Jste zde


Naplňte svůj život starodávnou mystikou!
inzerce

Naplňte svůj život starodávnou mystikou!

Inspiraci z Avalonu Vám přináší nový netradiční online obchod www.mistsofavalon.cz  a nabídka semináři s ženskou tematikou na www.lilia.cz

Ozdobte se krásným šperkem, jděte za vůní, která Vás vábí. Využijte vedení jedné z bohyň, která drží stráž nad našimi životními etapami. Dívka-žena-stařena; jaro-léto-podzim-zima; novoluní - dorůstání měsíce - úplněk- ubývání měsíce. Lehněte si do vany se kouzelným koupelovým olejem. Namasírujte se s kamarádkou, není jednodušší cesty z hlavy do těla. Voňavé silice, tyčinky či oleje Vaši mysl doprovodí za vizemi ve vaši duši. Polodrahokamy a drahokamy můžete použít k podpoření záměru. Spoj se s ostatními ženami, navštiv ženské kruhy, moon lodge.

 

Klikněte pro zvětšení obrázku

www.MistsofAvalon.cz představuje jedinečný sortiment, převážně z oblasti města Glastonbury, sídla mystického Avalonu! Do této oblasti jsou zasazeny legendy o králi Artuši a Lady Morgany Le Fay – nejznámější avalonské kněžky.

Objevte právě ten váš poklad, jistě ho u nás najdete. Šperky ze stříbra, zlata a ušlechtilých kovů, obsahují pradávné symboly a přírodní polodrahokamy. Jsou ručně vyráběné po mnoho let panem Lui Kreigem designérem, hudebníkem a mystikem z města Glastonbury v Anglii.

Jako nevšední a magická inspirace do bytu či kanceláře jsou hedvábné, ručně malované, mandaly, které pomocí síly barev, symbolických tvarů a Aura Soma paint additives jakýkoliv prostor nejen zkrášlují, ale zároveň i zharmonizují. Nedílnou součástí každé bohyně mohou být přírodní hliněné a barevné sošky bohyň, šamanské, relaxační hudební CD, tištěná originální přáníčka nejen s tématikou bohyní, posvátných zvířat a keltskou tématikou. Vonnou esenci dodají  vltavínové tyčinky, stačí si jen vybrat, co udělá radost právě vám…     

Klikněte pro zvětšení obrázku                                                

Obklopuj se krásou a hojností, to jsou i tvé hlavní kvality. Naslouchej svému tělu, bezpečně ti dává najevo tvé pocity, naslouchej příběhům ostatních žen a hlavně nezapomeň, že JSI KRÁSNÁ A SILNÁ, PRÁVĚ TAKOVÁ JAKÁ JSI.
více na www.mistofavalon.cz

Každá žena, má mnoho tváří, každá žena je jedinečnou tváří bohyně…
Můžeme být inspirací jedna pro druhou. Každá z nás je jinou tváří bohyně a všechny pojí silné pouto...pouto ženství. Objevte výživu sdílení, je to obohacení pro nás všechny.Tyto ženské kvality a jejich esence se učíme od sebe navzájem. Chceme Vás inspirovat a odhalit Vám, že objevit svoji vnitřní ženu a být ženou je přirozená, krásná a radostná cesta.

Bylo, nebylo…
Dříve bylo nutné ukázat světu, že mezi muži a ženami panuje rovnoprávnost. Aby ženy byly brány vážně, aby se cítily soběstačné, aby byly v bezpečí. To mělo za následek, že ženy začaly velmi silně podporovat svého vnitřního muže. Dnes jsme výkonné, osvojily jsme si nástroje dnešní doby a přežily jsme. Své místo jsme si vybudovaly. Kde je, ale naše vnitřní žena, jaké je naše ženství...?

Ženské a  mužské kvality

Často slýcháváme na ženských kruzích, nebo v kruhu kamarádek:,, Je tady krásně, toto je to co potřebuji jsem v bezpečí, cítím se přijímaná a silná a přitom žensky". Jak vnést tento pocit do našich každodenních životů? Můžeme bezpečně prezentovat a uplatnit své ženské kvality v zaměstnání? Pracujeme jako účetní, manažerky, vědecké pracovnice, obchodnice. Naše mužské kvality dosáhli maximálního využití a ocenění, ale co s naši "vnitřní ženou"?

Příjemné je přirozené
Krok za krokem se naučíme objevovat a podporovat svoji vnitřní ženu. Není důvod ji skrývat, můžeme jejích kvalit naplno využít, tam kde selhává rozum. Zjednodušte si život. Nevydávejte obtížnou cestou která se Vám nelíbí, nezdolávejte překážky jenom proto, že se pouze naučíte něčemu novému, co je podle Vás v danou chvíli nutné, to je argumentace mužská. Jako žena, už všechno víte, jste celistvá, zvolte si tedy takovou cestu, která je Vám příjemná a tudíž pro Vás i přirozená.

Ženské kruhy a moonlodgy najdete na www.lilia.cz


Oslavujte svoje ženství

Nečekejte na objevení a uznání vaší ženskosti z venku. Nenajdete ji na soutěžích krásy. Svoje ženství začněte vnímat a uznávat v první řadě vy. Oslavujte svoji vnitřní ženu. Kontaktujte jí, naslouchejte jejímu vedení, jejím obavám a snům. Jak na to? Především ve chvílích když Vás nikdo neruší, na bezpečném místě, na kterém se můžete uvolnit. Na setkání sama se sebou, není potřeba žádného tvrdého odhodlání, tvrdých loktů ani zaťatých zubů. Na tuto cestu se vydejte bez všech ALE, MUSET a VYDRŽET.Inspiruj se přírodou, krásou a hojností!