Jste zde


Horoskop na červen 2011
Marie Gita Gabrielli

Beran – červen 2011
Květen jste nějak prošli a nemuselo to být vždy čestně, snad vyvstaly i mocenské boje. Červen bude o dávání a braní a kromě závěru měsíce se vám bude vcelku dařit. První dekáda bude trochu nemastná neslaná. V druhé dekádě měsíce se zasnažíte o trvalejší zabezpečení, ale třetí dekáda vás trochu bolestně zasáhne. Snad se budete muset rozloučit s něčím nebo s někým milým. Možná, že i nějakou noc probdíte, než prospíte. Že by špatné svědomí?

 

Býk – červen 2011
V květnu jste dostali spoustu láskyplných nabídek a podnětů a počítáte s tím, že červen bude podobný. Nebude. Hned v první dekádě se projeví rozčarování a vám se zboří vaše ideály a očekávání. Až v druhé dekádě se srdce otevřou a nabudete pocitu, že se otevřely všechny brány světa. Ve třetí dekádě přijde stagnace. Nic nepůjde vpřed, a proto si najdete jinou cestu, kterou za jistého úsilí projdete. Stanete se vítězem, tak se ničeho nebojte.

Blíženec – červen 2011
V měsíci květnu to byla trochu strkanice, ale vy jste opět vyšli poučení a úspěšně složili zkoušku zralosti. Je fakt, že na vás v červnu bude vyzkoušena všechna trpělivost světa, ale kam všichni na vás. V první třetině měsíce se na vás bude chtít rozhodnutí. Jste realisté a tak se podle toho  správně  a nepochybně rozhodnete. V druhé třetině nastanou úskoky a výtky. Zůstanete spravedliví a dokážete i kritiku vyslechnout. Ve třetí třetině si již nikdo netroufne ohrožovat váš majestát a to bude zadostiučinění za vaši námahu.

Rak – červen 2011
Pohodový květen vás zocelil a do června vstupujete s vnitřní neotřesitelnou pevností. Ostatní si toho všimnou a budou vám v první třetině měsíce nadbíhat a dávat najevo, jak jste dobří. Vy se již tak dobře cítit nebudete. A tak i okolí začne nacházet vaše nedostatky. Pojistíte se tím, že si zahrajete na mrtvého brouka. Celá situace se ve třetí třetině měsíce rozplyne. Půjdete si s ostatními z cesty, přesto zůstane ve vás pocit, že jste něco úplně nezvládli. Snažte se poctivě pracovat každý den, ono se to vstřebá.

Lev – červen 2011
Zvládnutý květen, plný lásky a hrdliččin hlas vás trochu povznesl. V červnu to bude zase jen a jen na vás. Začátkem měsíce dojde v práci k napětí, které přejdete bez rozčarování, ale budete si to pamatovat. Okolí na vás zkusí fintu a o bohatém výdělku, ale vy si udržíte odstup a budete pracovat stejnou měrou, jako jindy. A tak to bude i ve třetí dekádě. Nikdo po vás už nic nebude chtít ani se nebude snažit vymýšlet ptákoviny, a proto si závěr června užijete.

Panna – červen 2011
Logika a věcná rozhodnutí se od vás chtěla v květnu. V červnu se budete chtít trochu zneviditelnit, ale ostatní si vás najdou a vaše odbornost bude v první třetině sklízet vavříny, vaše ego také. V druhé a třetí dekádě vám již dají ostatní klid, ale vy si i tak můžete plácat zbytek měsíce po ramenou. Podíváte se s klidem do budoucnosti a vypíšete fakturu, kde výsledná cifra bude mít hodně nul. Pak si dáte, oraz a budete se opět chtít ztratit i další měsíc.

Váhy – červen 2011
Květen se nakonec povedl, ale snad máte obavy, aby alespoň takto vydržel i v červnu. Vydrží. A ještě lépe. Citově se otevíráte všem podnětům, a i když v první a druhé dekádě budete mít pocit, že narážíte na sebevědomé a kritické občany, budete stále v opojení – i tak vás všechny miluji. Ve třetí dekádě dojde k zadostiučinění a to i finančně. Budete vzrušeni událostmi a v očekávání dalších nabídek a příležitostí.

Štír – červen 2011
Z května si odnášíte zkušenost, že všechno je jinak a nic není stoprocentní. To vás sice poučilo, ale také jdete do června s jistým smutkem. Budete nuceni změnit vody nebo myšlení. Vy to jen přivítáte a přinese vám to i užitek. Ve druhé dekádě vás bude chtít někdo srazit na kolena svými řečmi, ale vy zůstanete věcní a ve třetí dekádě se setkáte s citlivým jedincem, se kterým budete mít nekonečné rozhovory, možná i něco víc, Záleží na vás.

Střelec – červen 2011
V měsíci květnu se vám dostalo duševního, ale i materiálního obohacení. Červen bude o morálce a poučení. Situace a vaše postavení se vám počátkem měsíce může zdát nejisté, ale to je jen zdání. Pochlapíte se a vše půjde. Ve druhé dekádě pozor na vaše prohřešky. Mohli byste se rozloučit s něčím nebo s někým milým. Závěr měsíce už lepší nebude. To i vy si postavíte hlavu a půjdete třeba na kordy. Zpříjemněte si život nějakou cestou nebo alespoň někoho známého někam odvezte.      

Kozoroh – červen 2011
Z května si nesete nějaký smutek a do června vstupujete s tím, že je toho v poslední době na vás trochu příliš. Pravdou je, že ani tento měsíc si moc neoddechnete. S přihlédnutím na to, že Kozorohům v životě nejde nic úplně jednoduše, jste již zvyklí si všechno tvrdě odpracovat. Celý měsíc budete pracovat samostatně, a když ve třetí dekádě se vám naskytne povýšení, ani to s vámi nezacloumá. Snad pocítíte smutek z loučení se starým.

Vodnář – červen 2011
Květen byl plný událostí a snad jste i nastoupili novou cestu, vyšli vstříc novým obzorům. Chcete pokračovat i v červnu. V první dekádě vás trochu rozhodí vysoce postavená sebevědomá osoba, snad úřad. Avšak v dalších dekádách narazíte na citlivé a zasněné okolí. Ve druhé dekádě sklidíte finanční odměnu, ve třetí dekádě budete kritičtí vůči lidem s fantasmagorickými představami. Zůstanete sami sebou a věcní. Opět jeden slušný měsíc.

Ryby – červen 2011
V květnu jste byli opatrní a nejradši se stali neviditelnými. Červen si chcete vysnít, ale pozor, život je tvrdá realita. Hned v první dekádě přijde atak na vaše nereálné představy. Vy do akce půjdete jen za tu cenu, že se zase budete moci stáhnout do hlubokých vod. Ve druhé dekádě již uvidíte, že vám nic akčního nehrozí a tak se z povzdálí budete dívat. Ve třetí dekádě budete vyzváni k větší akci a překvapivě vás to bude bavit a okolí bude také překvapeno, jací jste pašáci.  

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno