Jste zde


Horoskop na duben 2010
Marie Gita Gabrielli

Berani duben 2010
Zatím jste si život užívali bez jakéhokoliv přičinění. Tento měsíc dostanete tolik, kolik ze sebe vydáte. Víte o tom a těšíte se na tento pracovní rozkvět. V polovině měsíce sice dojde k citovému zklamání a také k poznání, že se musíte opřít sami o sebe. Nebojte se stáhnout do ústraní a tak trochu usebrat se. Dokážete to a konec měsíce bude jeden z nejlepších období.  Co vás nezabije, to vás posílí. A to vás baví.

 

Býci duben 2010
Štěstí při vás stojí, i když se vám to tak nemusí zdát. Do měsíce dubna kráčíte s elánem a nebojíte se využít i jistých úskoků. Jste trpělivý a klidně si počkáte na vývoj situace. Jaro vás nabíjí a po polovině měsíce riskujete až příliš. Vaše intrika sice bude úspěšná, ale za cenu rozchodu či rozloučení. Nebojte se své city a své rozpoložení léčit hudbou či krásným uměním.

Blíženci duben 2010
Máte za sebou výhodný nákup nebo dlouho vysněná a splněná přání. Hned z počátku měsíce dubna se ale na čas budete muset s vašimi radostmi rozloučit. Berte vše hravě a konejte své povinnosti. V druhé půli měsíce opět dokážete okolí, že jste na správném místě a vaše inteligence se může podrobit zkoušce. Přesto si budete muset vyslechnout i jiné názory (případně zákon), ale nakonec pocítíte, že vás čeká skvělá budoucnost.

Raci duben 2010
Nacházíte se ve velmi dobrém období a rádi byste vše urychlili. Nejde to a tak můžete začátkem dubna propadat apatii a znuděnosti. Jako zkoušku naopak berte, že se musíte naučit trpělivosti. Vše má svůj čas. Vaší ochranou bude, že se v kritickém okamžiku stáhnete do své ulity. Okolí na vás nijak netlačí, ale vám tento pocit osobně udělá dobře. Nebojte se koncem měsíce přece jenom opřít o toho, kdo vás miluje.

Lvi duben 2010
Tento měsíc začínáte velmi pozitivně. Láska vás nabíjí, vaše vzdělání a zkušenosti vám bezstarostně zajišťují úspěšně další dny. Abyste si zachovali svou nezávislost, kterou nutně musíte mít ke svému životu, v posledních deseti dnech v měsíci dubnu vystoupíte velmi aktivně a použijete neobvyklého manévru. Dohodnete se se všemi, ale vy sami budete muset začít s jinými možnostmi i myšlením.

Panna duben 2010
Jste po zimě odpočatí a hledáte příležitosti, případně nabídky k dalšímu postupu. Zatím si začátek měsíce užíváte a cítíte se natolik nabití energií, až by mohlo být všeho příliš. Proto se celý měsíc snažte vydávat všude, kde to bude jen možné.  Nebojte se vyjet ze zajetých kolejí. Nehrozí vám nic špatného. Vzpomenete si na nesplněná přání z mládí a ty se vám podaří tentokrát zrealizovat.

Váha duben 2010
Jste láskyplní a hledáte ve vztazích rovnováhu  a naplnění. To se vám počátkem dubna podaří pouze, že se budete řídit i rozumem. Před realitou se neschováte. Nejlepší pro vás bude polovina měsíce. Vše se zadaří, lidé budou vstřícní. Ve třetí třetině měsíce budete muset složit nějaké zkoušky, testy či důležitý pohovor. Dokážete  to i s menším tahákem, případně se nebojte sáhnout k drobné intrice.

Štír duben 2010
Jde vám o výdělek a zabezpečení, ale začátkem měsíce to nebude zrovna lehké. Díky příležitosti, o které sníte, se budete muset vzdát jistot, kterých jste dosud využívali. Nakonec však jistíte, že jste tak trochu naletěli. Nedáte na sobě nic znát a vaše momentální obrana bude, že se uzavřete víc do sebe. Poslední týden v dubnu narazíte na osobnost, která vám podá pomocnou ruku či nabídne dobrou radu. Objevíte novou příležitost a domluvíte se.

Střelec duben 2010
Vaše ohnivé znamení nebude mít nikde stání. Duben je pro vás výzvou. Expandujete, i když se to prvních deset dní nemusí tak okatě projevovat. Další dny se vám příležitosti budou neustále nabízet, ale vy díky menší indispozici nevyužijete navrhované. Přesto závěr měsíce sklidíte úspěch a rozpoznáte vynikající možnosti, které snad zužijete až v dalším měsíci květnu. Záleží pouze na vaší přizpůsobivosti.

Kozoroh duben 2010
Duben pro vaše znamení není úplně příznivý, přesto jím projdete se ctí. Jak se říká: „Jednou dole, jednou nahoře.“ Někdo nebo něco se vás citově dotkne. Začátkem měsíce se budete snažit od nepříjemné situace distancovat, případně vytáhnete z rukávu připravenou lest. Abychom mohli někomu zalhat, musíme nejdřív lhát sami sobě. Vaše myšlenky se vydají do neznáma a vy se upnete na své představy a iluze. Tam naberete nových sil. I tak si budete udržovat jistý odstup. Bude lépe.

Vodnář duben 2010
Po březnu jste trochu apatičtí, snad se i nudíte? Přihodilo se něco, co vás rozhodilo. Okolí se staví neutrálně, přesto se snažíte být nad věcí. V polovině měsíce se celá záležitost rozhodne, případně ukončí. To vám přinese úlevu duševní, ale dost možná i materiální zadostiučinění. Zvítězili jste. Vaše inteligence může slavit . Teď jste opět sami sebou a na místě na které patříte.

Ryby duben 2010
Rádi byste přišli k možnosti výdělku, případně se obohatili na duchu. A skutečně toto jarní období potřebujete nějakou vzpruhu. Finanční příležitosti přichází, ale vy se neumíte rozhodnout. Je nutné se přizpůsobit a jít „do akce“. Vy tomu stále nevěříte a chováte se nezúčastněně. Až poslední týden se vzchopíte a naleznete cestu k realitě. Rozpoznáte nabízené možnosti, které vám ukáží jistější budoucí dny.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno