Jste zde


Projekt Superman VII. - hranice lidských možností opravdu posunuta?
Andy Pero

Uplynul týden a já jsem znovu po úterním tréninku zašel na to místo u červené budovy. Opět tam parkovalo to stejné auto a já jsem si najednou na vše vzpomněl. Byl jsem pořádně rozzuřený. Vyskočil jsem z auta a začal jsem křičet na paní Purrizzovou. Jak jsem tak na ni křičel, paní Purrizzová stáhla okénko a potom něco řekla. Opět se mi zatmělo před očima. Probral jsem se v hotelovém pokoji. Byl jsem v nějakém hypnotickém transu. Nemohl jsem se vůbec hýbat. Byl tam také ten psycholog, který mi přikázal, abych opět mačkal nějaké předměty.

 

Dal mi něco do ruky a když jsem to stiskl, zlomil jsem to. Po všech těchto testech přišel na řadu Dr. Purrizzo. Přikázal mi, abych se choval jako opice, abych se škrabal a oblizoval. Pamatuji se, jak jsem skákal po pokoji. Cítil jsem se velmi hloupě, protože se mi všichni smáli. Potom mi zase přikázali, abych se choval jako slepice a spoustu dalších věcí, které mě ponižovaly. Celé to trvalo asi čtyři hodiny.

Nakonec přišly na řadu ženy v místnosti. Vyhnali ven muže s tím, že teď se budou bavit ony. Ta mladá dívka s dlouhými černými vlasy přišla ke mně a něco mi řekla. Nevím přesně co to bylo, ale najednou jsem se cítil jako zvíře. Nikdy předtím jsem neměl takový pocit. Cítil jsem se jako nějaký zvířecí samec, který si musí bránit své teritorium. Běhal jsem po pokoji a číhal jsem na jiného samce, který by vkročil na mé území. Kdybych tehdy uviděl jiného muže, určitě bych ho na místě zabil. Potom můj pohled zabloudil na jednu z postelí. Klečela na ní ta černovláska - úplně nahá.

Okamžitě jsem měl erekci. Byla otočená zadkem ke mně a já jsem se absolutně neovládl a začal se s ní milovat. V podstatě to nebylo milování ale jen tvrdý sex. Poprvé to byl fyzický akt prostý citu, podruhé jsem se nedokázal ovládat a potřetí jsem z toho neměl žádné potěšení. Dokonce jsem ani nedosáhl orgasmus. To se však nedá říct o mé partnerce, ta si užívala každou vteřinu. Když jsem s ní skončil, všiml jsem si, že na stoličce pod oknem masturbuje nahá paní Purrizzová. Chytil jsem ji za vlasy, mrsknul s ní na postel a stejný proces páření vykonal i na ní. A tak to šlo celé hodiny, a nešlo zdaleka jen o vaginální sex, ale rovněž anální. Byl jsem úplně v jejich moci. Poslouchal jsem je na slovo a udělal jsem všechno, co si jejich choré mozky vymyslely. Neměl jsem vůbec představu jak dlouho to trvá, když jsem zaslechl: "Co to s ním děláte?" Paní Purrizzová odpověděla: "Co si tak asi myslíš, že s ním děláme?" Na to se ozval další hlas, že oni si mysleli, že po mně budou chtít dělat snad nějaké kuře nebo takového něco.

Zrovna jsem se pářil s černovláskou, když jsem si uvědomil, že jsou tu nějací chlapi. Odhodil jsem tu ženskou na podlahu a uviděl jsem ve dveřích dr. Purrizza a pár dalších mužů. Chytil jsem stoličku, ulomil z ní nohu jako by nebyla z masivního dřeva ale z pár třísek. Takto vyzbrojený - v jedné ruce nohu ze stoličky a v druhé to ze stoličky zbylo - jsem se výhružně přibližoval k mužům ve dveřích

Paní Purrizzová začala šílet a křičela na muže ať okamžitě zmiznou jinak je všechny zabiju. Nebylo potřeba to víckrát opakovat, zmizeli z místnosti tak rychle, že zapomněli zavřít dveře. Neběžel jsem za nimi, ale pronásledoval jsem je rychlou chůzí. Když se mi ztratili z dohledu, nechal jsem je. Chtěl jsem jen chránit své teritorium. Vrátil jsem se do pokoje, zamkl dveře, odložil "zbraně" a bez rozmýšlení jsem chytil paní Purrizzovou, mrštil s ní na postel a pokračoval v nedodělané práci. Pamatuji se, že jsem byl tehdy dost naštvaný, protože ona už byla hodně vyčerpaná. Tak jsem chytil černovlásku a všechno začalo znovu. Nevím, kdy to skončilo, ale probral jsem se zase na schodech našeho domu a mé auto zase nebylo zaparkované na příjezdové cestě - kde jsem zvyklý parkovat ho já.

Uplynulo pár týdnů a já jsem si semtam vzpomněl když jsem zajel autem na to malé parkoviště. Pak jsem se opět ocitl v hotelovém pokoji a je to horší a horší. Naposledy tam už nebyly jen dvě ženy ale čtyři. Další dvě, které jsem neznal. Jak jsem se pářil s jednou z nich, slyšel jsem za zády hlasy. Když jsem se otočil, bylo tam asi deset lidí, kteří mě pozorovali. Dvě ženy (se kterými už jsem sexoval), klečely na kolenách a orálně uspokojovaly manžela té ženy, se kterou jsem se právě pářil. Zase jsem začal šílet a hned jsem se po něm vrhl, ale ostatní ženy mě uklidnily a on se mezitím vytratil. Probral jsem se když jsem se snažil dostat domů.Uvedeno ve spolupráci se serverem www.matrix-2001.cz