Jste zde


Horoskop na duben 2011
Marie Gita Gabrielli

Beran – duben 2011
Z března si nesete jisté rozčarování. Někdo se nezachoval úplně čestně a tak jdete do dubna trochu nabroušeni. Začátkem měsíce se trochu nadechnete a dokonce zklidníte, ale pak se po vás bude chtít – ve jménu vaší budoucnosti, akce. Zvládnete to. Bude to sice hektické, pro vaší umíněnou hlavu přespříliš, ale nic jiného vám nezbude. Nenechte si nic vyrvat z rukou a koukejte méně mluvit a víc makat. Jak zvládnete duben, tak se vám bude dařit další měsíce.

 

Býk – duben 2011
Březen se vám povedl a duben bude také celkem dobrý. Začnete dobře, lidé vám budou nakloněni a vy se necháte obdarovávat. Využijete všech příležitostí, i když se v druhé dekádě projeví vaše býčí umíněnost. Máte výhody, které budete moci upřednostnit. Pozor na nudu z toho, že vám vše půjde hladce, bez velkých námah. Konec měsíce si určitě užijete. Že by nějaká oslava?

Blíženec – duben 2011
V měsíci březnu jste se projevili jako silní a neporazitelní. Pozor v první dekádě. Může přijít taková facka, že na to jen tak nezapomenete. Náhlé nečekané tsunami. V druhé dekádě se vám nabídnou pomocné ruce, o které se budete moci opřít. V tomto období si opět zajistíte budoucnost. Možná budete jednat s úřady, státními institucemi, případně se zdravotnickým personálem. I když vám to nebude příjemné, budete muset více nahlédnout do svého nitra. Konec dobrý všechno dobré.

Rak – duben 2011
Snad jste v březnu nevěděli kam dřív skočit, ale bylo to proto, že jste si neutřídili co je důležité a co ne. Duben začnete s elánem, i když vás hned v první dekádě někdo citově zarmoutí. Přesto vám bude projevována náklonnost a vás to posílí k větší soběstačnosti a samostatnosti. Závěrem měsíce si budete moci zajistit stabilitu ovšem za tu cenu, že se pustíte do akce s nepředpojatou otevřeností. Bude to nové, neznámé, ale dobrodružné. Dostanete, co si zasloužíte.

Lev – duben 2011
Zajistili jste i v březnu stabilitu a je vám jasné, že si v dubnu budete muset zabezpečit své jisté ještě více a to i za cenu nepříjemností. Proto hned začátkem měsíce vystartujete. Ostatní se začnou bránit a to i kritikou na vaší osobu. V druhé dekádě se umírní oboustranné výtky, ale v posledním týdnu i přes výhody, které vám pomohly k růstu, zadupete do země. A to dost rázně. Nebylo to poprvé. Už v minulosti jste se takto museli zachovat. Musíme o něco přijít, abychom mohli něco získat.

Panna – duben 2011
V březnu jste se museli vypořádat s realitou a duben si máte vyzkoušet, zda jste vnitřně silní a hlavně moudří. Začátek měsíce budete nastartováni, těšíte se, že využijete své znalosti i postavení. Druhá dekáda měsíce vás otestuje, zda dokážete stejně dávat i brát. Pozor, budete chtít více brát než dávat. To nastartuje okolí k opatrnosti a vy se také zaseknete. Budete mít dojem, že jste bezmocní, vydáni na milost a nemilost osudu. Ve vaší rozladěnosti byste mohli přehlédnout pomoc z okolí.

Váhy – duben 2011
Březen byl překvapivý a vycvičil vás k samostatnosti a kočičí ohebnosti. To vás trochu vyčerpalo, ale začátek dubna by se mohl nadějně vyvíjet. Štěstí při vás stojí a první dekáda se šťastně vydaří. Bohužel zbytek měsíce se už tak nepovede, bude velmi náročný. A to jak reakce na vaši osobu a práci, tak i nepříjemná vaše reakce vůči okolí. Vše bude vlažné, nestranné, bez zájmu, nerozhodné …… Dívejte se na svět víc bezstarostně a hravě.

Štír – duben 2011
Vaše spaní v březnu nebylo kvalitní a tak si chcete už opravdu duben vychutnat. První dekáda se rozjede bez velkých výkyvů a vy se budete cítit vyrovnaní, prostě příjemně. V druhé dekádě budete nejspíš utrácet, ale bude to cílené a tak si spokojeně poplácáte po ramenou. Koncem měsíce se s vámi bude chtít někdo usmířit, či nabídne lístky na koncert, ale u vás nepochodí. Zadupete ho do země a bouchnete dveřmi. 

Střelec – duben 2011
Vítězství a potlesk jste si v březnu mohli v pohodě vychutnat a proto do dubna vcházíte sebevědomě a očekáváte šťastné časy. Začátek měsíce vám dokonce okolí bude nakloněno, ale vy si toho přestanete vážit a začnete intrikovat. Kolem poloviny měsíce se budou zdát jednání trochu chaotické, ale vy objevíte a vytěžíte ze situace uznání, prestiž i dobré peníze. Bude se od vás chtít inteligence a chytrost a tu vy snadno předvedete. Přesto se nevyhnete pocitu, že nic nestojí na pevných základech.

Kozoroh – duben 2011
V březnu jste vstoupili do nového životního období se ctí. Máte sice měkká kolena a snad i smutek, ale duben bude velmi dobrý. Bude o přátelství, setkávání, také ale o trpělivosti a každodenní práci. Jakoby jste ten příznivý duben neprožili ani vy, protože se málokdy umíte skutečně radovat. Tak věřte. Další měsíce by to takhle úplně růžově nemusely vypadat.

Vodnář – duben 2011
Měsíc březen byl plodný, ale i hektický, takže spaní se mohlo často měnit v nespavost. Jste realisté a tak se o to budete snažit i v dubnu. Citlivá žena vám může vaši realitu rozhodit a dokonce vás city zaženou do kouta. Vracíte se do minulosti, ale nic už nebude tak, jak bylo kdysi. Až se vše koncem měsíce urovná, budete sice zralejší a zodpovědnější, ale také unavenější. Nebojte se, přicházejí nové příležitosti a tak se zase rozptýlíte.

Ryby – duben 2011
Zajistili jste si jistoty v březnu a duben bude také dobrý. První dekádu si porozumíte s osobou ženského pohlaví. Dokážete ji hlavně každodenní prací a zájmem, že se o vás může kdykoli opřít. Druhá dekáda bude stále poklidná, ale vy se nažhavíte na vyšší výkonnost. A nakonec vám důležitá zpráva dá naději na další příznivé náhody. Možná toho bude na vás až přespříliš a tak vám i trochu víc zabuší srdíčko.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno