve druhé dekádě se rozvinete. Jen třetí dekáda měsíce se trochu zhatí. Ozvete se tak, jak se do lesa volá. A to nebude nikomu příjemné.

 

Býk - květen 2012
Vaše chování bylo v dubnu samostatné ale i chytré. V květnu chcete víc láskyplnosti, přesto tento měsíc začne víc o penězích. Ostatní se zachovají laxně, jen vy ne a tak vám přibude v peněžence. Ve druhé dekádě se sice příležitosti naskytnou, ale vaše reakce bude vlažná a tak nula od nuly pojde. Až ve třetí dekádě se pustíte do akce. Kolik uděláte, tolik dostanete. Přesto vám pomůže i malá lest.

Blíženec - květen 2012
V dubnu jste byli ostatním příkladem a všude vás rádi viděli. Snad proto chcete v květnu víc samoty. Okolí vás nechá trochu vydechnout a to vás dostane do příjemné rovnováhy. Ve druhé dekádě dokážete svůj um. Máte i výhodu, že znáte něco speciálního, na co každý nemá. Třetí dekáda se podaří a vy využijete opět reality tvrdého života. Spíše vyděláte peníze, než abyste se zamilovali.

Rak - květen 2012
Koncem dubna jste projevili pochopení k nedostatkům okolí. Uvědomujete si, že mnoho je ještě třeba ustát. V první dekádě května pomůžete těm, co toho budou mít až nad hlavu. Ve druhé dekádě se vaše činy ostatním zalíbí a začnou na vaši pomoc spoléhat a nebudou už vůbec nic nedělat. To se ale spletli. Zadupete a přiostříte. Nebude se vám to líbit, ale jiného řešení nenajdete. V závěru měsíce se vše urovná a umoudří.

Lev - květen 2012
Opatrnost jste v dubnu zařadili na první místo. V květnu se chcete už rozšoupnout. V první dekádě máte hodně cestovních povinností. Docela vám to přijde vhod. Ve druhé dekádě se záležitosti zkomplikují. Vaše psychika projde zkouškou, avšak vy se nenecháte rozhodit a zůstanete v neutralitě, nezúčastněně. Ve třetí dekádě nastane příjemné pracovní ovzduší, ve kterém se vám narýsují mnohé další příležitosti k vašim rozletům.

Panna - květen 2012
Možná jste v dubnu očekávali víc příležitostí, než se vám naskytlo. V dalším měsíci květnu našlapujte proto už opatrněji. A když se jisté záležitosti v první dekádě zhroutí, uvidíte to jako příležitost začít znovu a jinak. Ve druhé dekádě se sportovně poperete s úkoly na vás kladené a ve třetí dekádě předvedete svoji odbornost hravě, nezaujatě a bez velkých očekávání. Vždyť celá záležitost vás i beztak vnitřně posílí.

Váhy - květen 2012
Dosáhli jste koncem dubna rovnováhy. Konečně. Přesně tenhle pocit celý život hledáte. Jste naplněni mírem a chce se vám v květnu, v máji lásky čas, tuto lásku rozdávat. Avšak v první dekádě naopak přijde nepříjemnost shůry seslaná a vy se přikloníte k úskokům, abyste z toho nějak vyšli. Další dekády budou v pohodě. Štěstí si k vám opět najde cestičku. Nastanou jak finanční příležitosti, tak dorazí i dobré zprávy, které vás posílí.

Štír - květen 2012
V dubnu vám přicházela nová dobrodružství, ale vás to nijak nepoznamenalo. Působíte bezstarostně, nekonformně. Začátek května začne příjemně a tak si více uvědomíte svou soběstačnost a vlastní kreativní síly. Druhá dekáda se vám bude zamlouvat méně. Ostatní mají chuť nic nedělat, ale bohužel na váš úkor. Zrovna tak vám to předvede i třetí dekáda. Připomene se vám, že jestli chcete dlouhodobější zajištění, musíte „makat“. Půjdete do toho sice s nechutí, ale to je život.

Střelec - květen 2012
Díky dobrým zprávám v dubnu očekáváte příležitost, pro kterou byste nemuseli hnout prstem. Na to ale musíte změnit pohled i názor. A to vám nepůjde tak lehce. Až ve druhé dekádě se vám dostane trvalých a kvalitních jistot, avšak nesmíte přitom zapomenout na morálku a etiku. Třetí dekáda nabízí šťastné osudové kroky do vaší budoucnosti. Když ukážete, co umíte a jaké bohatství ve vás hajá, bude to všechny bavit. 

Kozoroh - květen 2012
Z dubna vám zůstalo srdce naplněné láskou a usmířením. Jste plni vnitřní síly a to byste chtěli v květnu zúročit. Jenže v první dekádě se po vás budou chtít vzdušné zámky. Nic pro vás. A tak se ve druhé dekádě s někým rozloučíte, což vám ale vůbec nebude na škodu. Třetí dekáda půjde jak po másle. Zůstanete sice na vše sami, ale to vám nezabrání vnitřně vyrůst. Přiblížíte se poznání, kdo vlastně jste a kam směřujete.

Vodnář - květen 2012
Vaše vyrovnanost nabyla v dubnu vrcholu. Máte pocit, že jste na koni a doufáte, že se vám příležitosti jen pohrnou. Ale asi očekáváte příliš. V první dekádě května se psychicky dostanete do kritického stadia. Okolí ve druhé dekádě zareaguje, že s vámi nic nechce mít a tak vyšlete signály, že je vše v pořádku. Umíte to a tak vám ostatní sednou na lep. Vy se ovšem uraženi s pocitem ublíženosti stáhnete do ústraní a začnete si hrát na vlastním písečku s vlastní lopatičkou. Tak.

Ryby - květen 2012
Ač se to nemusí zdát, duben pro vás byl šťastným. Vy to ovšem tak pociťovat nemusíte. Spíš u vás převládá pocit, že vše je v rukou osudu, tak co vy s tím. Květen začíná velmi láskyplně a vy jste šťastni. Ovšem vaše ego dostane ve druhé dekádě pěkně na zadek. Ve třetí dekádě se musíte trochu poprat. Nebude to nic těžkého, pokud přijmete, že život není peříčko. A když už pro něj musíte přes plot skočit, není to vždy jednoduché.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno