Jste zde


Horoskop na květen 2010
Marie Gita Gabrielli

Berani květen 2010
Chcete rychle rozvíjející se tempo, ale to se vám úplně nedaří a vaše spaní je tím narušeno. V měsíci květnu budete nuceni otevřít vaši třináctou komnatu. V začátku ve vaší rozmrzelosti přijdou na pomoc vaši přátelé. Postupně budete muset dokázat, co ve vás je. Závěrem měsíce se setkáte s tvrdou realitou, která vás rozhodí, protože na city se zde nehraje. Přesto máte výhodu nad ostatními, tak se o ni nepřipravte.

 

Býci květen 2010
S nadšením hledíte do budoucnosti. Jste spravedliví a daří se vám. Víte, že kolik ze sebe vydáte, tolik se vám minimálně vrátí. Začátek května bude ukázkový. Býčí stálost vás nutí k šetrnosti a vy máte z čeho šetřit. Závěrem dojde k náhlému ukončení situace, kterou jste i takto očekávali. Obrátíte se ke svým snům a představám, jak si uspořádat další život v bohatství a hlavně ve vzájemné láskyplnosti.

Blíženci květen 2010
Daří se vám a vy vidíte před sebou skvělé dny a týdny. Rozdáváte pozitivní energii a usmíváte se na okolí. Nebudete tolik utrácet, ale to vám bude dělat dobře, protože co je doma, to se počítá. Příležitosti přicházejí a vy je umíte využít. Koncem měsíce přijde spravedlivé rozhodnutí. Tento verdikt přijmete a zachováte se tak, jak bude nutné. Přesto zůstanete sami sebou.

Raci květen 2010
Dařilo se vám a vy si svůj klid užíváte s tím, že vás nikdo do ničeho nenutí. Hudba a umění vás naplňují hlavně vnitřním bohatstvím. Kolem poloviny měsíce půjde do tuhého. Můžete přijít o něco z majetku nebo o dobrém mínění sebe sama.
Bude to pro vás vzrušující doba, a jestliže toto poznání, toto nově objevené moudře přijmete, stanete se vítězem. Přitom se zamyslete nad rozdílem vítězství, která přicházejí sama a vítězství, která si vynutíme cíleně. Přátelé vám budou nablízku.

Lvi květen 2010
Poprali jste se s problémy sportovně, ale i tak jste nuceni z něčeho na čem vám záleželo odstoupit. I začátek měsíce hovoří, že je nutné udělat rozhodnutí a jít s novým pohledem a možnostmi dál. Je pravděpodobné, že budete více cestovat a stejně tak neustále zvažovat pro a proti. Přestože se během května naskytnou příznivé náhody, zůstanete tvrdohlavě nepružní a nekompromisní. Když si to nakonec uvědomíte, setrváte v ústraní, neangažovaní bez názoru.

Panny  květen 2010
Objevili jste příležitosti a zdá se, že je vše rozjeté a v plném proudu. Nepříznivé situace a záležitosti, kde musíte jít do hloubky jsou pro vás výzvou a to si vychutnáváte. I tak nenasloucháte vždy dobrým rádcům a svéhlavě jejich pomoc a rady zastřelíte. Okolí vás vyzývá, a vy hozené rukavice zvednete. Konec května je pro vás velmi dobrý, a jestliže dáte i na intuici, připravujete si skvělou budoucnost.

Váhy květen 2010
Asi vše nedopadlo ve váš prospěch. Jsou záležitosti, do kterých jste se museli nutit. Přišli jste na to, že se s tímto postojem také můžete rozloučit. To se vám v květnu vyplatí, i když kolem poloviny měsíce se opět budete muset za doprovodu zklamání, od něčeho oprostit. Naleznete pak svou rovnováhu a zbytek jarního měsíce bude už jenom příjemný, krásný, vlídný, ale i nažhavený k dalším výzvám.

Štíři květen 2010
Vaše uzavřenost by měla v květnu dojít obratu. Lidé se s vámi chtějí stýkat, na vás záleží, jak zhodnotíte s kým ano a s kým už ne. Takže se hned v první třetině odpoutáte od jistých lidí či povinností. Do konce měsíce se budete pohybovat v takových různě zaměřených davech, že jich budete přesyceni a možná přehlédnete i jejich náklonnost k vám. Květen jistě zhodnotíte pozitivně.

Střelci květen 2010
Začátek měsíce vypadá spravedlivě a dobře. Přijdou nabídky, slunce svítí jenom vám. Lidé si vás budou žádat a vy si to vychutnáte. V druhé třetině května se angažujete již méně. Jen v nutných případech. Nebojte se dát najevo, jak vám je, když se vás něco dotkne. Závěr měsíce bude opět v pohodě, přesto se po zkušenostech před několika dny stáhnete do ústraní a vychutnáte si ten klid. Můžete se rozhodnout sami za sebe a to je vaše výhoda.

Kozorozi květen 2010
Duben je za vámi a můžete si gratulovat, že jste prošli se ctí. Máte opět spoustu představ, co všechno byste mohli stihnout v dalším měsíci. Chcete dosáhnout to co je hodnotné a trvalé. Většinou měsíce se vám to povede a bude i oslava s někým z rodiny nebo s někým, kdo je vám velmi blízký. Máte co oslavovat, ale pozor na vyčerpání. Budete finančně zabezpečení, tak nezapomeňte koncem měsíce odpočívat. A při tom nicnedělání přijdete na další možnosti, jak se obohatit.

Vodnáři květen 2010
Jste pracovití a tato dennodenní činnost vám nesla a dál ponese výdělky, ale i uspokojení. V květnu začnete dobře a bez nějakých větších výkyvů pojedete vpřed. Koncem měsíce vám bude někdo láskyplně nakloněn, jistě si při nejmenším příjemně popovídáte. Nic si nebudete dlužni a můžete si být jisti, že i do budoucna to bude příznivá tvůrčí kombinace.

Ryby květen 2010
Jakoby jste byli začátkem měsíce zakletí. Zklamání a výměna názorů vás může znejistit a případný slovní útok nenecháte bez odplaty. Až během druhého týdne měsíce se začne dařit a to velmi štědře. Využijte informací a dohod a dobře se vám povede. Také vaše vlastní nápady obrátíte ve zlato. Nezapomeňte na trpělivost. Vše chce svůj čas.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno