Jste zde


Balící praktiky
Daniela Ramonová

Balící praktiky

Mezilidské vztahy jsou asi jednou z nejpodstatnějších věcí, jež ovlivňují celý průběh života a přetvářejí lidskou osobnost. Jak se nenechat vlákat do sítí "profesionála"? Jak naopak získat toho pravého? Lovci milostných aférek mají vypracováno množství metod, jak přitáhnout pozornost své oběti. Znáte jejich tahy? Chtěli byste se něčemu přiučit?

 

 

Zde je několik jejich praktik:

 

ON

Osudový výtah
Ocitnout se ve výtahu s dobyvatelem ženských srdcí je skutečně smůla. Tam se dvoření opravdu není jak vyhnout. Může se stát, že se vás dokonce dotkne. Pak už je jenom na vás, co bude dál.

 

Skryté poselství
Aby vám předvedl své záměry, rád si pomůže gestikulací - napne ramena, aby bylo vidět jeho svaly, které trhají knoflíky u košile. Jakmile uvidí nějakou krásku, zaujme postoj s doširoka rozkročenýma nohama a nedokáže odtrhnout pohled od jejího výstřihu.

 

Hrdina za každou cenu
Svůdce využije jakoukoliv příležitost a nemůže si nechat ujít to, aby se nepředvedl, jaký je gentleman. Slečně, která vychází z obchodu s lehkou igelitkou ihned přiskočí na pomoc. Babičce s dvěma velkýma taškama nevěnuje vůbec pozornost.

 

Neupřímná pozornost
Často si takový muž hraje na přítele. Je tak srdečný, že si vás hned přivine na svou mužnou hruď a zlíbá vás. Takové projevy by měly zůstat jen v platonické rovině, pro něho ovšem znamenají urychlení akce. Pokud se mu to nepovede, těší se alespoň z toho mála. Lepší málo, než nic.

 

Snubní prsten
Dobyvatel srdcí, kterého doma čeká žárlivá žena, vychází z domu jen s prstenem na ruce. Hned za dveřmi ho ale vloží do kapsy a vybere ho až při návratu domů. Zkontrolujte proto jeho prst. Pokud je na něm bílý pásek, všechno je jasné.

 

Tmavé brýle
"Zrcadlovky" patří k běžným rekvizitám svůdce. Věří, že jej dělají tajuplným, přičemž on se kouká, kam chce.

 

"Náhodné" doteky
Pokud se svůdce objeví v těsné blízkosti své potencionální oběti, využije každou příležitost k doteku. Počas rozhovoru se jeho ruka náhodně ocitne na jejím rameni, stehně, kolem pasu. A pokud ne, alespoň jí šlápne na nohu.

 

Promiňte, máte oheň?
Běžný způsob, ale svůdci tělem i duší na něj nikdy nezapomínají. Jiné možnosti: Kolik je, prosím, hodin? Neznáme se náhodou? Hrozně mi připomínáte mou sestru...

 

Svůdný hlas
Playboy typ je schopen celé hodiny odkašlávat a hledat "správnou polohu" svého hlasu, jen aby to zabralo. Nedejte se nachytat na rozechvěné mužné chrapění.ONA

Svůdkyně cizích mužů
Některé ženy jsou přímo hypnotizovány snubními prsteny. Možná si chtějí zasoupeřit s jinou ženou nebo mají pocit, že ženatý muž je lehká kořist.

 

Intelektuální tah
Vsází na inteligentní rozhovory. Ovládá všechny knižní novinky, viděla všechny filmy, nevynechá jedinou vernisáž, aby měla dostatek materiálu pro muže, který se jí líbí. Nechápe, ze někdy je "veselá panenka" úspěšnější.

 

Veselá panenka
Vypadá, jako by právě slezla z plakátu propagující Barbie. Neměnný úsměv na tváři, bezduché rozhovory. Ženy se na ni dívají s opovržením, většina mužů ovšem při pohledu na ní zůstává paralyzována. Inteligence je v tomto případě spíš na obtíž.

 

Jak zajímavé
Většinou jde o ženu nad 30 let. Pochopila, že muži vítají, pokud se ženy zajímají o jejich aktivity. Využívá tedy větu, která pomáhá dostat se muži pod kůži i do srdce: "Jak zajímavé! Jsi tak fantastický!" A on se topí, napíná svou hruď a myslí si: "Tohle je ta pravá žena pro mě!"

 

Překládání nohy přes nohu
On a ona jsou v baru, u přátel, v restauraci, ... Jediná podmínka je, aby seděli proti sobě tak, aby si ona mohla neustále přehazovat nohu přes nohu. Přirozeně, na sobě má jenom minisukni. Jestli to funguje? Samozřejmě, pokud je svůdkyně v dobré formě.

 

Vidím, nevidím
Tuhle taktiku si mohou dovolit jenom ženy, které mají na to, aby ukazovaly své čaro. Průhledné halenky, výstřihy, "náhodně" rozepnuté knoflíky,... A chlap se chová jak beránek.