Jste zde


7. CHESNUT BUD - jsem nepoučitelný
Pavla Aligová

Člověk typu Chesnut Bud má v hlavě spoustu nápadů, cílůa přání, ale není schopen jediný dovést do konce, jelikož ve své fantazii realizuje již nápad následující. Není schopen se poučit ze svých vlastních chyb, opakuje je znovu a znovu. Svoji povrchností a nesoustředěností si komplikuje vlastní život. Vyhledává stále stejný typ partnera, navštěvuje stále stejnou restauraci, přestože jídlo má podřadnou kvalitu. Na domluvenou schůzku chodí s pravidelným zpožděním, jelikož ho opět něco zdrželo.

 

Tento stav se projevuje nespolehlivostí, nekoncentrovaností a zapomnětlivostí, jak v zaměstnání, tak i v soukromém životě. Musí se několikrát vrátit, aby se přesvědčil jestli jsou dveře skutečně zamčené, sporák vypnutý... apod.


Chesnut Bud o sobě tvrdí:

  • přestože jsem s kouřením skončil, jedna cigaretka mi neuškodí
  • s mojí novou dietou jsem pár kilo shodila, malý zákusek mi neublíží
  • nepříjemné úkoly a vyřizování odložím na jindy


Tato esence prospěje dětem-školákům, kteří mají téměř nepřekonatelný problém podřídit se i těm nejmenším požadavkům dospělých, svoje domácí úkoly a úklid svého pokoje odkládají na poslední chvíli, neschopnost koncentrovat se vede k jejich slabým výsledkům ve škole


Esence Chesnut Bud pomáhá opět se spřátelit s každodenními povinnostmi, které považujeme za nudné, nepodstatné a nezajímavé. Tímto bude odstraněna momentální zapomnětlivost, nespolehlivost a špatná koncentrace.


Nepříjemné záležitosti v práci i partnerství budou konstruktivně řešeny a přestanou být odkládány na jindy.


Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Pavla Aligová

Zaměření: Astrologie, Bachova kvetova terapie, Schüsslerovy mineraly, Tarot.

Kontakt: www.astrogaia.webnode.cz

Web: http://www.astrologin.wz.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více