Jste zde


Noční úplňkový temazcal
Esoterika.cz

Milí přátelé,

 

čas neskutečně kvapí, jaro je tu a léto téměř za dveřmi a to znamená, že začínáme se Xolotlem plánovat jeho návrat do Čech a další "mexicko-indiánské léto" :)

Už teď víme, že se  v červnu můžete určitě těšit na velkou Slunovratovou slavnost jako vždy a minimálně jeden noční úplňkový temazcal (29. - 30.6.) u Wlasty v Domě bílé srny (ti, co tam byli na silvestrovský temazcal, určitě vzpomínají ještě teď:)

A další program se bude samozřejmě ještě tvořit.

Aby se Xolotlova cesta do Čech mohla uskutečnit, bude tentokrát předem potřebovat podporu z vaší strany a to v podobě PŘÍSPĚVKU NA ZAKOUPENÍ LETENKY. Částka to může být jakákoliv (dle vašeho uvážení a možností). Zaslané peníze pak bude možné využít jako vstupenku na jakoukoliv akci v průběhu léta, kterou si vyberete, individuální terapii atd.;)

Cítíte-li, že chcete takovouto formou přispět na realizaci jeho cesty sem, napište mi prosím co nejdříve a já vám pošlu bližší info. 

libelula.raindrop@gmail.com

Věřím, že se nám díky vašim dobrovolným příspěvkům podaří vybrat dostatek peněz rychle a koupě letenky bude moct být zrealizována :)

Předem děkujeme za podporu a přejeme krásný jarní čas plný vůní a chutě k životu,

bára a xolotl
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Esoterika.cz

Zaměření:

Výklady karet, Lenormand, budoucnost

Kontakt: Nevyplněno

Web: http://www.esoterika.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více