Jste zde


Horoskop na červenec 2012
Marie Gita Gabrielli

Beran - červenec 2012
Kolo štěstěny se v červnu točilo tak, jak jste si zasloužili. Nebylo to nejhorší, jen citovosti se moc nedostávalo. To se začátkem července bude snažit okolí napravit a zahrne vás přízní. Avšak vy se v první dekádě stále řídíte rozumem. Ve druhé dekádě se prokáže vaše samostatnost a soběstačnost. Uvítáte i nové nápady a dobrodružství. A tam kde ostatní z opatrnosti ani nevstoupí, vy ve třetí dekádě opět předvedete sebedůvěru, víru v sebe sama, prostě osobnost. Lásku si zatím jen vysnívejte.

 

Býk - červenec 2012
V červnu jste se nenechali do ničeho zatáhnout, snažili jste se o neutrální postoj. I tak jste se museli něčeho vzdát. Odpoutat se a vykročit do neznáma, ale dychtiví po informacích a tvůrčí práci. Červenec vám to splní. Jen ve druhé dekádě k vám přijde trochu smutek. Naopak ve třetí dekádě rozdáte city právě těm, kteří o to snad ani nebudou stát. To vás donutí dívat se také jinýma očima. Zda tuto změnu postoje vezmete jako přítěž nebo jako příjemnou reorganizaci, je zcela na vás.

Blíženec - červenec 2012
Trochu kolísavý červen máte za sebou a v červenci chcete rozdávat úsměvy a porozumění. V první dekádě se vám k tomu naskytne příležitost a rozhozené okolí se vám podaří uklidnit. Naopak ve druhé dekádě se vše obrátí. Kolegové v práci se předvedou v nejlepším světle, vás to ale vůbec nepotěší. Snad nežárlíte na úspěchy jiných? A tak ve třetí třetině měsíce padne kritika na vaši hlavu. Obhájíte se tím, že seznámíte ostatní se svými představami a iluzemi. To postačí, abyste se usmířili, zapomněli na nevraživost a pokusili se o nové pozitivní řešení.

Rak - červenec 2012
Koncem června jste si naordinovali příjemný relax a tak si troufáte jako znovuzrozený pták Fénix vzlétnout k oblakům. Začínáte měsíc realisticky. Dokonce když vám někdo vyzná lásku, zůstáváte neutrální, místo abyste se z toho pomátli. Ve druhé dekádě přijde kritika. Situaci zanalyzujete a chytře zůstanete racionální. Nenecháte se zviklat ani zmást. Váš chlad roztaje ve třetí třetině měsíce, kdy si na vás nikdo netroufne. Povzbudí vlastní vitalita a svěžest. I tak samozřejmě víte, že se musí něco změnit.

Lev - červenec 2012
Zůstáváte z června trochu rozladěni, nemáte chuť ani dobrou náladu. Doufáte, že v červenci více prodáte své vědomosti, svůj um. V první třetině měsíce očekávejte mnoho příznivé i přátelské pomoci. Ve druhé dekádě zjistíte, že tato vlídnost byla jen úskok a hra s vaší důvěřivostí. To se vám zaryje hluboko do vaší duše a víte, že jiné už to nebude. A tak, když se ostatní ve třetí dekádě budou chtít usmířit a zapomenout, vaše paměť nezklame. Nezapomenete a stanete se vítězi.

Panna - červenec 2012
Červen jste prožili i tak trochu s úskoky a nepříjemnostmi. Ale i to vás vnitřně povzbudilo. Dokonce tak, že si troufáte na větší výzvy než doposud. V červenci se citová náklonnost i dennodenní záležitosti odvíjí v příznivém duchu. Ne však ve vaší osobě. Jste stále ve střehu, v první dekádě i útoční. Ve druhé třetině měsíce nevíte, zda dát víc na srdce či rozum. To už pak ve třetí dekádě dají ostatní od vás ruce pryč. Vaše domácí jistota vám bude bližší než všechno okolo. Stáhnete se a strnulost na čas zastaví běh událostí.

Váhy - červenec 2012
Vnitřně jste se v červnu s něčím rozloučili, a máte pocit, že toho máte na svých bedrech hodně. Avšak zpráva, která se k vám dostane v první dekádě července, vás na čas osvobodí od nepříjemného. Na čas bude lépe, ale druhá třetina měsíce vám připraví tvrdou realitu. Pochopíte to a váš rozum bude na místě. Třetí dekáda splní snad i tajná vysněná přání. Jenom to nesmí být úplné snové bláboly. Suma sumárum i tak se vám povede dobře.

Štír - červenec 2012
Stali jste se v měsíci červnu vítězem a hledíte s jistotou do července. Vyšli jste před zdi svých vnitřních hradeb, a když se po vás chce vaše dokonalost a to co ostatní nemají, bezezbytku to splníte.  Také druhá třetina měsíce je pro vás úžasná a dobře ohodnocená. Inkasovat nemusíte hned, ale někdy v pozdějším období. Trochu se zašmodrchá třetí dekáda, kdy musíte na situaci reagovat hodně z jiného soudku a to vás nebude moc bavit. Prostě skvělý měsíc.

Střelec - červenec 2012
Sny a iluze se v červnu rozplynuly a tak už jste na pouhé představy hodně alergičtí. Okolí se v červenci začne chovat spravedlivě a vyvolá to příjemné naladění. Ve druhé dekádě se z neznámých příčin zachováte slušně řečeno nedobře. Jdete i přes mrtvoly a to se projeví na okolí ve třetí dekádě. Očekávejte otrávenost a znechucenost. To vás snad napraví. Srovnáte se s tím a tento měsíc dokončíte harmonicky, ale zároveň efektivně.

Kozoroh - červenec 2012
Vaše vítězství v červenu jste si užili. V červenci však musíte změnit strategii. Lidé jsou v první dekádě uzavření a neriskují. Naopak vy byste měli být vizionáři jak kněžna Libuše! Asi z toho nic nebude. Ve druhé dekádě si každý hraje na svém písečku. Je to dobře, protože filozofie každého jednotlivce je jiná. Ve třetí třetině měsíce projevíte svou chytrost, samostatnost i inteligenci. Objevíte se na místě, na které patříte. Jestliže neodmítnete, očekávejte i láskyplnou pomoc ostatních.

Vodnář - červenec 2012
Něco, na čem vám hodně záleželo, jste museli v červnu opustit. Nevíte, kam budou směřovat vaše další kroky, ale snažíte se o úsměv na tváři. První dekáda července začne pozitivně. Vy se však musíte přeorientovat. To pomůže i ostatním, aby záležitosti spojené s vámi nutně ukončili a to bez velkých oklik. Vám to pomůže zaměřit své city na jinou stranu. Závěr měsíce je podobný. Jste ojedinělí jedinci. Nad vaším požitkářstvím a pohodlností sice nikdo nepřimhouří ani kuří oko, ale takoví už prostě jste.

Ryby - červenec 2012
Víte, že jste si v červnu zase pojistili své jistoty a s otevřeným srdcem vítáte červenec. První dekáda nemá chybu. Ve druhé dekádě přijdou strachy a chmury, máte pocit, že si s vámi osud nehezky zahrál. Nemůžete s tím ale nic dělat. Třetí třetina měsíce se vyvede příznivě. Jste rádi, že vás jinde potřebují, zvláště vaší výjimečnou profesi a rádi se podělíte s ostatními. I když jsou školní prázdniny, nezapomínejte na všední realitu.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno