Jste zde


Orgasmus ‒ zvyšte své šance na úspěch
Esoterika.cz

Sex může být krásný i bez něj, ale s ním je to zcela jiný level. Orgasmus je prostě nádherný. Snad každý muž touží po tom, aby přivedl ženu k vyvrcholení, plně ji uspokojil. Ne vždy se však zadaří. Problém může být na obou stranách. Pokud je žena ve stresu, nespokojená, je velmi těžké ji k tomu přivést, i kdybyste se na hlavu stavěli. Její emoce jsou zkrátka úzce propojené s tělem a fyzickým prožíváním, ale přesto je to možné.

 

Co dělat, aby se výrazně zvýšila šance na úspěch?

Naneštěstí neexistuje přesný manuál, který by fungoval na všechny ženy. Je dobré ženu vnímat, nalézat, co vyhovuje právě té vaší partnerce.

Je předehra důležitá?

Ano, ale neplatí to vždy. Jsou i ženy, které předehru odmítají a mohou jít rovnou na věc. Mnohé ženy potřebují k uvolnění, po kterém pak snáze dosáhnou orgasmu, delší předehru. Proto není dobré ji podceňovat, ať už se jedná o šeptání sladkých slov do ucha, vzájemné pomalé svlékání, či hlazení a laskání. Nesoustřeďte se jen na některé části těla. Hledejte místa, která vzruší vaši partnerku. Mohou to být uši, rty, vlasy, krk, ale i chodidla…, zkrátka nevynechejte nic, pokud není partnerka vyloženě proti.

Často též pomůže příjemné, intimní prostředí, dobré jídlo či sklenička alkoholu.

Otevřenost nade vše

Někdy pomůže otevřeně se jí zeptat, co má ráda, a co naopak ne. Pokud mezi partnery panuje stud, je pro oba těžké se uvolnit, a tudíž si sex náležitě užít. Je potřeba odhodit stud, nestydět se za své tělo, zkoušet nové věci. Co není zakázáno, co je příjemné oběma, je přece dovoleno.

Orální sex, stimulace klitorisu

Je známé, že značná část žen nikdy nedosáhne vaginálního orgasmu, zatímco při dráždění klitorisu jej dosahují bez obtíží. Soustředíte-li se tedy pouze na stimulaci vagíny, nemusí se vám podařit dovést ženu k extázi. Je ovšem potřeba podotknout ‒ všeho s mírou. Pomoci si můžete také rukou. Je dobré věnovat se zároveň klitorisu i vagíně.

Lubrikace

Často opomíjená záležitost. Pokud se vám podaří partnerku dobře naladit, zahřát, patrně lubrikant potřebovat nebudete. Mnohé ženy však i přesto, že jsou vzrušené, nemusí být dostatečně lubrikované. Takže i zvlhčení může nakonec přispět k úspěšnému ukončení vaší mise.

Polohy při sexu

Jak už tu padlo. Každá žena je jiná, a tudíž i poloha, ve které nejsnáze dosáhne orgasmu, se liší. Buď se můžete ženy přímo zeptat, jaká je ta „její oblíbená poloha“, nebo se vrhnout do zkoušení a testování, což může být velmi zábavné. Při tom záleží i na velikosti a šířce vašeho penisu. Některé polohy mohou být s přílišným vybavením pro ženu velmi nepříjemné. A opět platí, že žena musí zůstat uvolněná.

Stále nic? Co třeba začít autoerotikou

Některým ženám pomáhá k uvolnění i to, že se před samotným sexem oba sami dobře naladíte. Kdo zná vaše tělo lépe než vy sami? Někdy pomůže i jen sledování partnera.

Experimentování, pryč s nudou v ložnici

Občas je dobré přidat do rutiny také nějakou tu novinku, co rozproudí, okoření sex. Může to být nová hračka, nová technika, cokoli, na čem se shodnete.

Pomoc „zvenčí“

Problém v uspokojení partnery může být i v souvislosti s poklesem vašeho nebo jejího libida či nedosažení erekce. Tady je dobré přemýšlet o možnostech, jak to napravit. Samozřejmě pro muže zde máme modré pilulky, ale jejich braní není zcela bez rizika, navíc jsou poměrně drahé. Zkrátka je zde dost mínusů. Je možné ovšem zakoupit i volně prodejné produkty, např. Arginmax forte. K sehnání jsou tablety pro muže, ale i pro ženy. Díky Arginmaxu se totiž zvýší prokrvení pohlavních orgánů a libido. U žen se zvýší citlivost. U muže dojde k zpevnění penisu, tedy i erekce. Tím se samozřejmě výrazně zvyšuje riziko dosažení orgasmu!

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Esoterika.cz

Zaměření:

Výklady karet, Lenormand, budoucnost

Kontakt: Nevyplněno

Web: http://www.esoterika.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více