Jste zde


Horoskop na březen 2012
Marie Gita Gabrielli

Beran - březen 2012
I když v únoru bylo sluníčka málo a nehřálo, vy jste byli tím sluncem pro ostatní. Těšíte se na březen s pocitem vlastního růstu. V první dekádě se od vás chce až přespříliš a to si nenecháte líbit. Půjdete jen do toho, na co stačíte. Ve druhé třetině měsíce se povede dobře na všech frontách. Ovšem ve třetí dekádě dojde k vyrovnání. Jestliže jste se přepínali, budete odpočívat, v opačném případě pozor na přepracování a vyčerpanost.

 

Býk - březen 2012
V únoru jste obhájili svoji suverenitu a otevíráte si s vírou v sebe sama dveře do dalšího měsíce. Březen ovšem nezačne nijak fantasticky. V první dekádě musíte rozhodně jednat a abyste měli kariérní úspěch vaše city půjdou stranou. Ve druhé dekádě se vám okolí důvěrněji otevře, vy však zaujmete neutrální postoj. Až v závěrečné třetině měsíce si porozumíte a pocítíte sounáležitost se všemi cítícími bytostmi. Přesto vás to bude stát odloučení od něčeho, na čem vám kdysi velmi záleželo.

Blíženec - březen 2012
Únor proběhl slušně, ale vy se tak trochu zmítáte mezi rozumem a citem. V první dekádě se více přikloníte k citům neboť i okolí si to od vás vyžaduje. Citové záležitosti se vám líbí a tak i ve druhé dekádě března se vaše láskyplnost rozprskne do okolí jak ohňostroj. To mnohé zaskočí a tak se z opatrnosti sami připraví o tuto nádheru. Zůstanou uzavření i v závěru měsíce. Vy jste dostatečně zralí a moudří, že celou věc vezmete jen jako zkušenost.

Rak - březen 2012
Příležitosti, které se vám v únoru nabízeli jste využili a bylo to i o tom, že jste se měli nechat hýčkat a obdarovávat. Cítíte se vnitřně velmi silní pro to, co jste dokázali a tak se v první dekádě března můžete dočkat nových nápadů a úkolů. To se všichni ale spletli. Zadupete na ně, aby si z vás nedělali sluhu. Přesto ve druhé třetině měsíce se chopíte úkolů, neboť to bude spěchat a pro vás je to výzva, která vás nakonec pobaví. Ve třetí dekádě vám za odměnu někdo projeví svoji oddanost a vy pocítíte pevnou půdu pod nohama. Budete také cestovat.

Lev - březen 2012
Růst vašeho uvědomění a konta se v únoru naplnil. Myslíte si, že je vše spravedlivé a v této euforii prožíváte i první třetinu března. Ostatní se ve druhé dekádě přece jenom trochu zdráhají, ale to je jenom jejich pocit. Vy jste stále přátelští, a když se vám ve třetí dekádě ukáží možnosti sahající za hranici vašeho dosavadního vnímání, podlehnete představám, které by vám pomohly k vyšším cílům. Sněte, jste na dobré cestě.

Panna - březen 2012
Únor skončil a vy jste tak trochu vyčerpaní a to nejen finančně. Chcete si březen víc užít, nejlépe nicneděláním, a když už tak na lyžích s prosluněnými horami. Začátek měsíce je dobrý, ale vy jste stále uzavření. I druhá dekáda vám dává jistoty, výdělky a trvalé hodnoty. Pustíte se do nich samostatně s důsledností vám vlastní. Třetí třetina měsíce bude úchvatná, ale to už požádáte i ostatní, aby se zúčastnili. Ukážete, že nejste ten samotářský vlk, který musí vše zvládnout sám. Jistě vám vyjde někdo vstříc.

Váhy - březen 2012
Pluli jste od břehu ke břehu, ale žádný přístav vám v únoru nebyl dost dobrý. Máte obavy, že i březen nebude lepší. Chcete to změnit a tak se v první dekádě snažíte proti úzkoprsosti ostatních vystoupit odvážněji a temperamentněji. Zbytek měsíce se však necháte strhnout nechutí a uzavřeností okolí a vaše nálada opět spadne těsně nad bod mrazu. Nakonec budete proplouvat s jistou neupřímností a distancovaností. Vydržte, duben se polepší.

Štír - březen 2012
Závěr února vás dostal do nespokojenosti a rozmrzelosti. Máte pocit, že se musí vše od základů změnit. Chcete se vším skoncovat a tak vůbec nevnímáte, že je vám v první dekádě štěstí na dosah ruky. Chováte se zlomyslně a plni nenávisti. Ale do konce března jako mávnutím proutku se vše povede, hlavně v lásce a tvořivosti. Lákavá nabídka ke splynutí duší vám poskytne pevnou půdu pod nohama. Pozor na neupřímnost a vychytralost.

Střelec - březen 2012
Únor byl ve znamení střídmosti a harmonie. Očekáváte dobré příležitosti a podněty. Přestože začátek března nezačne nejpozitivněji, vy jej v pozitivní napravíte.  Ve druhé dekádě se setkáte s vyřešením něčeho z minulosti. A co se v mládí naučíš ve stáří, jako když najdeš. Máte výhodu a tak se nenecháte zaskočit. Třetí dekáda nebude dobrá pro nikoho. Jste Střelci a tak toto období přejdete a zaměříte se v očekávání na nová a úžasná dobrodružství v dubnu.

Kozoroh - březen 2012
Vše se v únoru dobře rozjelo a to hlavně finančně. Byl to šrumec a tak vcházíte do března trochu uzavření. První dekádu se nemusíte bát. Přizpůsobivost a nezávazných rozhodnutí vás pobaví. Ve druhé dekádě dojdete ke střízlivému poznání potíží, přesto to vámi neotřese a zůstanete stát ne pevné zemi. Jen závěr měsíce je víc zatěžující a to i pro tak silné osobnosti jako jsou Kozorozi. Použijete lstí a úskoků, abyste se od nepříjemností distancovali.

Vodnář - březen 2012
S menším podfukem jste se závěrem února vykroutili z nepříjemností. Březen slibuje sluníčko a s tím i tvořivost a vitalitu. Jen okolí lpí na jistotách a nemíní nic měnit. Vy ještě v počátku měsíce vyčkáváte, ale ve druhé dekádě již přestanete zívat a vrhnete se do akce. Jste šikovní a aktivně utváříte svůj život. To už se ve třetí dekádě přidají i ostatní. Vy už pak rozdáváte úsměvy a berete vše víc hravě a nezávazně.

Ryby - březen 2012
Sluníčko vás koncem února dostává do mělčích vyhřátých vod a vy se vracíte v myšlenkách do dětství. Mohou za to i vaše narozeniny. V první dekádě března se vám nabízí jak si podržet to co máte a neutrácet. Skočíte tomu jak na špek. Ve druhé dekádě se máte zapojit do každodenního pracovního procesu, ale vy se zaseknete. Až ve třetí třetině měsíce se vám důrazně zopakuje co je realita a vaše tvořivost a bohatství oslaví úspěch. Dobře vám udělá dobrá nálada, pokojná atmosféra a náklonnost někoho přívětivého.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno