Jste zde


Horoskop na červen 2012
Marie Gita Gabrielli

Beran - červen 2012
V květnu jste se zařídili tak, abyste se s jistotami mohli dívat do budoucnosti. V tom chcete i v červnu pokračovat a celkem se vám to podaří. V první dekádě se ukáže vaše morálka. Také začnete být opatrnější a raději se do ničeho riskantního nepustíte. Druhá dekáda se pro vás stane nezapomenutelná. Rozhodně vás obšťastní lidé okolo vás a vy si to užijete. Naopak se třetí dekádě se musíte citově odpoutat, nicméně o peníze se nemusíte bát. Ty budou jistě.

 

Býk - červen 2012
Máte za sebou v měsíci květnu jistou uzavřenou záležitost a již se k ní nechcete vracet. S kritickým pohledem začínáte měsíc červen, ale nevydrží vám to dlouho. Jakmile okolí projeví slušnost, vy se useberete a začnete věřit ve šťastný osud. Druhá dekáda nabídne příznivý vhled do budoucnosti. To vás donutí rozetnout gordický uzel. Přátelství s druhou osobou vám dá křídla a tak se nebojíte jít do nových rizik. Nastane spokojenost na všech frontách.

Blíženec - červen 2012
Díky ostatním se vám v květnu zadařilo. V červnu se ovšem citově odpoutáte od něčeho nebo spíše někoho. První třetina měsíce proběhne slušně, spoléhejte víc na sebe a vše pošlape svojí cestou bez problémů. Ve druhé dekádě vás zabolí srdce. Možná přijde i několik bezesných nocí. Ale nic netrvá věčně. Ve třetí dekádě si nastavíte nové ideály, nasadíte růžové brýle a s horlivým nadšením začnete uskutečňovat svůj sen. City se rozhoří ve vašem nitru znova. Jen aby to vydrželo.

Rak - červen 2012
Zůstává ve vás z května jistá nabroušenost. Čím dál víc si uvědomujete, že v červnu se musíte víc opírat sami o sebe. V první dekádě nic nepůjde jednoduše a tak to vytrvá i v druhé třetině měsíce. Vaše city si dají odchodnou. Okolí to nenadchne, naopak otráví. Pak už si nebudete jisti, zda se přiklonit k citům nebo jednat víc rozumem. Ve třetí dekádě si příjemně oddychnete. Naskytnou se nové nabídky a příležitosti a vy získáte odvahu opět jít do rizik, které vám nalijí optimismus do krevního oběhu. Vyberte si ale jenom jeden cíl.

Lev - červen 2012
V květnu jste si zajistili dobrou budoucnost s pevnými základy. I tak máte plány do června -  nepřetrhnout se úplně. Jen do výše platu. A to se vám povede. V první třetině měsíce vám jde štěstí naproti a vy co uděláte, to se vám finančně vyplatí. Ve druhé dekádě se vám dostane srdečných nabídek a vy se jich jako příležitostí chopíte. Ve třetí dekádě se nevyhnete cestování. Ale i toho se sportovně zhostíte. Jen se vám může zdát, že jste na všechno tak trochu sami.

Panna - červen 2012
Příležitost a vaše dovednost v květnu slavila úspěch. Přesto se vám v červnu nepovede tak dobře, jak byste si zasluhovali. Uhnízdí se ve vás červík, který veškeré citové i finanční záležitosti nerozvine a nenajde úrodnou půdu. V první dekádě nevyslechnete citovou náklonnost, ve druhé dekádě nerozpoznáte finanční zhodnocení a hmatatelné výsledky. Ve třetí dekádě se tedy kohoutek z okolí uzavře. Pak se probudíte jak Šípková Růženka, ale to už vám nepomůže ani princ ani ďábel. Jedině, že byste se některému z nich upsali.

Váhy - červen 2012
Jakoby jste znovu povstali z popela a květnová zeleň vám k tomu pomohla. Avšak držíte si v sobě ještě stíny a nepříjemné potyčky z minulosti a loučení vám v první dekádě června ještě podlamuje nohy. Víte, že jen čas a trpělivost pomůže. Ve druhé třetině měsíce si musíte zachovat čest a morálku. Jestli jste jednali správně, poznáte dennodenně na odezvě z okolí. Třetí dekáda se projeví nejlépe začínajícího léta. Jistě přijde nabídka od příjemného člověka k cestě, kterou byste neměli odmítat.

Štír - červen 2012
Chcete se odříznout od dění v měsíci květnu a do června si dáváte za úkol trpělivost. Vybrali jste si dobře a vyplatí se vám to. První i druhou dekádu si užijete příjemně. Jak pracovně tak i citově. Možná si zkusíte něco nového, protože se to po vás bude chtít a vám se vše povede. Ve třetí třetině měsíce už okolí nebude tak vstřícné, ale vám to nevadí a pojedete svou obětavou a tvořivou cestou dál. Zaděláte si na dobré budoucí dny.

Střelec - červen 2012
Květen se nakonec projevil vůči vám příznivě. Červen začínáte rázně. Osud držíte pevně v rukou a vaším krédem je, co mě nezabije, to mě posílí. Druhá dekáda se jeví velmi zamilovaně, soucitně a vy i okolí máte sluch nastavený na intuici. Třetí dekáda je rozporuplnější. Máte pocit, že ostatní spadli z nebe. Jejich sny a falešné iluze nemají s realitou nic společného. Proto vy zaujmete postoj velice realistický a rozumový. Víte, že se nemáte čeho bát, berete záležitosti víc hravě.

Kozoroh - červen 2012
Máte za sebou květen, který byl plný výměny názorů. Uvědomujete si svých předností a ty chcete využívat, ale také bránit. V první dekádě června půjdou záležitosti příjemně, přesto vás přepadne splín a jistá otrávenost. Každý máme něco. Druhá třetina měsíce je úžasná včetně krásných setkání s ostatními. Ve třetí dekádě dojde k velkým změnám, které pro vás vyzní velmi pozitivně. Objevíte příležitost a proměníte ji ve zlato. Půjde vám to, jak jinak, levou zadní.

Vodnář - červen 2012
Až moc dobrý vztah k materiálním hodnotám jste předvedli v květnu a tak v červnu obracíte kartu a snažíte se víc projevit svoje city. V první dekádě očekávejte spravedlnost ve všech směrech. Vy se prokážete sebevědomě a rozhodně a to hlavně ve druhé dekádě, kdy pomůžete těm, kterým zodpovědnost visí na krku jako mlýnský kámen. V poslední třetině měsíce se cítíte trochu znuděni. Rozmrzelost se týká pouze vás, neboť všechno okolo se již děje v přiměřenosti a optimisticky. Snad potřebujete odpočinout, abyste se s horlivostí pustili do dalšího měsíce.

Ryby - červen 2012
K úspěšnému prožití měsíce května jste využili svou výhodnou pozici a jste nastartováni i proti všem vplout do dalšího měsíce. Není to vůbec zapotřebí. Od začátku června se vám vede. Cítíte se Ryby jako ryby ve vodě. Jen ve druhé dekádě nezapomínejte, že je dobré si skutečně užívat, když už máte možnost lenošit. Ve třetí dekádě vás nikdo a nic neudrží. Malý náznak okolí postačí, abyste si někam vyjeli. Jen aby vám to vydrželo. Někdy býváte až moc vystrašení.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed




Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno