Jste zde


Šamanská léčba
Markéta Švarcová

Tam, kde duše člověka churaví, kde není slyšet její volání, přichází nemoc. Nemoc jako projev touhy duše po sobě samé. Jako přísný učitel na cestě poznání. Srazí nás na kolena a volá: Hledej člověče, kde si v sobě postavil hráz, kde nechceš nechat energii volně plynout!

Z šamanského pohledu je jakékoliv onemocnění chápáno jako projev disharmonie a nerovnováhy. Buď něco člověku chybí nebo přebývá. Šaman pomocí bubnu vstupuje do změněného stavu vědomí, do zvláštního stavu vnitřní extáze. Hledá místo, z něhož nemoc pramení a nachází tu pravou léčbu. Jako lovec loví slabé v člověku. Až uloví, vytvoří nový prostor a dovolí tak naší duši se naplno rozzářit. Při svých putováních se opírá o pomoc spojenců, svou zkušenost, sílu srdce a nezdolný záměr. Co se však ve skutečnosti děje, zůstává tajemstvím. Ale co na tom. Důležité je, že šamanská léčba funguje a že je účinnou alternativní metodou na cestě za hledáním pomoci člověku.Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Markéta Švarcová

Zaměření:

Šamanská poradna Přístav 69 Léčba nemocí těla: bolesti zad, hlavy, kloubů, alergie, rakovina, onemocnění žaludku, srdce, neplodnost. Pomoc vaší duši: léčba závislostí, traumat a fobií, nedostatek lásky, špatné mezilidské vztahy, deprese, úmrtí blízých aj.

Kontakt: Nevyplněno

Web: www.pristav69.cz

Telefon: 774 696 059Další články autora
více