Jste zde


Léčitelka Olha Kalinova, Brandýs nad Labem
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.olgakalinova.webnode.cz

 

Telefon: +420 606 259 234

E-mail: okalinova@seznam.cz

Léčitelka Olha Kalinova, Brandýs nad Labem

Seifertova 1090/25

25001

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brandýs nad Labem

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Olhy Kalinové:

Nabízím masáže, chiromasáže, reiki, shamballu a bylinnou léčbu. Poskytuji poradenství v oblasti zdravé výživy. Provádím metodu A4M.

Olga Kalinová,původem z Ukrajiny, žije a provozuje svoji praxi v Brandýse nad Labem. Jejím životním mottem je:

„Jdu svou cestou a je to moje cesta. Moje cesta je cestou Světla. Umím pohnout s člověkem, ukázat směr návratu zpět k sobě. My jsme bohové, my jsme všechno a my jsme chrám.“

Již v dětství pracovala s intuicí, viděla duše i minulé životy a poháněla ji touha pomáhat lidem od jejich nemocí a bolestí. Chodívala vypomáhat do nemocnice na Ukrajině, kde masírovala nemocné a postupně přicházela na nové tahy, kterými jim mohla pomoci a přinést úlevu. Tyto masáže později dávala do souvislosti i s akupunkturními a akupresurními body.

Nedílnou součástí její profesní dráhy bylo studium hudby na Užhorodské konzervatoři, až do perestrojky pracovala jako učitelka hudby na Sibiři. Díky této práci se seznámila se sibiřskými šamany a učila se od nich jejich umění. Studium hudby ji zase zavedlo do židovské rodiny, ve které se naučila židovským tradicím. Hudba samotná ji naučila vyšší vnímavosti, představivosti a umění naslouchat, což jsou dovednosti, které dodnes využívá při svých seminářích a přednáškách z duchovní oblasti.

Po perestrojce, kdy se společenská situace velmi změnila, přestala učit hudbu a vydala se ve stopách ukrajinské inteligence, která odešla ze země. V tomto těžkém období se přesunula do tehdejšího Československa. Zde později našla i manžela a už tu zůstala.

Umění Olgy Kalinové je jedinečné, protože znalosti a zkušenosti nasbírané během celého života, plynule spojila v jeden proud, jehož součástí je již zmíněný šamanismus a židovské tradice, ale zrovna tak i tradiční ruské a tibetské metody a další.

V současné době se realizuje pořádáním přednášek a seminářů, při kterých může nejlépe pozorovat duchovní růst svých žáků. Pro zájemce provádí individuální zasvěcování do REIKI a SHAMBALLY 1.– 4. stupně. Nezapomíná ani na své kořeny a kromě těchto aktivit shání i sponzory pro znovuotevření nemocnice na Ukrajině.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více