Jste zde


Horoskop na červenec 2011
Marie Gita Gabrielli

Beran – červenec 2011
V červnu vám byly nabídnuty nové příležitosti, a jestli jste zabrali, přineslo vám to i finanční ohodnocení. To vydrží i v první dekádě července. Ve druhé dekádě se se svými výhodami rozloučíte ve smyslu, v nejlepším se má přestat. Dojde k jistému rozhodnutí, které budete muset udělat na nátlak ostatních. Přesto vám nezbude nic jiného, než se přeorientovat. Přinese vám to štěstí. 

 

Býk – červenec 2011
S jistými omezeními jste završili červen a trochu unaveni jdete do července. Nápady, nabídky, dokonce s vůní peněz vám budou nadbíhat, ale vy ne a ne se rozhoupat. A tak tomu bude i ve druhé dekádě. Probudíte se až v závěru měsíce, kdy se ale naopak okolí už unaví a bude trucovat. Nebuďte malicherní. Víte, že si nakonec za všechno zodpovídáme sami.

Blíženec – červenec 2011
V červnu jste využili všech výhod a váš nekompromisní, chytrý, ale i vtipný pohled proniká do příznivé budoucnosti. A že měsíc červenec bude velmi dobrý je jisté. Skloubíte nové nápady s pracovitostí, přátelskou nabídku proměníte ve zlato. Z minulosti vyberete již vyzkoušené a prožité statě a ty pak nejen použijete, ale svým příkladem poučíte nepoučené. Dobrý měsíc, kdy se zadaří.

Rak – červenec 2011
Uzavřeli jste se v červnu do sebe a držíte si své jisté. Do července vcházíte rozladění – bez chuti zápachu. Okolí to rozpozná a vy se během první dekády rychle vzchopíte. Už proto, že budete chtít nabídnout pomocnou ruku. Ve třetí dekádě svou iniciativou rozpálíte ostatní a všem je s vámi dobře. I vy jste si vědomi, že co dáváte, to dostáváte. Akorát do nemusí být ihned. Tento měsíc můžete být na sebe pyšni.

Lev – červenec 2011
V červnu jste dali někomu možnost vás finančně obdarovat a hned začátkem července se vám povede být obdarováni i láskou. Jenom ve druhé dekádě měsíce se vám pohoda trochu vymkne z ruky. Ve třetí dekádě nastane období, které vás může jenom oblažit. Láska a peníze. Dobře vybírejte, tento měsíc se bude okolo vás motat hodně lidí. A peníze? Ty už umíte spočítat dobře.

Panna – červenec 2011
Bylo toho na vás v červnu trochu přespříliš a míníte s takovým honěním skoncovat. V červenci se vás okolí bude zase snažit popohánět, a i když čestně, vy začnete kličkovat. Tento měsíc budete prostě pracovat s nechutí. I když na konci července sklidíte opět slušný výdělek a nové příležitosti, kterými byste se mohli zaobírat v příštím měsíci, budete vyčerpaní a ne vždy zachováte příjemný obličej. Kupte si škrabošku rozesmátého klauna, třeba to nikdo nepozná.

Váhy – červenec 2011
Nabídky v červnu přišly a to díky vaší specializaci a dovednosti. Proto také s v červenci jdete s otevřeným srdcem vstříc novým dobrodružstvím. Avšak hned v první dekádě si uvědomíte, že si přece jenom musíte udržovat trochu odstup. Bude stále na vás vyvíjen tlak, snad závazek na dlouhou dobu a z toho už budete chtít vycouvat. Ve třetí dekádě dá okolí už pokoj a vy si podržíte své jisté a nebudete tolik hazardovat a riskovat. Nemusíte se ničeho bát, vše berte jako sportovní strkanici.

Štír – červenec 2011
V červnu jste se zachovali jako realisté, ale v červenci byste se chtěli víc omámit city. Přesto, když se vám v první dekádě otevře příznivá budoucnost, zakročíte kritikou. Ve druhé dekádě se vše zastaví a vy naopak vyburcujete svou soucitnost a láskyplnost. Pak se ale nedivte, že ve třetí dekádě se nejen vy, ale i ostatní budou cítit „mimo mísu“. Až tyto zmatky překonáte, bude už další měsíc a ten chystá příznivější konstelace.

Střelec – červenec 2011
Možná jste v červnu žili v nějakých představách a ve vzpomínce. Na nabytých vědomostech z minulosti kráčíte do července. V první dekádě se daří, ale zkušenosti z dřívějška vás drží trochu zpátky. Druhá a třetí dekáda bude skvělá. Budete bezúhonně pracovat a také poctivě vydělávat. Skoro tři neděle radosti a vytváření hodnotného. Pozor, mohlo by vás to začít nudit. Uvědomte si, že i to, že jste zdraví je obrovským bohatstvím.

Kozoroh – červenec 2011
Červen vám nabídl vstup do nových dobrodružství, poznávání. A tak do července jdete sportovně naloženi, snad jste nepožili nějaký dopink? Bude se o vás v první dekádě mluvit jako o hrdinech, ale s vámi to ani nehne a tím si druhé trochu naštvete. Raději si vychutnáváte v soukromí slávu, kterou jste zažívali kdysi, snad v dětství, jinde a jinak. Přesto ve třetí dekádě si všichni přijdete na své. Jen ta tvrdá realita, kdyby vám tak nespoutávala vaši uvolněnost.

Vodnář – červenec 2011
Oplýváte bohatými zkušenostmi, které jste v červnu dobře zúročili. Máte navrch a tak i v červenci si chcete dělat jen to, co uznáte za vhodné. V první dekádě přijdete mezi mnoho lidí, ale vy si budete chtít užít soukromí. Až ve druhé dekádě si obě strany vyhovíte a bez připomínek se navzájem obohatíte. Ve třetí dekádě bude, jak si zasloužíte. Asi se budete muset věnovat i restům z minulosti. Když to vezmete jako dobrodružství, stanete se opět pánem situace.

Ryby – červenec 2011
Červen jste zvládli, ale cítíte, že toho na vás bylo přece jenom moc. Začátkem měsíce přijde zpráva nebo někdo zavolá a bude si chtít s vámi zavzpomínat. Postavíte se k tomu neutrálně a přesto, že vám bude víc a víc projevována náklonnost a vřelost, raději zmizíte po anglicku. V poslední třetině měsíce už na vás nebude okolí tolik naléhat a vy si oddychnete. Zůstanete skromně se svojí samotou a budete se cítit dobře, jistě, zajištění, odpovědní, disciplinovaní, stabilní  …

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno