Jste zde


Horoskop na červenec 2010
Marie Gita Gabrielli

Beran – červenec
Něco velkého jste v červnu započali, ale hned zpočátku července se budete muset rozloučit s unylostí. Nároky budou vysoké a vy ze dne na den zapomeňte na vše, co bylo. Zbytek měsíce bude už jenom o poctivé práci, ale i o výsledcích. Zůstaňte sami sebou a finanční i citová náklonnost se vám vyplatí.

 

Býk – červenec
Z konce června ve vás zůstává nevraživost, kterou jste si tak trochu způsobili sami. Použijte svou bystrost a duchaplnost a snažte se přizpůsobit podmínkám. Měsíc červenec bude jako na rozbouřeném moři. Jednu budete vysoko, podruhé se zhoupnete velmi hluboko. Nároky nadřízených, ale i povzbuzení vás donutí jít víc do sebe. Myslete reálně a podívejte se na situaci i z opačného úhlu nebo očima druhých. 

Blíženec – červenec
Velké očekávání skvělého června se vám moc nesplnilo, ale tento měsíc začnete od znova. Blízké osoby se vám budou stavět přátelsky a s vděčností, ale pro vás jakoby to bylo málo. A tak nezbude nic jiného, že vám okolí nastaví zrcadlo (teď je to v módě) a vy se proberete. Koncem července vše půjde jak na drátkách. Přesto budete mít pocit, že jste přišli zkrátka, že vaše finanční ohodnocení mohlo být lepší.

Rak – červenec
Pocity z minulého měsíce jsou smíšené. Je o 1:1. V červenci si plníte  sen z dob minulých. Dvě třetiny měsíce je to o citech, rozdávání se druhým, o harmonii. Budete se trochu bát, aby vás nikdo nezklamal a ani vy jste nezklamali. Teprve v druhé půli měsíce rozeznáte bohatství, které se vám nabízí a s trpělivostí, ale i houževnatostí si připravíte skvělou budoucnost s trvalými hodnotami.

Lev – červenec
Co vás nezahubilo, to vás posílilo. Červenec bude na hraně.  Trochu si zahráváte s ohněm a budete muset dávat pozor, abyste si nepopálili prsty. V začátku měsíce je realita jiná, než očekáváte, přesto si s tím poradíte. V druhé polovině měsíce budete už trochu unaveni a rozhodně se vám nebude chtít vydávat ze své peněženky. Možná, že vám ale nic jiného nezbude a vy si v té ublíženosti vzpomenete, že něco podobného se vám událo již v minulosti.

Panna – červenec
V červnu jste použili svou inteligenci a chytrost a i v tomto dalším měsíci budete tímto intelektem skoro do půlky července sklízet ovoce své geniality (jahody, třešně ..). Možná závist, snad konkurence se vám v druhé dekádě pokusí podrazit nohy. Vy to sice ustojíte, ale koncem měsíce na vás toho bude přespříliš. Proto se nebojte požádat o pomoc, případně odhoďte trochu té zátěže. I tak vás červenec velmi duševně posílí.

Váha – červenec
Zajistili jste si dobrou budoucnost, ale musíte pro ni ještě hodně obětovat. Začátek července vám z očí šupiny spadnou a vy budete sahat až na dno své duše, abyste se vzpamatovali. Dokážete to a v dalších zkouškách budete mít už jen úspěch. Rozpoznejte příležitosti, které se vám nabízejí a když bude někdo špatně naložen, rozveselte ho.

Štír – červenec
Srovnali jste se a to je dobře. Je okolo vás spoustu lidí, kteří se cítí oblaženi ve vaší blízkosti. I když vám může připadat, že se vše vleče, vzpomeňte si na šneka a rozdávejte dál nenucené úsměvy. Přesto, že vám po polovině července úsměv na rtech zamrzne, poslední týden opět, po škaredém krupobití, vykoukne sluníčko. Jenom ostatní z toho budou vedle co se to s vámi bez příčiny stalo. No, ale změňte to…

Střelec – červenec
Asi pro vás nebyl úplně ideální červen a do července vstupujete mírně rozladění. V přátelském setkání s někým z minulosti vás přivede k nic nedělání a do druhé dekády si budete užívat radosti – snad dovolenou. Pak přijde znovu naskočení do reality a to se nebude líbit ani jedné straně. Konec měsíce se srovnáte a bude po nepříjemnostech zase na delší dobu.

Kozoroh – červenec
Červen byl dobrý, červenec trochu zmatečný, ale ne špatný. Budete nuceni vyjasnit nepříjemné záležitosti, což vám půjde dobře, protože okolnosti vám budou nakloněny. Vše půjde hladce a v polovině měsíce se podaří i finančně prospěšný tah. To okolí vyburcuje k vysněným výkonům, nadějím i přáním. I to jste schopni splnit. Prostě se budete pohodlně přizpůsobovat běhu života.

Vodnář – červenec
Z měsíce června si nesete vůli a víru v sebe sama a tušíte, že tuto moc budete nuceni použít v červenci. Začátek měsíce vám sice nebude moc lahodit, ale spravedlnost si najde svoji cestu a pak už se vám bude jenom dařit. Nejste hamižní, ale rozeznáváte a také využíváte finanční příležitosti, které k vám přicházejí. S trpělivostí a charismem dostáváte co máte obdržet. Využíváte si místo, na které patříte.

Ryby – červenec
Dosáhli jste pevných základů a máte zdání, že to bude i v dalším měsíci. Hned první týden července dostanete nepříjemnou sprchu. Bude toho na vás skutečně hodně a tak dáte od všeho ruce pryč. V druhé dekádě se vzpamatujete a opět se vám podaří naskočit na úspěch a dobré příležitosti.  I závěr měsíce bude prospěšný a obohacující.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno