Jste zde


Horoskop na duben 2012
Marie Gita Gabrielli

Beran - duben 2012
V minulém měsíci vám bylo předvedeno spoustu netaktnosti a nápor na vaši psychiku byl už na hranici snesitelnosti. Bohužel ani v dubnu tento tlak nepoleví, zkouška vaší odolnosti projde ohněm. Naštěstí jste již zoceleni a tak celoměsíční útoky, nátlaky a rozpory vyřešíte s láskou, porozuměním a hlavně nad věcí. Vaše úžasné chování při nesnázích života pomůže rozvoji vaší osobnosti a tak přese všechno pocítíte osvobození a celistvost.

 

Býk - duben 2012
Závěr měsíce března nebyl úplně podle vašeho gusta. Duben nabízí sluníčko a tak si říkáte, že se vše zlepší. V první dekádě se vám nabídne mnoho jednání a setkávání s ostatními lidmi, ale nebude to úplně tak, jak byste si přáli. Ve druhé třetině měsíce se od vás nebude chtít příliš a to postačí, abyste se sami bez nátlaku projevili. Třetí dekáda nechystá nic převratného. Znechucení a nevrlost okolí bude poslední kapkou. Pozor na náhlé zvraty, případná onemocnění.

Blíženec - duben 2012
Opět jste v březnu neměli dobrý pocit. City a rozum měly od sebe tentokrát dost daleko. V dubnu se sice přikláníte k citům, ale brána ostatních zůstává uzamčená. Dáváte svému okolí najevo svou vytrvalost i ideologicky podporujete a duševně držíte všechny nad vodou. Závěrem měsíce jistě dosáhnete svého cíle, i když to bude víc ve formě finanční… Peníze u vás budou vždy jisté!

Rak - duben 2012
V březnu se vám otevřely nové oblasti zkušeností. Cítíte se znovu zrozeni k výzvám a to pochopí i okolí a hned vás bude chtít v začátku dubna využít. Nemáte rádi takového nátlaky a tak si s ostatními vymezíte meze, kam až mohou zajít. Ve druhé dekádě se vše vydaří a nastane finanční spokojenost. Až třetí dekáda se trochu zašmodrchá. Vy se ale vcítíte do nesnází okolí a projevíte svou obětavost a moudrost v tomto tvrdém kapitalismu.

Lev - duben 2012
Podrželi jste si v březnu své jisté a víte, že vám nejvíce pomůže trpělivost. Ostatní se v první dekádě dubna více uzavřou a místo spolupráce se stáhnou. Vám se to líbit nebude, a i když ve druhé dekádě jiní pochopí, o co tu jde a vydají se pilně a zodpovědně cestou vpřed, vy si dáte pohov. Možná přijde jarní únava. Ve třetí dekádě se zasnažíte opět naskočit. Přesto zůstaňte opatrní.

Panna - duben 2012
V Březnu jste si uvědomili realitu života a chce se vám naskočit s jarem v zádech s ohněm v srdci. Avšak začátek dubna se moc nepovede. Musíte začít úplně jinak, čemuž se budete bránit. Jak, to pochopíte až po velkých změnách ve druhé dekádě. I třetí dekáda se docela povede, ale to už zatoužíte dělat vše po svém, svým rozumem a možná i za použití svých temných stránek. Nicméně vás to posílí.

Váhy - duben 2012
Doufáte, že výpady a vzájemná útočnost jsou již za vámi. Hledáte příležitosti k rozvoji vlastních dovedností a sil, ale hlavně korunek v peněžence. V první dekádě nastane přátelské setkání, které bohužel zasáhne zármutek a bolest. Druhá dekáda bude dobrá na setkávání s přátelsky naladěnými lidmi, kteří vás příjemně rozptýlí. Ve třetí dekádě se na vás chce soběstačnost a samostatnost. Vaše moudrost a smysl pro morálku se stane vzorem pro jiné.

Štír - duben 2012
Závěr února vás dostal do nespokojenosti a rozmrzelosti. Máte pocit, že se musí vše od základů změnit. Chcete se vším skoncovat a tak vůbec nevnímáte, že je vám v první dekádě štěstí na dosah ruky. Chováte se zlomyslně a plni nenávisti. Ale do konce března jako mávnutím proutku se vše povede, hlavně v lásce a tvořivosti. Lákavá nabídka ke splynutí duší vám poskytne pevnou půdu pod nohama. Pozor na neupřímnost a vychytralost.

Střelec - duben 2012
Březen sice hodnotíte neutrálně, přesto jste z něj trochu otráveni. Vracíte se začátkem dubna do minulosti a ta je vám oporou při řešení současných úkolů. Ve druhé dekádě máte vejít do nových zkušeností, které jsou vám cizí. Bráníte se kousavou kritikou a udržováním chladného odstupu. Závěrem měsíce očekáváte láskyplnost a porozumění. Kolik dáte, tolik dostanete. Všem se stejnoměrně dostane úspěchu a uznání.

Kozoroh - duben 2012
Pokusili jste se v březnu udělat zázrak, jinak řečeno i nemožné. V dubnu jste se rozhodli jít samostatně, vlastním rozumem. Ve druhé dekádě dojde k zásadním změnám, což pro vás bude i štěstím. Mnohé si uvědomíte a nejvíce realitu života. Třetí dekádu začnete od znova. Nové věci, myšlení, zkušenosti. Pomůže vám spontánní upřímnost a zápal pro poznávání a tvoření, zvědavost i úžas bez očekávání něčeho konkrétního.

Vodnář - duben 2012
Březen se vcelku vydařil. Jste vizionáři, ale občas i realisté a tak vstupujete i do měsíce dubna. A ten se vám opravdu zalíbí. V první dekádě půjde o peníze, ale vy k tomu přidáte i harmonii. Ve druhé dekádě při vás stojí štěstí a tak vezmete vše hravě a nezávazně. I třetí dekáda se projeví ve stálosti a jistotách. Klid na duši a plná peněženka vás povzbudí k rozdávání úsměvů a smířlivosti s ostatními.

Ryby - duben 2012
Štěstí vás v březnu nenechalo na holičkách a tak se docela těšíte na další radosti. To se vám v dubnu v první dekádě i podaří. Nechte se obdarovat a nebraňte se. Ve druhé dekádě se od vás bude chtít i aktivita, ale vy se nějak zaseknete… Možná jarní únava. Ve třetí dekádě dá okolí od vás ruce pryč a vám nezbude, než najít opět svou soběstačnost a sebeurčení. Nikdo vám nedá nic, co nedáte sami sobě.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno