Jste zde


Léčitelka Marie Magdalena Košková, Praha
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.mirach1.cz

 

Telefon: +420 603 707 016

E-mail: koskova.mag@gmail.com

Léčitelka Marie Magdalena Košková, Praha

Moskevská 360/31

10100

Praha, Vršovice

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Marie Magdaleny Koškové:

Zaměřuji se na zdraví duševní i fyzické a k tomu patří sebepoznání pomocí astrologie a sebepomoc prostřednictvím detoxikace metodou C.I.C. dle MUDr. Josefa Jonáše, nebo autopatií.

Poradenství se věnuji už přes dvacet let, začalo to astrologií.

Nejdříve jsem studovala jako samouk knížky, které vyšly počátkem devadesátých let, ale postupem času jsem narazila na jakousi neprostupnou zeď. Říkala jsem si, že tohle přece nemůže být všechno, co astrologie nabízí a přihlásila jsem se v roce 1996 na kurzy k uznávanému astrologovi Pavlovi Turnovskému. Během dalších tří let mě naučil, že astrologie je obrovské dobrodružství bez hranic. Já a mí spolužáci jsme počítali horoskopy ručně, jenom s kalkulačkou, učili se, co je hvězdný čas a co deklinace a mnoho a mnoho odborných věcí. Naučili jsme se  synastrii - astrologii vztahů, probírali jsme mezinárodní a tragické události, naučili jsme se významu solárních i lunárních revolucí, progresí a mnoho dalších technik.

Několik let jsem vedla astrologické kurzy, ale tato činnost je sice krásná, ale zároveň náročná, a já se už věnuji raději jenom poradenství.

Absolvovala jsem Silvovu kontrolu mysli, kurz regresní terapie u Andreje Dragomireckého, SRT u Roberta Detzlera, protože jsem hledala, jak lidem ještě více pomoci, než jen informacemi z horoskopů. Přišla mi do cesty Dispoziční prognostika, velmi zajímavý obor, kde jsem se naučila odstaňovat kletby a další programy, kterými si mi lidé dokážeme vzájemně škodit.

Naposledy mě inspirovala detoxikace podle metody C.I.C. MUDr. Josefa Jonáše. Jde o úchvatnou věc, kdy letité emocionální i fyzické problémy mizí, kdy jde o problémy, se kterými si neporadili lékři, dispoziční prognostika ani homeopatie. Proto jsem se stala terapeutem této metody a snažím jí pomáhat dalším lidem.

Ceník:

  • astrologické poradenství    1 hod.   ...............................500,- Kč
  • detoxikační poradna          1 hod.   .............................. 600,- Kč
  • Lahvička Bachových esencí o objemu 30 ml ................. 250,- KčHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více