Jste zde

Kyle Gray – Lily Moses: Andělé a předkové
RenataP

Tyto karty vám pomohou navázat spojení s průvodci, jimiž jste obklopeni a kteří s vámi jsou ochotni sdílet své poznání… Jak jednoduše charakterizovat tyto karty? Jsou dobré ve chvíli, kdy si potřebujete promluvit nejen se svou duší, ale i s těmi, kteří váš život obklopují, včetně předků a různých průvodců… Máte-li to tak nastavené a toužíte nalézt poznání touto cestou, jsou to pro vás ty pravé karty.

 

Zacházíme tu nejen do oblastí předků a andělů, ale také archetypů, které jsou obecně přijímány jako zdroje moudrosti a vedení: šamani, léčitelé, mudrci, bojovníci, ale také jsou ve hře zvířecí archetypy nebo symboliky ročních období.

S kartami si pak můžete pracovat různými způsoby, které jsou popsány v knížečce, stejně jako jemné naladění o původu karet, o jejich poslání, které ještě více svátečně čtenáře naladí… Ale můžeme klidně pracovat podle svého vlastního uvážení a intuice. Třeba si rozdělit karty podle témat, podle okruhů a nebo pracovat jen těmi ročními obdobími.
Nebo si vytáhnout nejprve roční období, ve kterém se nacházíme a hledat obecnou odpověď v něm. A pak přikládat karty další podle tématu, které řešíme.

Brát celé karty, celé texty, nebo jen části… všechno nechat na náhodách, které k nám dovede naše vnitřní naladění.

Jaro… „Přijměte blížící se změnu. Dovolte, ať se vaše sny stanou skutečností.“
Vstupujeme s touto kartou do prostoru, kde je možné nechat ožít své plány. Kdy musíme tyto plány ukázat světu, aby… se stalo to, co potřebujeme.

Fajn.. Další karta:

Paní: „Užívejte si růst a sbírejte plody.“ Sklízejte, co jste zaseli… ale také se dívejte na to, co v tuto chvíli máte, protože právě TO (tady a teď, současná situace) je plodnou půdou…

V tuto chvíli mne napadá, nemají-li pro mne karty přesnější směr… vím, od čeho se odrazit, ale kam se dívat, kterým směrem se rozběhnout?

„Přivítejte s otevřenou náručí příležitost přijímat a dávat lásku.“ Je to karta anděla, který tvrdí, že máme nyní jít cestou laskavosti, zaměřit se na vylepšování vztahů kolem sebe, na jejich probírku i čištění tak, aby ta láska kolem nás mohla proudit.

A poslední karta je o Důvěře v neznámé….

CO si z toho v praxi vzít?

V této jarní situaci máme využít možnosti zasít nové nápady, které by měly mít základ v tom, co už máme. Nebo v tom, co se nám nyní vysype do náruče jako reálný výsledek. Vzít ho a začít ho znovu přetvářet. Vzít jako základ svého života to, co máme nyní… a pomůžeme si tím, že přestaneme řešit hlouposti a zášť, ale budeme kolem sebe pěstovat dobrou náladu a lásku, možná i lidsky rozhazovat sítě a přijímat i to, co neznáme, nebo co je zcela nové, protože právě tam může ten úspěch začít růst.

Jo! Parádní karty.

Tak vám zcela jistě ukáží jiný příběh, ale pro začátek to stačilo!

O kartách Andělé a předkové: Tyto karty vám pomohou navázat spojení s průvodci, jimiž jste obklopeni a kteří s vámi chtějí sdílet své poznání, aby vám pomohli k uzdravení a změně. Představují klíč k nesmírné, léčivé moudrosti…

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, SE, 2021, www.synergiepublishing.com