Jste zde

Festival Evolution si podmaní vaši duši a nadchne vaše tělo
Esoterika.cz

Touha po zdravém těle i mysli je pro člověka přirozená, a tak se stále více lidí zajímá o to, co je pro jejich kvalitní život prospěšné. Zkušené rady nabídne jarní Festival Evolution, který se bude konat v termínu 21. – 23. dubna v Křižíkových pavilonech na Výstavišti v pražských Holešovicích. Návštěvníci zde najdou pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem a rozvojem osobnosti. A díky mimořádně pestrému festivalovému programu je akce vhodná i pro rodiny s dětmi.

Víkend plný dobrého a zdravého jídla, přírodních a ekologických produktů a především pohodovou energií nabitá atmosféra. Tak přesně to je Festival Evolution. Akce vhodná pro všechny, kteří to vidí prostě jinak. Ať už patříte k pravidelným návštěvníkům Festivalu Evolution, nebo ho letos navštívíte poprvé, určitě si ze široké nabídky vyberete pro sebe to pravé. Míříte-li za nákupy, během tří dnů si zde můžete nakoupit nejen výhodně, ale také bez výčitek k naší planetě. Pokud se zaměříte na program, čekají na vás přednášky, semináře, workshopy a ukázkové lekce, kterými vás provede více než 100 osobností z ČR i ze zahraničí. A to vše zažijete na jednom jediném místě za jedno vstupné.

Už nyní vám můžeme prozradit, že jsou pro vás připraveny tři přednáškové sály a jeden velký workshopový sál. Program bude vymazlený od pátku do neděle. Milovníky esoteriky a astrologie zaujme úžasná Monika Ben Thabetová a její tajná moc čísel, nebude chybět astroložka Markéta Vostrá, Swámí Jaataveda odhalí umění meditace přímo od indického mistra, Robert Policar zabrousí do tajů Mayské a západní astrologie a o cestě k duchovní proměně pohovoří Swámí Akash. Že intuici má v sobě každý z nás, a jak se díky ní správně rozhodovat, odhalí Helen Stanku. O možnostech homeopatické léčby strachu povypráví Jiří Monhart a spisovatel Miloš Matula otevře téma Mayské proroctví a 3 dny tmy. Astroložka Věra Várady prozradí, jak si udržet energii a pozitivní vibrace. A tím nekončíme. Numeroložka Monika Skákalová poodhalí význam numerologie v našem životě, Eva Baková vysvětlí, že s čísly je to jako s průvodci na cestě životem a léčitel Jaroslav Kalousek nám vysvětlí, jak nedoběhnout sám sebe. Zuzana Zíková se zaměří na regresní terapii a věřte, že toto je zatím jen malý výčet jmen z příjemně dlouhého seznamu.

Těšte se na herečku Simonou Babčákovou, která zde bude mít přednášku o umění komunikace, nebude chybět pohled na život od svérázného režiséra Petra Vachlera, uznávaní lektoři na odemykání dětského potenciálu Jan Mühlfeit a Kateřina Krůtová představí stěžejní body v pochopení silných stránek u dětí. Jana Hrabalová Bendová vás seznámí s léčivou hormonální jógou a naučí vás hned několik protistresových cviků. Velmi přínosná bude přednáška oblíbené transformační koučky Lucie Königové na téma Cesta zpátky k sobě. Mimo jiné se od ní dozvíte, co znamená pojem emoční smraďoch. Kouč a hokejový trenér Marian Jelínek přítomným poradí, jak nalézt a využívat motivaci.

Potkáte tu také Veroniku Vieweghovou s Petrem Janem Křenem, kteří vám v přednášce o ženské intuici a mužské síle v nás prozradí, jak tyto dva elementy spojit pro dosažení vnitřní harmonie. Věnovat se budeme i sexuální oblasti. O touze, vášni, vůni vzrušení a erotické bytosti v nás, bude přednášet lektorka Jana Mašková Zimolová. A pokud máte rádi tanec, vyzkoušíte si flamenco plné života pod taktovkou talentované Jany Hemelíkové Baudisové. Jak na silný imunitní systém pomocí fermentace prozradí Veronika Hájková a překvapí vás i zpěvák Ondřej Ruml, který bude na festivalu vystupovat v netradiční roli, tedy nikoliv jako zpěvák.

Festival Evolution je navíc baby friendly. Přijďte tedy klidně i s dětmi. Prostě den jako stvořený právě pro vás. Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.festivalevolution.cz.