Jste zde


Horoskop na červen 2010
Marie Gita Gabrielli

Berani červen 2010
Jak jste se minulý měsíc snažili, tak jste spravedlivě dostali. Červen pro vás bude vzrušující a plný nových začátků. A abyste mohli  něco začít, musíte se něčeho vzdát. Berani ale vítají změny a tak si to užijete. V polovině měsíce budete srdečně vítáni kamkoliv vstoupíte, což vám způsobí rozpaky. V posledním týdnu měsíce budou naopak reakce okolí opatrnější a vaše příznivé vyhlídky se trochu oddálí. Nevadí, přizpůsobíte se jak bude třeba a  pocítíte zadostiučinění.

 

Býci červen 2010
Květen se vám celkem povedl, štěstí při vás stálo. Začátek června ale nezačne nejlépe. Dojde k ráznému ukončení vašeho duševního i fyzického klidu. Vzpamatujete se  nejdříve koncem druhého týdne měsíce. Ostatní ocení vaši chrabrost a vy si uvědomíte, že vždy záleží na vás samotných, jak se k situacím postavíte. Bude od vás vyžadována trpělivost, na kterou budete občas slyšet. Nakonec vám bude připadat celý červen trochu rozpačitý.

Blíženci červen 2010
I když jste se v květnu snažili, s mnohými idejemi jste se museli rozloučit. Červen se hned zpočátku bude jevit nadějně. S nadhledem vyřešíte záležitosti z minulosti, jistě bude i nějaká oslava s přáteli. Povrchní přátelé si oslavu užijí lépe než vy. Vy si uvědomíte hloubku tohoto setkání a oslav a najdete tam i trochu nostalgie. Koncem měsíce přijdou starosti, které tady už v minulosti byly. Jako správný Blíženec vše dobře ukočírujete, přestože se k tomu budete muset donutit.

Raci červen 2010
Květen máte za sebou a přestože u vás byli vaši blízcí, mohli jste se tak trochu cítit žalostně.  Červen je naopak měsíc, na který čekáte, i když začátek měsíce nedopadne vůbec podle vašich představ. Teprve v druhé půli měsíce se začne vylepšovat. Okolí bude trochu v rozpacích a vy zjistíte, že si musíte zase poradit sami. Co vás nezahubí, to vás posílí. Nečekejte tedy na pomoc a nalezněte své vlastní bohatství. Budete sami se sebou spokojeni.

Lvi červen 2010
Vaše květnová apatie je ta tam. Uvědomujete si realitu a docela dobře se vám v první dekádě června povede. Ostatní jsou v dobrém rozmaru a jdou vám na ruku. To si až požitkářsky, bez nějaké námahy užijete.  Bohužel k vaší škodě. Po zbytek měsíce se vám  již tak dobrá příležitost nenaskytne. Naopak, přijdou i bezesné noci. Vzpamatujete se až na konci června, kdy zaberete a ukážete okolí, co ve vás je a že se ze svého postavení nenecháte srazit na kolena.

Panna červen 2010
V květnu jste dokázali, že umíte a vaše vědomosti a um došli uznání. I když vás měsíc červen velmi zatíží, můžete být na sebe hrdí. Celý měsíc se vám daří na jakémkoli poli. Svým jednáním i fyzickou aktivitou budete nepřekonatelní. Nebojte se požádat někoho dalšího o výpomoc, přesto si zachovávejte svou logickou mysl. Co zaděláte tento měsíc, sklidíte i v mnohem pozdějším období. Moc dobrý měsíc.

Váhy červen 2010
V minulém měsíci se vám naskytla nejedna příležitost, která sahá do vzdálené budoucnosti. I měsíc červen napovídá, abyste se nebáli riskovat. Máte mnoho nápadů, ale je třeba realizovat jen jeden a do toho se bez velkého spěchu pustit. Sice můžete očekávat, že tvrdá realita pošlape váš vysněný nápad, ale koncem měsíce se opět na vás usměje štěstí. Uvolníte se mezi lidmi, kteří s vámi  podobně smýšlí. Nabudete zdání, že jste tak trochu vedeni osudem a nemůžete s tím vlastně ani nic udělat.

Štír červen 2010
V minulém měsíci vám z očí šupiny spadly a vy jste měli možnost rozpoznat realitu. Červen vám nabídne opět spoustu příležitostí, ale vy snad pod vlivem květnového měsíce, jste se jakoby zapomněli řídit citem. Nastoupíte rozumem a to pro vás nebude úplně šťastné. A tak koncem měsíce, kdy ostatní budou mít dost vašich vrtochů, budete se muset zklidnit a najít trochu té nenucené, lehké přizpůsobivosti. Tak si i zajistíte potěšitelné vyhlídky v každodenní robotě.

Střelci červen 2010
Dařilo se vám a bude dařit i v červnu. Tento měsíc opět ostatním dokážete, že jste schopní a není nic, co byste nezvládli. Kolem poloviny měsíce očekávejte, že se budete muset něčeho vzdát, abyste se mohli dál rozvíjet. Díky vašemu dobrodružnému duchu to zvládnete, i když začnete být ostražitější a nebudete se již tak citově angažovat. Koncem června si už na vás nikdo nepřijde. Berte život lehce – jednou dole jednou nahoře.

Kozorozi červen 2010
Zdá se, že jste si odpočinuli a opět vám narostla křídla. Okolí si s vámi notuje a vy mu tuto přízeň láskyplně oplácíte. V druhé dekádě očekávejte malé vyčerpání a zastavte. Když to neuděláte sami, zdraví vás pozdrží. Závěr června bude opět v příjemné atmosféře. Tento měsíc bude víc o citové náklonnosti, než o bezuzdném vydělávání peněz. Uvědomujete si, že jste si s přírodou rovni.

Vodnáři červen 2010
Jste jarně znovuzrozeni a rozprostírá se před vámi vzrušující červen. Něco vám napovídá, abyste nerozhazovali a drželi si svá tajemství. Buďte spravedliví. V druhé dekádě měsíce půjde vše na ostří nože. Může na vás být nachystána past a vy budete mít co dělat, abyste zůstali sami sebou a opřeli se opět o vlastní nápady. Aby již k jiným výpadům nedošlo, celou záležitost „zamrazíte“. I tak vám bude tleskáno za vaši statečnost.

Ryby červen 2010
Dokázali jste, že vás ze sedla jen tak někdo nevyhodí. Tento měsíc bude láskyplný, i když velkých rozhodnutí. A to hned na počátku června. Abyste se pohnuli dál, budete muset zariskovat. Naskytnou se vám různé představy vašich tužeb a přání a když se trochu „nakopnete“, zdoláte je s dobrodružným zaujetím. Na konci měsíce se budete cítit vítězoslavně. Opět nezapomínejte na trpělivost. Na nic nespěchejte a mezi prací i odpočívejte.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno