Jste zde


Horoskop pro prezidentskou volbu 2013 - Zeman nebo Schwarzenberg?
Antonín Baudyš jr.

Horoskop pro prezidentskou volbu 2013 - Zeman nebo Schwarzenberg?

Jsem na fb v předchozím vlákně tázan na vyhlídky prezidentských kandidátů. Nerad připouštím, že astrologické šance Miloše Zemana odpovídají vysokým průzkumům, rýsuje se mu v tomto období naprostý životní předěl, restart a posílení. Že tento muž zastupuje 1.2 milionu voličů, kteří si nepřejí žádnou změnu, kterým vyhovuje korupční atmosféra v naší zemi a kteří už zapomněli, jak moc se korupce u nás rozmohla právě za vlády Miloše Zemana a následně Stanislava Grosse, který měl s řízením vlády a pacifikací svcýh přátel ministrů citelné problémy, to už asi zapomněli. Miloše považuji za chytrého člověka se zlou myslí, člověka žijícího v režimu vymezování se a obrany. S Milošem Zemanem nás nečeká dohromady nic. Jak by mohlo. 

 

Horoskop Miloše Zemana

Z druhé strany, s Karlem Schwarzenbergem bychom si dle mého názoru už vůbec nepomohli. Stojí za ním dalších 1.2 milionu nemyslících obyvatel, kteří žádnou změnu nechtějí. Karel je sice sympatický pán s charismatem a velkým nadhledem, z druhé strany zcela prostý člověk, stejně jako Miloš. Jeho šest let na zahraničních věcech pokládám za smutnou kapitolu naší zahraniční politiky, s názorem lidu, že Karel sere na lidi i na Česko se ztotožňuji. Nemluvě o tom, že je skutečně primárně nástrojem jiných lidí, jiných zájmových skupin (Bilderberg, zbrojaři, Bakala). Jeho cizí státní občanství, absence škol, němčina jeho paní či obchodní državy z mého hlediska absolutně nejsou na závadu. Mohou být i výhodou. Ale v korupci jel za Václava Havla stejně jako kdokoliv jiný, dokonce nejspíš ještě více než Zeman. Lhát a mlžit dovedou oba stejně: ať uvedu příklad: Miloš k ukradené Mostecké uhelné, Karel k vlezdoprdelistickému hlasování o střelivu s ochuzeným uranem v OSN.

Horoskop Karel Schwarzenberg

Astrologické šance Karla Schwarzenberga tam buď jsou a já je v jeho horoskopu nevidím, anebo tam vážně nejsou, ač bych je tam viděl alespoň do nějaké míry rád, anebo je narozen v jinou hodinu, než říká má spekulace a údaj Barbory F., jedné z našich diskutujících. Pro Váš klid: už jsem se v prezidentských volbách zmýlil dvakrát, mohu se klidně mýlit i potřetí. Ale když se ptáte na astrologii, přeci jen tentokrát mluví jednoznačnou řečí: Zeman.

Lidé, zvolte si koho chcete. Ale tenhle styl vládnutí tu už dlouho nevydrží. Tyto volby pokládám za poslední, kdy se energie starého končícího světa ještě drží nad vodou. Příště už to bude o něčem jiném, tyto volby jsou zatím ještě zrcadlem našeho strachu. 

Problémem těchto voleb nejsou kandidáti. Problém těchto voleb jsme my, voliči.

S laskavým svolením Tondy Baudyše převzato z jeho Facebooku