Jste zde


Jak se stát médiem
Larry Dreller

Klikněte a do 5 dnů můžete tuto knihu číst ...

„Někdy je třeba otázku několikrát zopakovat. Jakmile se zdá, že se objevil mentální obraz nebo vize, může médium začít hovořit. Pokud médium prohlásí, že bylo navázáno spojení, dovolí ostatním účastníkům klást otázky. Ptejte se pokorně a nezapomeňte se představit. Nebuďte poplašeni, pokud médium promluví jiným než svým obvyklým hlasem a tónem. Jestliže někdo z přítomných začne drmolit, nepřerušujte ho, možná právě přebírá zprávu.
Nebuďte netrpěliví, jestliže se vám hned nepodaří navázat spojení. Možná to půjde, možná ne. Vždy se snažte zvýšit svou vibrační hladinu: bude se zdát, jako byste upadli do stavu úzkosti, můžete se chvět. Někteří dokonce prohlašují, že prožívají stav blízký vytržení a extázi.“

 

(ukázka z knihy Jak se stát médiem, nakladatelství Alman)


Jak se stát médiem – Larry Dreller
PŘÍRUČKA PRO ZAČÁTEČNÍKY
Uvažovali jste někdy o tom, zda existuje život po životě? Zúčastnili jste se někdy seance? Zdálo se vám někdy o milovaných lidech, kteří již nejsou mezi živými?
Pokud jste na kteroukoli z těchto otázek odpověděli kladně, snad byste se rádi dozvěděli něco o umění, jak se stát médiem. Larry Dreller tvrdí, že se můžete naučit:
- rozvíjet věštecké schopnosti
- léčit druhé
- potlačit strach ze smrti a navodit klid mysli
- zahájit komunikaci a dialog s duchovním světem
- ukázat živým, že zlé činy nezůstanou bez odplaty
- modlit se za zesnulé duše a pomáhat jim v přechodu na onen svět
- utěšit truchlící a zmírnit jejich bolest a pocit viny.
Autor seznamuje čtenáře s několika základními meditačními technikami zaměřenými na zklidnění mysli a navázání kontaktu s vnitřním světem. Popisuje astrální roviny, rozdíl mezi duševní a tělesnou meditací, vysvětluje správnou úlohu média. Hovoří o tom, jak se chránit před působením negativní energie a popisuje správné návyky úspěšného média. V této knize najde čtenář srozumitelné a podrobné pokyny, jak vést seanci, jak z duchovního světa získat informace o budoucnosti a jak využívat duchovní energii pro léčení nemocných. Tato kniha je skvělou pomůckou pro každého, kdo se chce stát médiem nebo pochopit pricipy mediace.
brož., 120 s., 158 KčKnihu můžete zakoupit přímo zde u vydavatele