Jste zde

Numeroskop na srpen 2003
Magica Bohemica

Osobní roční vibrace působí od vašich narozenin do následujících. Př: narodili jste se - 15. 8., kteréhokoliv roku; od vašich narozenin 15. 8. 2002 je vaše číslo osobní roční vibrace čísla DEVĚT. Od data letošních narozenin 15. 8. 2003 vaše osobní roční vibrace přechází do čísla JEDNA. Vypočítejte si svou roční vibraci: Pro tento rok je číslo universální roční vibrace číslo 5 (máme rok 2003, sečteme tedy: 2 + 0 + 0 + 3 = 5) NAROZEN/A: 23. 9. Nejprve zredukujeme den narození na jednoduché číslo, 2 + 3 = 5, který sečteme s měsícem narození 9 a přičteme také číslo universální roční vibrace 5 , 5 + 9 + 5 = 19, 1 + 9 = 10, 1 + 0 = 1, od vašich narozenin vstupujete do osobní roční vibrace čísla JEDNA. Tento měsíc jste ještě v roční vibraci čísla DEVĚT. Vaše měsíční vibrace je číslo 8. 9 + číslo kalendářního měsíce srpna 8, 9 + 8 = 17, 1 + 7 = 8. NAROZEN/A: 9. 4. , postup je stejný, osobní roční vibrace je v tomto případě 9 a osobní měsíční vibrace SRPNA je tedy číslo 8.

 

 

UNIVERZÁLNÍ VIBRACE MĚSÍCE SRPNA PRO ČESKOU REPUBLIKU ČÍSLO ČTYŘI: Čtyřka je číslo vůle, odhodlanosti, praktičnosti a fyzické zdatnosti. Reprezentuje individualismus, originalitu, vynalézavost a toleranci. V tomto období se nám bude velmi dobře pracovat a nahlížet do budoucnosti. Sportovní aktivita je na vrcholu, příjemně se tak zbavíme přebytečného stresu, energie, kilogramů a předejdeme tak nemocem. V teplém počasí se vyhýbejte tučným jídlům a tvrdému alkoholu, zařaďte do svého jídelníčku více zeleniny a častěji jezte rýži, hodně pijte vodu a bylinné čaje - kopřiva, máta peprná, kamilky, pu-erh apod.

 

Osobní měsíční vibrace 1 - Lidé s osobní roční vibrací 2 teď je pro vás vhodné začít pracovat na novém projektu, stanovit si nový cíl pro nastávajících devět měsíců. Aktivita tvořivosti je na vzestupu, lidé ve vašem okolí vám sami nabídnou pomoc pracovat s vámi, protože moc dobře vědí, že ji oni sklidí za svoji ochotu a práci zaslouženou odměnu. Směle se dejte všichni do práce, ale nezapomínejte na relaxaci a vyhýbejte se přepracovanosti. Složeným číslem pro toto období je 10 - kolo štěstí v Tarotu vykládané jako "jednou na hoře - jednou dole", toto číslo s sebou nese i dar tvoření. Tvoříme-li s láskou a positivně myslíme na to co chceme stvořit, dílko se setká s harmonií úspěchu a vaše přání budou naplněna. Důležité schůzky plánujte na: 1., 10., 19. nebo 28. Méně příznivé dny: 8., 17., 26..

 

Osobní měsíční vibrace 2 - Lidé s osobní roční vibrací 3 si vypočítají mistrovskou jedenáctku, kterou již dále nezredukují. Číslo plné kompromisů: Dvě síly nebo dvě touhy stojí proti sobě a musí se s konečnou platností spojit k dosažení štěstí. Přesto i potom musí zůstat samy sebou, protože každá má svou hodnotu.

 

Osobní měsíční vibrace 11 - INTUICE. Nyní je čas pro vnitřní růst, osvícení a rozjímání. Pozvedněte se nad denní života běh. Buďte jako zářící Hvězda. Univerzální láska je tento měsíc důležitější než láska osobní. Zachovejte si svůj vnitřní pokoj, ať se děje cokoliv. Bude Vás více zajímat skryté. Toto není vhodný měsíc pro podnikání, i když budete mít mnoho dobrých nápadů, počkejte do září. Důležitá rozhodnutí konejte: 2., 11. nebo 29. Méně příznivé dny: 7., 16., 25..

 

Osobní měsíční vibrace 3 - Lidé s osobní roční vibrací 4 pro vás je tento měsíc jako stvořený pro zábavu. Krásně se oblečte, vyjděte si do společnosti a buďte středem zájmu a pozornosti. Vaše složené číslo této vibrace je 12. Upozorňuje na nutnost být ve střehu v každé situaci. Z nepozornosti byste se snadno mohli stát obětí nějaké nepříjemné společenské intriky, mějte se na pozoru, nedůvěřujte těm, kteří vám pochlebují a opatrně zkoumejte jejich motiv. Je zde nebezpečí, že by vás mohli využít ve prospěch vlastních cílů. Když odevzdáte rozum pocitům, vaši mysl osvítí odpovědi, které hledáte. Zahleďte se sami do sebe, abyste našli řešení. Šťastné dny: 3., 12., 21. Méně příznivé dny: 6., 15., 24..

 

Osobní měsíční vibrace 4 - Lidé s osobní roční vibrací 5 se nacházejí ve dvojité měsíční vibraci s ČR. Čeká vás hodně tvrdé práce, nepřepínejte své síly a snažte se i sportovně vyžívat s rozumem, aby se vám nestala nějaká nepříjemná zdravotní příhoda. Pokud se vám bude zdát, že se vaše zdraví zhoršuje na nic nečekejte a hned běžte k lékaři, či vyhledejte nějakého hodně dobrého a ověřeného terapeuta či bylinkáře. Vaše složené číslo této vibrace je 13. Číslo převratu, který nabízí nový směr vývoje. Nešťastným číslem se stává jen v případě je-li jeho moc použita k sobeckým cílům. Znamená varování před neznámem a neočekávaným. Klidné přizpůsobení se změně rozvine sílu vibrace 13 a sníží možnost čehokoliv negativního. Pozitivní data: 4.,13., 22., 31. Méně příznivé dny: 5, 14., 23..

 

Osobní měsíční vibrace 5 - Lidé s osobní roční vibrací 6 mají tento měsíc plný prospěšných změn jak v partnerských, tak pracovních vztazích. Čekají vás mnohá překvapení. Nejlepší měsíc pro dovolenou a relaxaci, odpočívejte co nejvíce, práce vám neuteče. Pohyb a cestování vám přinese štěstí. Poznávejte jak nové lidi, tak nová místa. Řidiči a řidičky jezděte opatrně a vyhýbejte se místům, kde je zvýšen výskyt přírodních katastrof. Vaše složené číslo 14 k opatrnosti jasně vyzívá. Zisky - ztráty jsou někdy dočasné, díky všudypřítomným proudům změn. Je riskantní důvěřovat těm, kteří klamou. Spoléhat na druhé je ošidné. Věřte své intuici, sobě a svému vnitřnímu hlasu. "Štěstí" můžou přinést i finanční operace a "sázení", ale dejte si pozor na nebezpečí ztráty, kvůli špatné radě nebo přehnanému sebevědomí. Příznivé dny: 5., 14., 23.. Méně příznivé dny: 4,. 13., 22..

 

Osobní měsíční vibrace 6 - Lidé s osobní roční vibrací 7 mají celý rok ve znamení změn a vnitřní relaxace v tomto období se mohou dočkat přírůstku do rodiny či jiné změny s rodinou a přáteli spojené, neboť to napovídá měsíční vibrace čísla šest. Vydejte se se svou rodinou či přáteli a na výlet či dovolenou, buďte s nimi více času. Kolik času věnujete práci, tolik času relaxujte. Vaše složené číslo pro toto období je 15. Je neobyčejně šťastné a nese s sebou esenci kouzlení, pojí se s "dobrými společníky", řečnickou výmluvností a nadáním k hudbě, výtvarnému umění a herectví. Toto období vás obdařilo živým temperamentem a silným osobním magnetizmem. Lidé vám budou za vaši přítomnost vděční a často se vám odmění. Šťastné dny: 6., 15., 24.. Méně příznivé dny: 3., 12., 21., 30..

 

Osobní měsíční vibrace 7 - Lidé s osobní roční vibrací 8 se dočkají v tomto období uvolnění od všech povinností, toto je jejich meditační období výletů do nitra své duše a výletů do náruče přírody, kterou budou intensivně vnímat všemi smysli. vaše složené číslo pro toto období je číslo 16 - Rozbitá tvrz. Nikam se moc nežeňte snadno byste mohli spadnout dolů, pozor na výšky. Plánujte všechno dopředu, předvídejte a pozornost věnujte i detailům. Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu, intuici a snům, budou vás před nebezpečím varovat a nikdy je neignorujte. Příznivé dny: 7,. 16., 25.. Méně příznivé dny: 2., 11., 20..

 

Osobní měsíční vibrace 8 - Lidé s osobní roční vibrací 9 V tomto období sklízíte ovoce plodů své práce. Kdo byl poslušný a pilně pracoval a jednal spravedlivě dočká se odměny. Čeká ho jistě milé překvapení, dlouhodobé hodnoty. Neboť jste si vypočítali složené číslo 17, což je číslo nesmrtelnosti. Tento měsíc máte možnost vytvořit nějaké hodnotné dílo, ve kterém na věky věků zůstane dýchat vaše duše a positivní energie. Většinou jde o dílo uměleckého charakteru: kniha, hudba, obraz … Je také možné, že zplodíte potomka či se dovíte, že jste již v očekávání. Kdo byl jednoduše bídák bude mít bídný celý měsíc, ale je vhodné to nějak odčinit, nechcete být přece neposlušní stále a mít smůlu. Že? Vše důležité plánujte na: 8., 17., 26.. Méně příznivé dny: 1., 10., 19., 28..

 

Osobní měsíční vibrace 9 - Lidé s osobní roční vibrací 1 vy máte celý rok ve znamení nových začátků, a právě v srpnu se můžete uvolnit a přetřídit to co už jste dosáhli a připravit se na září kdy bude vaše tvořivost na vrcholu. Nic nového nezačínejte nemělo by to trvání. Tvořte positivní hodnoty, nebojte se vystoupit se svými názory na veřejnosti. Milujte a rozdávejte všem hvězdy, lásku a positivní energii. Jste součástí vesmíru buďte tudíž universální. Pracujte v mysli na nových projektech od září je velmi příznivá jejich realizace. Važte si toho čeho jste již dosáhli, toho špatného se nenávratně zbavte. Pozor abyste nevyhodili i to co by vám v budoucnu nenávratně chybělo, třiďte s mírou. Šťastné dny: 9., 18., 27..