Jste zde


Léčitelka Milada Kroutilová, Přepychy
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.lecenirekonektivni.cz

 

Telefon: +420 733 608 774

E-mail: milada@lecenirekonektivni.cz

Léčitelka Milada Kroutilová, Přepychy

Přepychy 66

51732

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Milady Kroutilové:

Rekonektivní léčení je bezdotyková forma léčení působením léčivých frekvencí na všech úrovních - fyzické, mentální, psychické a duchovní. Rekonektivní léčení je vnímáno jako příliv nové pozitivní energie, odbourání stresů, schopnost řešení obtížných situací, zdravotních problémů. Provádíme masáže.

Prošla jsem si v životě mnoha zkušenostmi a obdobím, kdy vše na čem hodně záleželo, se zhroutilo jako domeček z karet. A vlastně na základě těchto zkušeností jsem se začala zabývat  o různé alternativní způsoby léčení i způsob života. Začala jsem se více věnovat tomu , kdo jsme, jak fungujeme a proč. Jaké zákony přitažlivosti nám do života chodí, na jakém principu vše funguje. Zjištění, že je vlastně vše energie a že tak fungujeme i my, pro mne bylo úžasné.

Přečetla jsem snad všechno, co bylo k mání na téma osobního rozvoje, esoteriky, léčení od L.Hay, Ester a Jery Hicks, Franklyn Sills,Deepak Chopra, Alexandr Loyd, Eckhart Tolle, D.M.Ruiz, Tomáš Keltner, D.R.Hawkins, Marta Foučková,Dr. Murphy, Lazarev, Osho, E.Tomáš  atd. a vše mi najednou dávalo smysl, úplně se změnilo vnímání života a chápaní lidí a proč se vše děje, tak jak děje. Fascinuje mne zákon příčiny a následku a jak si vše utváříme sami na základě svých vibrací. Nejúžasnější je, že si je můžeme měnit sami a tak zlepšovat kvalitu svého života. Nejsilnější vibrací je Láska, radost a nejkrásnější  šťastný úsměv….

Takže jsem se nalaďovala J Prošla jsem si Reiky, Deekshou, metodou Yuen léčení, Funkčním principem, až se mi dostala do rukou kniha od Erica Pearla Uzdravte druhé, uzdravte sebe. Můžu říct za sebe, že jsem našla skutečně, co jsem hledala, něco jednoduchého a přímého. Ladění se na vysokovibrační frekvence mi přichází jako smysl žití a bytí.

Přijde mi již dnes zcela normální záležitostí, že si uvědomujeme tyto vibrace a informace o vibrační povaze našeho života a Vesmíru jsou běžně dostupné všem. Vlastně je to zcela nový evoluční vývoj a směr.

PRO VAŠI OCHRANU

Jedinými autorizovanými a kvalifikovanými instruktory pro vyučování seminářů The Reconnection® a seminářů Rekonektivního léčení jsou Dr. Eric Pearl a vyučující tým The Reconnection®.

Také upozorňujeme, že pouze schválení absolventi Semináře Stupně I/II jsou autorizováni a kvalifikováni k provádění soukromých sezení Rekonektivního léčení a pouze schválení absolventi Semináře Stupně III jsou autorizováni a kvalifikováni k provádění vašeho The Reconnection® – ZNOVUNAPOJENÍ.

PROHLÁŠENÍ

Dr. Eric Pearl a The Reconnection®, LLC ve spojení s The Reconnection® a Reconnective Healing®, a to včetně, ne však výlučně se semináři, vyučováním, jakoukoliv informací a/nebo lidmi, a to včetně, ne však výlučně s praktiky, instruktory, asistenty, zástupci, spolupracovníky, zaměstnanci, agenty a/nebo zplnomocněnými osobami, které se k tomu vztahují, nedává žádné sliby, garance, zastoupení nebo záruky vzhledem k lékařským diagnózám a/nebo lékařské léčbě a ani neprovádí diagnózy, ani neléčí specifické zdravotní problémy.

UPOZORNĚNÍ

Sami nesete plnou zodpovědnost za svoji vlastní lékařskou péči (léky předepsané lékařem nevysazujte bez předchozí konzultace se svým ošetřujícím lékařem). Máte-li zdravotní problémy, vždy vyhledejte svého kvalifikovaného lékaře. Nikdy nepoužívejte toto léčení jako náhradu klasické zdravotní péče (podle našeho právního řádu jím není). Použijte jej vždy jako doplněk klasické léčby. Něco, co pro sebe můžete udělat „“navíc““. To platí obzvláště u závažných onemocnění, které vyžadují lékařskou péči. Rekonektivní léčení klient přijímá ze svobodné vůle a bez záruky vyléčení. Se získanými osobními údaji nakládáme ve znění zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

To že jste se uzdravili, může konstatovat a případně léčbu ukončit pouze váš lékař, který má k dispozici spoustu vyšetření.

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více