Jste zde


Horoskop na březen 2011
Marie Gita Gabrielli

Beran – březen 2011
Máte pocit, že jste si koncem února zajistili dobré postavení. Je to opravdu tak a v březnu můžete rozvinout aktivity, které budou blahodárné i pro další měsíce. Jste ve výhodě a budete vyzváni, abyste složili zkoušku. To se vám povede a dá se říci, že se do konce měsíce snadno vypořádáte s jakýmikoliv výzvami. Tento měsíc je o lidech z minulosti i s novými, pro vás do budoucna důležitými. Řekněte ano a buďte všem co nejvíce k dispozici.

 

Býk – březen 2011
Jestliže jste v v únoru využili finanční dar či výdělek, můžete se v březnu s pevnou půdou pod nohama dívat do vzdálené budoucnosti. Chce se od vás něco, co každý neumí nebo nezvládne a vy se chopíte příležitosti. Budete za to oslavováni, ale vám sláva do hlavy nestoupne a budete dál poctivě odvádět práci, jako jiné dny. Tak jako tak poskočí vaše srdce náklonností ostatních a to vás nastartuje k větším a kvalitnějším výkonům a tím i k bohatým odměnám. 

Blíženec – březen 2011
Únor nebyl tak akční, jak vám Blížencům vyhovuje a tak i počátek března se pomalu rozhoupe. Možná by ostatní nenastartovali, ale vy se chopíte příležitostí a pak už téměř celý měsíc půjde velmi pozitivně, podle vašich představ. Každý den budete připraveni a schopni pustit se do dalších a dalších akcí a tím budete plnit jakékoli přání ostatním i sobě, včetně vaší peněženky.

Rak – březen 2011
Snad vysoké nároky na vaší osobu vám přinesly v únoru trochu bezesné noci. Přesto se budete v březnu snažit co nejlépe zvládnout úkoly na vás vložené. Nic tento měsíc nepůjde jednoduše a tak bude dobře, že se hned za začátku nastartujete na rčení – co mě nezahubí, to mě posílí. Budou dny, kdy se nebude úplně vše dařit, vy se vyspíte a zvládnete povinnosti na jedničku. Budete trochu vyčerpaní a k vaší škodě ani nepostřehnete, že vám chce někdo druhý pomoci. Nezapomínejte odpočívat!

Lev – březen 2011
Z února jste vyšli vítězně a podobně jako Komunistická strana z osmačtyřicátého vcházíte do března v pozici bojovníka. Naštěstí láskyplnost ostatních vás odzbrojí, bohužel jen na čas, v druhé třetině měsíce opět nastanou rozbroje. Snad ozývající se příchod jara a zpěv ptáků utlumí vztek a hněv a poslední dekáda bude produktivní a výnosná. Ty náhody, které přijdou vám budou imponovat a budete si říkat, proč to takhle nemohlo být od začátku.

Panna – březen 2011
V únoru jste obhájili vše jisté a nepovolili ve své pozici. V březnu budete provokováni a předvedete i své stinné stránky. Neuskutečnitelné představy ostatních zavrhnete a tím si okolí popudíte proti sobě. V druhé dekádě dáte již najevo, že by se s vámi dalo jednat, ale to bude jediný pozitivní krok za tento měsíc. Když koncem měsíce zjistíte, že jste měli jít vlastním rozumem a cestou dojde ke vzájemné kritice, ze které by si měli vzít poučení všichni.

Váhy – březen 2011
Únor jste vyřešili ne úplně čestným způsobem a cítíte, že si chcete i březen ovládat podle vašeho rozumu a hlavně „chytře“. Ostatní vás předběhnou. Nejen vy používáte šedou kůru mozkovou. Do druhé třetiny měsíce se vše uspořádá a vám se naskytnou výhody, které můžete upotřebit. A protože máte skutečně něco navíc, reálně a materiálně je zužitkujete. Docílíte stability a pevných základů. Dostane se vám poučení a dokážete vejít do dalších dnů s větší flexibilností.

Štír – březen 2011
Ze závěru února se trochu cítíte jak po výprasku. Může to být i finanční výprask. Myslíte si, že jste z nejhoršího venku a tak se snažíte do měsíce března vidět jen jistoty budoucnosti. Okolí trochu fantazíruje, ale vy z toho vytěžíte. Pochopíte, že i představy se dají zhmotnit a do konce měsíce se vám bude skutečně dařit. Využijete jak šarmu, tak i vašeho rozhledu a zase doplníte konto ve vaší bance a doufejme, že na vašem účtu.

Střelec – březen 2011
I když jste v únoru nabyli jistoty, že jste silní v kranflecích a s hrdostí se můžete dívat vpřed, začátkem března vás citově něco velmi poraní. Nebojte se, někdo láskyplný vás podepře. To vám dá nový impulz a do konce měsíce půjde všechno samo. Je pravděpodobné, že si vezmete dovolenou a vychutnáte to nicnedělání. Ale i víkend splněných přání a užívání si každého příjemného okamžiku vás pozitivně nabije.

Kozoroh – březen 2011
Z února si do dalšího měsíce přinášíte neustálou nementální pozornost. První dvě dekády se budete trpělivě vypořádávat s obavami okolí. To vy budete těmi, kteří druhé povzbuzují, případně jim dokážete, jak na to. Nejste daleko ani od toho, jít fyzicky příkladem. Važte si sebe a nevyčerpávejte se. Ostatní pochopí, když jim to jen vysvětlíte, v lepším případě poručíte.

Vodnář – březen 2011
Prošli jste únor vítězně a jste připraveni v březnu reálně budovat svou kariéru. Nejdřív si ale odpočiňte a jistě si hned ze začátku tohoto předjaří zajedete na hory případně do lázní. V druhé třetině měsíce už opět naskočíte do pracovního procesu a až do konce měsíce se vám bude vést dobře a víc než v lásce to bude o penězích. V každém případě to bude plodné období.

Ryby – březen 2011
V únoru vám byla nabídnuta citová náklonnost, ale vy si myslíte, že byste měli jednat víc rozumem. I tak se začátkem března necháte citově rozjitřit a první dekáda bude v duchu sounáležitosti. Na druhou dekádu měsíce nebudete vzpomínat v dobrém. Možná se na vás chtějí platby, které ač neradi, budete muset stejně zaplatit. Snad jste se před nedávnem neměli tak rozšoupnout. Zůstane ve vás pocit, že jste na to najednou sami. Závěrem měsíce se opět dostanete do vžitých kolejí.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno