Jste zde


Horoskop na květen 2011
Marie Gita Gabrielli

Beran – květen 2011
Duben byl o samostatnosti, odvaze a podnikavosti. Nic nebylo zadarmo a tak tomu bude i v květnu. Budete téměř celý měsíc ve střehu, co neurvete, nebudete mít. Okolí se k vám také nebude chovat nijak milosrdně. Někdy budete mít pocit, že jste v mlýnku na maso a někdo jiný točí klikou. Až závěr měsíce se vyjasní a vy uvidíte, že celá námaha stála za to. Vydržte, osud stojí při vás.

 

Býk – květen 2011
Konec dubna se vydařil, zažili jste překvapivá dobrodružství. Květen bude dobrý, i když úplně všemu neporozumíte. Jistě budete oporou citlivému staršímu muži. Budete příkladem svou moudrostí a vnitřní pevností. V druhé dekádě se vám nabídne čistá láska. Vy nic nepochopíte a vaše morální síly a dobré úmysly se na piedestalu zakymácí – pozor na nevěru. Závěr měsíce zašustí peníze. Buďte realisté a vyděláte.

Blíženec – květen 2011
V dubnu to bylo o lidech, přátelství, sexu. V květnu vám štěstí přeje hlavně v druhé dekádě. V té první třetině měsíce se na vás toho bude chtít moc a to se vám nebude líbit. Uděláte jen to, co stihnete. V druhou dekádu projdete úžasně a jen tak na tento čas nezapomenete. V závěru měsíce půjde o zklamání a hádky. Vyjdete z toho rozčarovaní a vaše opatrnost zesílí. Nenechte si nic vyrvat z rukou, zůstaňte chvilku při zemi a hlavně nic nepřehánějte.

Rak – květen 2011
Měsíc duben byl plný zpráv, které vás donutily samostatně jednat. Květen bude podobný. Začátek měsíce se od vás chce podpora a bezúhonnost. Nebojte se víc pohybovat, případně cestovat. V druhé dekádě vás ostatní vyzvou k něčemu, co znáte, co vám dělá dobře a je vaší parketou. Přesto se můžete bát, zda to zvládnete. Závěr měsíce se otevřete lásce a radosti s partnerem. Využijte měsíc lásky v pohodě, bude vám dobře.

Lev – květen 2011
V dubnu toho bylo na vás přece jenom přespříliš. Trochu jste se stáhli, ale květen opět berete jako výzvu. Ostatní se vás pokusí krmit svými ideály, dokonce se vám více otevřou a zametou cestičku, ale vy se nenecháte oklamat. Víte, že všechno nemusí stát na pevných základech. A tak i ostatní se v druhé dekádě srovnají a pak společně půjdete do akcí, které nabudou reálnosti. Závěr měsíce přijde zklamání, ale nic není tak horké. Třeba vám pomůže nějaké pozitivní zpráva.

Panna – květen 2011
Minulý měsíc duben probíhal ve formě „cukru a biče“. I tak se cítíte vítězi. Ostatní budou od vás očekávat odbornost, kterou disponujete a vy nemůžete jinak, než vyhovět. Radost okolí z vaší činnosti vám dá křídla a posílí vaše logické myšlení. V závěru měsíce se hektičnost zvolní. I tak se otevřete výzvám a nebude vám nic cizí. Vaše zkušenosti prodáte i v dalším měsíci.

Váhy – květen 2011
Během měsíce dubna jste využili možností a zajistili i dobré finance. Možná tím trochu utrpěly vztahy, ale do května se můžete dívat s důvěrou. V první dekádě se snažíte o rovnováhu vám vrozenou a tím možná zpomalíte dění. Budete opatrnější a až ve třetí dekádě nastane náhlý a úžasný obrat. Díky zprávě a dobré informaci se závěr měsíce povede a vy se vznesete až do oblak.

Štír – květen 2011
V dubnu jste věřili vlastní síle a elánu, počátkem května můžete počítat s pomocí a přátelstvím ostatních. Budete vyzváni, abyste přispěli s tím, co ostatní nemají a s čím vy převyšujete. Vám se to sice moc líbit nebude, ale až v druhé třetině měsíce poznáte, že to ostatní mysleli dobře a vaše náklonnost a city se naplní. Vznikne ještě jakési nedorozumění ve třetí dekádě, ale hvězdy při vás stojí a tak se nenechte rozhodit.

Střelec – květen 2011
Pokoušeli jste se v dubnu zajistit materiální jistoty a začátek května se tomu přiblíží. Jak budete pracovat, tak budete žít. Jako Střelci jste moc rychlí, nyní však projevte trpělivost. Ovšem ve druhé dekádě vás něco velmi citově zasáhne. Projdete si trochu smutkem a do třetí dekády budete nuceni řešit reálně situaci. Nezapomenete na citovost a pochopení a vše zvládnete.

Kozoroh – květen 2011
Někdo vás v dubnu srdečně pozvedl a vy vstoupíte do května s představami, které mohou být víc vysněné než reálné. Ale jako správný Kozorozi uděláte všechno, aby se sen stal skutečností. Ve druhé třetině měsíce přijde příznivá zpráva, snad pozvání mezi přátele. Až ucítíte koncem měsíce, že se od vás očekává mnoho, vymluvíte se a zmizíte po anglicku. Toto jaro bude zvláštní, nic méně příznivé.

Vodnář – květen 2011
S přátelskostí jste zvládli duben a květen bude trochu hot a čehý. Bude-li se od vás očekávat vřelost, vstřícnost a náklonnost, vy se zachováte vlažněji, hravěji a lhostejněji. Ve druhé dekádě se s něčím rozloučíte a díky tomu dobře vyděláte. Buď něco prodáte, nebo někoho propustíte. Ucítíte trvalé zajištění a můžete upadnout do nestrannosti a laxnosti. Přesto zůstanete samostatným a jistým ve svém konání. 

Ryby – květen 2011
Duben proběhl dobře a tak to můžete očekávat i v květnu. Stojí při vás šťastná hvězda a s tím i peníze. Začátkem měsíce si porozumíte s lidmi jak pracovně, tak i z domácího prostředí. To vám přinese pocit sounáležitosti a poklidu. Až v druhé třetině měsíce se okolí projeví méně aktivně a vy se začnete víc osamostatňovat. Ve třetí dekádě zaťuká tvrdší realita na vaše dveře a to ve vás může vyvolat přetížení. Nebojte se. Půjde sice do narůstající hektičnosti, ale své si zajistíte.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno