Jste zde


Kulturní dům TRISIA, a.s., v Třinci šestým rokem pořádá Esoterický festival. Jste srdečně zváni! Na co se můžete těšit?
Esoterika.cz

Festival bude ve znamení alternativních cest ke zdraví, harmonii těla i duše. Uskuteční se zajímavé přednášky, workshopy, cvičení a praktické semináře. Všechny přednášky a workshopy budou prakticky zaměřené, nevyžadují žádné předchozí znalosti, a každý se v nich dozví a naučí věci, které se mu budou hodit v běžném životě. Nebudou chybět ani oblíbené konzultace v poradenské zóně s nabídkou vyhotovení osobních horoskopů, či řešení svých starostí s léčiteli.

 

Ve společenském sále uvidíme nám již známé tváře. Blok přednášek zahájí MUDr. David Frej na téma Vysoký a nízký krevní tlak. Pokračovat bude velmi oblíbený MUDr. Vladimír Savčenko, který svým výkladem trhá rekordy v návštěvnosti. Tentokrát si připravil originálně pojmenovanou přednášku Ryba i vztahy hnijí od hlavy. A nakonec se zamyslíme nad Kvantovou léčbou s Ing. Alexandrou Damkovou.

V loutkovém sále uslyšíme Věru Várady (Hojnost v našem životě - Jak změnit svou finanční situaci), Ivu Radulayovou (Být otevřen - Je veškerá filozofie života), a poprvé k nám zavítá Mgr. Jana Arcimovičová s přednáškou Zdraví podle pěti prvků - Tradiční čínská medicína v kuchyni.

 

Dále se můžete těšit na Vladimíra Vytáska - Plané léčivé rostliny z naší přírody a jejich použití, Ivanu Plačkovou - Proč a jak homeopatie pomáhá, Jiřího Novotného - Drahé kameny a jejich použití v léčitelství, Víta Syrového - Vliv stravy na duchovní vývoj, Moniku Obermajerovou, dipl. um. - Hlas dokořán (zážitkový seminář práce s hlasem a dechem, harmonizace pomocí hlasu), Ing. Dagmar Mrajcovou - Čtyři živly v rovnováze = detoxikace těla i mysli a Mgr. Dagmar Golasowskou -  Jak vám může pomoci dispoziční prognostika.

Novinkou bude Centrum Mandala. V učebně proběhne přednáška „Mandala“ - jak ji využít v běžném životě. Následně na přednášku naváže workshop „Tvoření vlastní mandaly“. Vytvořena Mandala může být terapeutickým nástrojem, prostředkem k poznání sebe sama, pomocníkem na cestě do našeho středu – do místa, kde vládne klid, harmonie a láska.

Celý festival bude slavnostně zakončen v divadelním sále koncertem skupiny Yellow Sisters. Čtyři hlasy, čtyři srdce, čtyři přístupy, jak uchopit melodii, rytmus, náladu a vytvořit hudbu. Yellow Sisters jsou zvukovými iluzionistkami a procházejí s lehkostí napříč žánry soulu, funky, RnB, world music, jazzu a reggae…

Podrobný program festivalu a prodej vstupenek najdete na stránkách www.trisia.cz

Festival proběhne v prostorech kulturního domu TRISIA, a.s. 7. března 2015 od 9.00 do 19.00 hodin v Třinci. Celodenní festivalové vstupné 200 Kč, za přednášku 100 Kč. Když si zakoupíte celodenní vstupné na Esoterický festival v hodnotě 200 Kč, máte možnost si dokoupit za 100 Kč vstupenku na koncert skupiny Yellow Sisters. Pokud však chcete jít jen na samostatný koncert, zaplatíte v předprodeji 200 Kč a v den konání 250 Kč.


Vyhotovila Veronika Szkanderová Hodinková
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno