Jste zde


Proč lidé vyhledávají kartářky?
astroservis

Proč i člověka moderní doby přitahují věci tajemné, mnohdy nepochopitelné, věci mezi nebem a zemí? Proč lidé navštěvují nás kartářky a jaké je naše poslání?

 

Věštkyně a bylinkářky, běžně ve své době nazývané čarodějnice, byly známy už ve starodávných kulturách. Tyto, lidmi vážené a moudré ženy, se vyznaly v léčivých vlastnostech bylin a duševní podpoře, konaly dobro. A pro tyto vlastnosti byly ctěny a uznávány. To však mnohdy neplatilo a to zejména ve středověku, kdy byly tyto, převážně ženy, pronásledovány pro své dovednosti, přesvědčení a pravdu často mučeny a popravovány. Byly to, nám všeobecně známé, hony na čarodějnice. Inkvizice vyplývaly ze strachu vládnoucích vrstev z jejich nadpřirozeného umu. Šlo také o náboženské spory, respektive praktiky používané při uplatňování moci převážně katolické církve. Tyto časy jsou naštěstí už dávno minulé.

Žije se nám sice lépe, ale dnešní doba je oproti minulosti, hlavně z hlediska našeho duševna, nesmírně uspěchaná. Lidé se pachtí za hmotnými statky a nevidí svět kolem sebe, jaký vlastně je skutečně krásný. Kdo z nás si jen tak sedne nebo se na chvilku zastaví, aby si poslechl zpěv ptáků, šplouchání vody v rybníku, šumění větru ve větvích stromů, aby cítil vůni květů. Jsou na světě věci, které jednoduše stojí za to slyšet, vidět, vnímat.

Ti, kteří věří ve schopnosti věštkyň, hledají u nás naději, útěchu a pomoc, chtějí poradit. Mnoho lidí se cítí skutečně na dně. My kartářky jsme tu proto, abychom je vyslechly a pomohly jim vyřešit problém nebo neštěstí, se kterými přicházejí. Nejčastěji řešíme narušené mezilidské vztahy, zdraví, ale také třeba neutěšenou finanční situaci. Dnešní vztahy mezi lidmi, zejména pak vztahy mezi partnery a vztahy v rodině, jsou jako křehká nitka, která se lehce přetrhne. Velmi často si také z minulých životů, na které mnoho lidí nevěří, přinášíme pocity strachu z budoucnosti. Blokujeme své srdce a nedokážeme přijímat pozitivní energii. Všichni jsme přeci jeden celek. Úkolem kartářek je mimo jiné pomoci klientům si uvědomit, že nikdo není sám a že se někdy zcela zbytečně oddělují od celku. Při oddělení se od celku trpí pocity strachu a bezmoci. A tím se pro ně stávají životní překážky často nepřekonatelné. Naším posláním je zbavit lidi, kteří si přijdou pro pomoc, jejich úzkosti, nabít každého pozitivní energií. Člověk by měl od nás odcházet v diametrálně jiném rozpoložení, než když k nám přišel. Víte co? Zavolejte a přesvědčte se sami!              

Vaše Marta