Jste zde


Kurzy Reiki v Olomouci
Jarmila Riegerová

Reiki je japonským slovem pro všude přítomnou univerzální životní sílu, tzn. vyšší vědění, spirituální uvědomění.
Ve své nejjednodušší interpretaci představuje aktivizaci schopnosti přijímat a předávat ki ve formě bioenergie (informace = energie = hmota) .
Každý člověk má tuto schopnost zapsánu ve své genetické výbavě, ale současný latentní stav nedovoluje převážné většině lidstva tohoto daru plně využívat. Obnovení této schopnosti dává na fyzické úrovni nárůst vitality, tlumí bolest, urychluje hojení ran. Omezuje spotřebu léků a tím podporuje člověka v regeneračních procesech. Znamená i vlastní mentální ochranu proti alkoholismu a drogám.

V prvním stupni jde o očistu fyzického těla, aktivizaci energetických center a energetických drah.
Je to úvod do Usuiho systému Reiki – 4 harmonizace (zasvěcení) včetně potřebné teorie a praxe. Jsou-li schopnosti Reiki plně aktivovány, nemohou již nikdy vymizet.
2.stupeň zesiluje průtok energie a otevírá člověka při vnímání jemnohmotných energií. Je aktivována mentální úroveň, kde disharmonické struktury brání člověku plně využívat svůj potenciál schopností. Prostředky 2.stupně umožňují předávání energie v prostoru.
3.stupeň je vyučován individuálně. Na tento tradiční systém navazuje výuka Karuna Ki Reiki. Karuna Ki znamená cestu soucitu a rozvíjí schopnost soucitných činů. Jde o silné, vysoké ladění energie, s novými možnostmi a technikami práce. Mantry, které se v systému Reiki využívají představují kódy pro vstup do kosmického internetu“ – spojují nás s božským vědomím. S jejich silou se setkáme až po zasvěcení, neboť reprezentují metafyzické energie.


RNDr.Jarmila Riegerová,CSc.,
Reiki mistr/učitel, reg.mistr Karuna Reiki,
tel.0776132079, 068/5312116 ,
email: JarmilaRiegerova@seznam.cz
Škola masáží RNDr. Jarmily Riegerové,CSc. s akreditací MŠMT ČR nabízí kurzy rekondičních a sportovních masáží a masáží Shiatsu .
Vysoce kvalitní výuka, možnost získání živnostenského listu. Říjen a listopad 2002.