Jste zde

Jan van Helsing: Příručka pro bohy
RenataP

„Zde na Zemi jsme pod vlivem matrixu. Svým způsobem jsme však také „měňavci“! Jenže, pro člověka je to velká výzva, jelikož se příliš upíná na fyzično. Myslí si, že vše „musí vidět“; avšak tím se připravuje o mimořádnou příležitost.“

 

Když se ponoříme do svého světa, své duše, svých myšlenek, najdeme životní vizi. A to je přesně to, co si potřebujeme z této knihy vzít. Chuť žít svůj život tak, jak skutečně chceme, jak to cítíme a najít k tomu odvahu. Pak existuje možnost, že různá područí zájmů mocných začnou praskat.

Na straně druhé kniha udělá dobře všem milovníkům různých teorií o vzniku života na Zemi, organizaci politiky, jednoduše toho, co Jan van Helsing tak rád píše a prolíná se to každou jeho knihou.

Tuto berme jako zopakování starého s přídavkem nových informací od jeho nového zdroje, jasnovidce Johannese a tím, co se dělo poslední roky, covid, zapeklité politické situace. Znovu se tak vracíme do toho všeho a díváme se na vše jinýma očima. Rozhodně osvěžující.

Naprostou lahůdku pak autor ukazuje všem milovníkům vojenských konspirací, UFO a tajným základnám a pokud chcete vědět víc, vřele doporučuji knihu Můj otec byl MIB.

Zvědavě jsem se sunula ke konci knihy a doufala, že najdu nějaké povzbuzení. Je v tom duchu, v němž jsem začala – autor nás vybízí hledat své vize a žít je. Protože naše plány jsou důležitější než plány iluminátů.  Příručka pro bohy je pak trefným  názvem knihy, která kombinuje novinky, zajímavosti a rozličné teorie s pobídkou k hledání svých vlastních životních vizí, protože jen my sami svůj svět tvoříme.

Komu bych knihu doporučila?

  • Všem, kteří se zajímají o světový nový řád
  • Milovníkům konspirací

O autorovi: Jan van Helsing (1967) je autorem několika knih literatury faktu a majitelem nakladatelství Amadeus Verlag. Věnuje se objevování skrytých faktů, často předpovídá politický a ekonomický vývoj na mnoho let dopředu a v této knize spojuje síly  s Johannesem, vizionářem, autor meditačních CD a tvůrce mnoha seminářů o napojení se na své dary, tvůrčí schopnosti.

Vydalo nakladatelství Anch-Books, 2022, www.anch-books.com