Jste zde


Astroložka Ing. Petra Zmeškalová, Praha
PatrikB

Kontakt na astroložku:

Web: www.harmonypoint.cz​​​​​​​

 

Telefon: +420 608 910 128

E-mail: zmeskalova.petra@post.cz

Astroložka Ing. Petra Zmeškalová, Praha

Dušní 927/3

11000

Praha, Staré Město

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby astroložky Ing. Petry Zmeškalové:

Tvorba a výklad osobních horoskopů.

Z mnoha průzkumů vyplývá, že  množství lidí, kterým není lhostejné, jak vypadají a  kteří pravidelně pečují o svůj zevnějšek, se neustále zvyšuje. Je potěšující, že přibývá i počet těch,  kteří dbají  o svoji vnitřní schránku, o svoji duši, o své zdraví  a rádi by se dozvěděli o svém nitru něco více.

Je naprosto přirozené, že lidé hledají smysl života, aby byli spokojeni. Cesta, jak dosáhnout tohoto cíle a zjistit co je to pravé, co nás bude naplňovat,  je mnohdy složitá. Dlouho se hledáme, roky utíkají a mnozí z nás vhodné naplnění v životě a sami sebe nikdy nenajdou. Mnoho lidí  nežije  život podle své podstaty a přirozenosti, ale často podle představ někoho jiného nebo podle vnucených vzorců chování, které nám nabízí v hojné míře  vnější okolí, ať už společnost, škola, kamarádi nebo rodiče.

Proto vznikla idea založit tyto stránky a poskytovat poradenství širší veřejnosti. Vždyť kdo by se nechtěl dozvědět něco více o své pravé podstatě, o tom, jak docílit  harmonického a spokojeného života rychleji a neztrácet čas zbytečnostmi a marným hledáním… Nabízíme několik možností, které můžete vyzkoušet i Vy. Služby jsou velice komplexní a jsou zaměřeny na osobnost člověka zevnitř i zvenčí.

Poradenství je vysoce individuální a  profesionální  a osobní přístup zde sehrává velmi důležitou roli.

Naším cílem a snahou  je, abyste se cítili dobře, načerpali potřebnou fyzickou i duševní energii,  inspiraci do dalších dnů a  odcházeli spokojeni a  rádi se vraceli.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více