Jste zde

Omluva a prosba k našim čtenářům

Dobrý den Anonym,

život leckdy přináší chvíle, kdy by člověk chtěl být někde úplně jinde a být nejlépe někým ůplně jiným. I v neděli kolem desáté ranní nastal ten okamžik. Právě jsem pracoval na Esoterice a v redakčním systému sáhnul někam kam jsem neměl. Neštěstí bylo hotovo. Naše milá databáze se odporoučela tam kam databáze po zaslouženém životě odcházejí a Esoterika.cz přestala být funkční. Celý zbytek dne pracovali programátoři na znovu zprovoznění. Jak sami můžete vidět povedlo se.

Bohužel pouze částečně. Naše poslední záloha má datum 21.9.2012 a vše co se stalo po tomto datu přestalo existovat.

Oč jsme přišli?

  1. o několik článků, které jsem psal přímo do systému (ano vím jsem pitomec a už to neřešme)
  2. o úpravy v asi 300 článcích, které byly nutné po přechodu na nový redakční systém (no nic prostě pár týdnů budu dělat na úpravách, které jsem již udělal)
  3. o veškeré úpravy v uživatelských účtech o které jsem Vás emailem požádal před třemi týdny a za to se Vám hluboce omlouvám

Velmi Vás tímto žádám pokud jste na Esoteriku po této nepříjemnosti ještě nezanevřeli a jste našimi registrovanými uživateli prosím zopakujte postup pro registraci:

  1. otevřete adresu https://www.esoterika.cz/user/password
  2. vložte své stávající uživatelské jméno: Anonym  nebo email:   
  3. klikněte na tlačítko "poslat nové heslo"
  4. otevřete svůj email ve kterém naleznete nové přístupové heslo, po přihlášení do svého uživatelského účtu si jej samozřejmě můžete změnit https://www.esoterika.cz/user 

Těm z Vás, kteří se již ze zasílání emailu z Esoteriky jednou odhlásili se hluboce omlouvám a slibuji, že po znovuodhlášení již nebudou na jejich adresu z Esoteriky chodit žádné emaily. Pokud se Vám nepodaří se odhlásit přes tento odkaz: [simplenews-subscriber:unsubscribe-url] odešlete prosím pouze email a do předmětu napište NEZASÍLAT.
Děkuji za Vaše laskavé pochopení.

 

Pokud se Vám Esoterika.cz líbí budeme velmi rádi pokud dáte vědět o těchto adresách: www.Esoterika.czwww.Akce-kalendar.cz svým přátelům. 

S práním sluníčka v Duši

Roman Přikryl

============================
WWW: www.esoterika.cz 

VĚŠTĚNÍ ONLINE: https://www.esoterika.cz/vesteni-on-line
POHLEDNICE: https://www.esoterika.cz/pohlednice
WALLPAPERS: https://www.esoterika.cz/wallpapers
mobil: 603 823 450
e-mail: prikrylrom@esoterika.cz
============================

Esoterika.CZ - Magazín aternativních smérů