Jste zde

Recenze Honor X8 5G
Esoterika.cz

Honor vyrábí mnoho osobitých telefonů; které splňují potřeby zákazníků a jsou charakteristické svými konkurenčními náklady. Mezi nádherné telefony; Telefon Honor X8 5G, který shromáždil mnoho funkcí; Poskytneme vám obecný přehled nejdůležitějších funkcí, které jsou v něm k dispozici. Tak nás sledujte.

Design a velikost

Telefon se vyznačuje atraktivním aerodynamickým designem. Jde o elegantní klasický design a společnost jej dodává v řadě výrazných barev, jako je výrazná titanově stříbrná, atraktivní oceánská modrá a půlnoční černá s vlastním leskem. Vnější design fotoaparátu je také úžasný a dodává mu zvláštní estetický nádech. Kromě velkoleposti designu; Velikost je perfektní, hmotnost včetně baterie pouhých 194 gramů, délka 163,66 mm a šířka 75,13 mm. Má také tenkou a elegantní tloušťku.

Procesor a systém

Procesor je důležitým detailem každého telefonu; A telefon HONOR X8 5G se vyznačuje kvalitním procesorem, je z kategorie Qualcomm Snapdragon 480 plus a jeho typ je osmijádrový. Zařízení je založeno na operačním systému Magic UI 4.2 (kompatibilní s Android 11), který mu dává vynikající výkon a rychlou odezvu na používání.

Obrazovka a displej

Telefon vám zaručí příjemný zážitek ze sledování díky výrazné 6,5palcové TFTLCD obrazovce, která má rozlišení 1600 * 720. Podporuje také 16,7 milionů barev pro křišťálově čistý, přirozený obraz; Což vám zaručí pohodlný pohled do oka. Vnější design okrajů obrazovky je výrazný a dává vám výhodu sledování s vysokým soukromím.

Fotoaparát a fotografie

Telefon je vybaven trojitým zadním fotoaparátem, který má vysoké rozlišení 48 megapixelů, dále hloubkovou kamerou a makro kamerou. Fotoaparát umožňuje pořizování snímků s vysokým rozlišením 8000 * 6000 pixelů. Kromě rozlišení videa 1920 x 1080 pixelů fotoaparát podporuje také režim ostření, digitální zoom a blesk. Kromě různých režimů snímání, jako je duální expozice, super makro a další různé styly. Telefon má také 8megapixelový přední fotoaparát.

Nabíjení a baterie

Ve svých různých verzích společnost bere v úvahu poskytování telefonů, které pracují s vysoce účinnými bateriemi, a také se snaží poskytnout výhodu dlouhodobého nabití při používání. Baterie je vyrobena z kvalitního lithia, s kapacitou 5000 mAh. Kromě dobré nabíječky s kapacitou 22,5 wattu. Počítejte s nabíjením pro nepřetržité používání po celý den. Spotřebu můžete snižovat i pravidelně; prodloužit dobu trvání.

Paměť a úložiště

Vždy hledáme dobrou paměť, protože telefon je důležitou součástí našich životů; Je to ta, která zahrnuje vzpomínky a šťastné chvíle v našich životech. V současném telefonu se vyznačuje tím, že má kromě 6 GB také dobrou paměť 128 GB. Je to relativně dobrý prostor; Chcete-li uložit mnoho různých obrázků a video souborů. Můžete se na něj spolehnout, že budete mít různé osobní soubory.

Obecné rysy

Kromě předchozích funkcí; Současný telefon obsahuje mnoho dalších funkcí; Podporuje různé formáty video souborů, různé formáty obrázků a elektronické soubory, jako jsou knihy apod. Před přenosem souborů do telefonu není třeba převádět z jednoho formátu do druhého. Navíc podporuje Bluetooth a internetové sítě a je vybaven řadou různých senzorů. Což uživateli umožňuje mít ideální zážitek, jako je senzor přiblížení, okolní světlo, kompas, skener otisků prstů, gravitační senzor a další funkce, které z něj dělají prémiovou volbu.

V případě, že chcete získat dobrý telefon, který splní vaše potřeby, nebo jako dárek pro své blízké, je to ideální volba. Toto byla obecná recenze a počkejte na další technické recenze od nás. Který vám nabízí vše, co je nového ve světě technologií.