Jste zde


Astroložka Ing. Eva Prokešová, Praha
PatrikB

Kontakt na astroložku:

Web: www.astro-coaching.cz

 

Telefon: +420 608 968 725

E-mail: ivana.silhanova@centrum.cz

Astroložka Ing. Eva Prokešová, Praha

Jáchymova 63/3

11000

Praha, Josefov

Provozní hodiny: 

Dle dohody

Služby astroložky Ing. Evy Prokešové:

Nabídka výkladu horoskopů. Pořádání kurzů praktické astrologie.

Astrologie nabízí jiný pohled


Astrologie je unikátní v tom, že přináší pohled na sebe sama zvenku. Pohled, který směřuje přímo do našeho nitra, tam kde se formuje radost, motivace, seberealizace. Astrologie je tedy skvělým nástrojem sebepoznání a výchozím bodem pro práci na sobě. Je jedinečná v tom, že k základnímu přehledu osobnosti stačí datum, čas, místo narození a jediná konzultace – na rozdíl od klasické psychologie. 


 

Astrologická konzultace jako forma osobního rozvoje


Konzultuji výhradně osobně, písemné rozbory nenabízím. Dialog je vždy přínosnější než monolog:-) Konzultace držím klientsky orientované, sami se ptáte na to, co Vás zajímá. Ptát se můžete v podstatě na cokoliv, astrologie má odpovědi opravdu na spoustu otázek. Stačí znát datum, místo a přesný čas Vašeho narození. Z konzultace si odnesete nahrávku pro pozdější vyslechnutí. Podle dostupnosti si můžete vybrat kancelář v centru Prahy nebo ve Stodůlkách, se vzdálenými zájemci se spojím po Skypu.

Sami se naučte astrologii v kurzu


Astrologii nejraději učím. Výukou astrologie předávám studentům nástroj, aby se sebou dál mohli pracovat sami – zkoumali, bádali, poznávali. Prastarou vědu, která se po staletí předávala z učitele na žáka, se snažím podávat moderním způsobem dle mých předchozích zkušeností v byznysu. Kurzy jsou hodně orientované na procvičování, cvičíme jak na známých osobnostech, tak na sobě, takže jsou dva v jednom, astrologické a sebepoznávací :-) 

Astrologické předpovědi


Předpovědi píšu s naivní představou, že snad někoho přesvědčím, že astrologie platí:-) Astrologie je empirická věda, založená na zkušenostech. Diskuse o tom, proč a jak funguje, zpravidla nikam nevedou. Přesto má výsledky. S touto motivací jsem začala psát měsíční a roční předpovědi, které pak porovnávám s články z médií a tím, co se stalo doopravdy. Je to docela zábavná hra, posuďte sami :-)

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více