Jste zde


Vyhrajte pro Vás osobně ručně malovanou mandalu na skle!
Sofie Danae

Ve spolupráci s paní Renatou Raušerovou jsme pro Vás, naši milí čtenáři, připravili další soutěž. Výhra je tentokrát opravdu exkluzivní! Výherce nám zašle svá osobní data a do 14 dnů pak obdrží osobní ručně malovanou energetickou mandalu - jen a jen pro něj.

 

Co musíte udělat, chcete-li vyhrát právě vy? Stačí jen správně odpovědět na naše otázky a držet palce, abyste právě Vy byli vylosováni. Slosování proběhne v neděli 3. dubna a toho dne si na DušiCZ také budete moci přečíst jméno výherce. Toho oslovíme a požádáme o zaslání osobních údajů, které paní Renata potřebuje pro výrobu osobní mandaly.


Ještě jsme Vás nepřesvědčili, že stojí za to se účastnit? Co tyto ukázky mandal, které (a mnoho dalších) naleznete v naší rubrice ZDRAVÍ/Arteterapie:

Ani pokud nevyhrajete, rozhodně nemusíte klesat na duchu. Kdo bude mít zájem, může se sám obrátit na paní Raušerovou, která po dohodě zájemci vytvoří osobní energetickou mandalu dle data narození (na skle, ručním papíru nebo hedvábí). Ceny a další informace naleznete na www.isis-art.mysteria.cz.


Soutěžní otázky