Jste zde


Do nového roku s novou energií
Sofie Danae

Náš server je o vás, našich čtenářích. Díky vám máme pro koho psát a publikovat články - vlastní, našich autorů i spřátelených serverů. Jen bych si ještě přála, abyste byli aktivnější.

Ne, tentokrát vás nechci nabádat k psaní komentářů a diskusi ve Fóru. Je mi jasné, že píšete tak často, jak to cítíte. Nicméně dokud mne někdo nepřesvědčí o opaku, stále budu tvrdit, že je mezi vámi hodně takových, kteří mají co říct a třeba to i umějí slušně napsat. Teď nemám na mysli psaní článků k určitému tématu, ale vlastní zážitky, zkušenosti, nebo i z doslechu zajímavé historky, jež mají přímou souvislost se zaměřením našeho serveru: Duchovno, mystéria, esoterika...

Protože mé výzvy v Redakčním sloupku na toto téma se nějak míjí účinkem, výzva v článku snad už přehlédnuta nebude :-)

Před časem jsme zřídili novou podrubriku RŮZNÉ/Postřehy čtenářů. Zde by podle našich představ měly vycházet právě články od vás. Neočekáváme žádná stylizovaná literární dílka, takže pokud jste prožili či slyšeli něco zajímavého, vtipného nebo neobyčejného, nestyďte se tomu dát psanou podobu a podělte se o něj s námi. Myslím, že by tato rubrika mohla být mezi vámi oblíbená čtenářsky (tedy to, co někdo napíše, si někdo jiný velmi rád přečte), tak i autorsky (jenže to předpokládá, že to prostě musíte napsat, abychom si měli co přečíst).

Jednoduché. Snad mne tentokrát nenecháte v prázdném očekávání a něco napíšete.

Text prosím ve Wordu o délce do 6000 znaků vč. mezer (nebo delší texty rozdělit do několika takto dlouhých částí jako seriál) a pošlete na adresu jitka.prikrylova(zavinac)esoterika.cz.