Jste zde


Numerologie na měsíc prosinec 2008
Antonín Baudyš jr.

Pokud jste rádi, že letošní rok pomalu končí, vaší spokojenost sdílíme s vámi. Letos jsme si chtě nechtě udělali v mnoha záležitostech pořádek. Tváří tvář tomu všemu, co moc nefungovalo, jsme byli nuceni pozvednout naše zadnice a rozhoupat se k činům. Z toho hlediska můžeme udělat nad letošním rokem poměrně smířlivou bilanci. Čeká nás však ještě dvanáctý měsíc. Číselně nemá žádnou zajímavou souvislost s číslovkami a součty roku 2008. Jedničkový rok podle součtu, jedničkový rok podle prvního čínského znamení, znamení krysy. A do toho přichází měsíc se součtem tři. Číselné vibrace se tak rozptylují, jedničkový tlak povoluje. Trojka z čísla měsíce přináší přátelskou a společenskou atmosféru, zároveň však i jistou nesoustředěnost a organizační nejistotu. Tak to zvládněte co nejlépe, ať za letoškem můžeme udělat s klidným svědomím tečku.

1. prosince 2008, pondělí
Skvělý začátek měsíce, jelikož vaše vůle pracuje na plné obrátky a podobně i vaše citové prožívání vztahů je nastavené velice příjemně. Dnes toho stihněte co se dá.

2. prosinec 2008, úterý
Přátelský den, plno rychle konaných činností. Schůzky, důvěra, rychlá mluva. Koho máte rádi, s tím člověkem se dnes sejděte.

3. prosince 2008, středa
Den a měsíc mají stejné číslo, může to nabízet jistý soulad a čistotu atmosféry dne. Znáte to, když se člověk cítí v naprostém souladu se sebou sama?

4. prosince 2008, čtvrtek
Shánčlivost a spěch dnešního dne pramení ve vědomí, že rok i týden se pomalu končí a je mnoho toho, co jsme ctěli vykonat a nevykonali.

5. prosince 2008, pátek

Energie těchto dnů získávají poněkud kolizní tvar. Hinduisté říkají, že první zákonem jógy, je potlačit v sobě hněv. Pokud toto dokážete, jste na výtečné cestě.

6. prosince 2008, sobota
Noc na dnešek, ráno a dopoledne v sobě nesou určité nevlídno a tvrdohlavo. Tím spíš zkoušejte kolem sebe vytvářet atmosféru příjemnou pro vaše okolí.

7. prosince 2008, neděle

Buďte opatrní vůči zraněním a zlomeninám. Dnešní den má silný potenciál pro sportovní a jiné adrenalinové aktivity, ale rizika se nedají pominout.

8. prosince 2008, pondělí

Dnešní den v sobě má velký potenciál síly, zejména pro sebevědomé a samostatné jedince. Komunikace se ve srovnání s minulým týdnem trochu uvolňuje.

9. prosince 2008, úterý
Dnes nás čeká stabilní atmosféra na pozadí velice dynamického dne. Je to určitý paradox, ale buďme za něj rádi. Je to vhodný den pro obchody a nákupy.

10. prosince 2008, středa
Mnoho situací se nedá vyřešit bezprostředně, okamžitě. Potřebujeme se od nich vnitřně vzdálit, dokud se nenajde samo od sebe vhodné řešení.

11. prosince 2008, čtvrtek
Naléhavě vás varujeme před koupěmi, přestavbami a amatérskými opravami elektroniky v těchto dnech. Chybky chybičky by vám celou operaci notně znepříjemnily.

12. prosince 2008, pátek
Nenechejte se přesvědčovat a sami také nikoho nepřesvědčujte. Inteligence je sice ve vzduchu dost, ale potřeba řešit neřešitelné vytváří velké napětí.

13. prosince 2008, sobota
Další den s výrazně manipulativními tendencemi v rodinách. Pomalejší energie dnešního dne nás vedou k tomu, abychom vše prožívali více do hloubky.

14. prosince 2008, neděle

Nebuďte zklamaní nakolik tento víkend necítíte kdovíjakou náladu a chuť na sex. Jsou období, kdy žijeme s vědomím vzájemné lásky a souznění s naším partnerem, aniž by to pro těla něco znamenalo.

15. prosince 2008, pondělí
Vášnivý bude mimochodem až podzim příštího roku. Zatím spíše narážíme na trochu tvrdé a zaseklé energie. Nenastydněte se, netahejte v rukách těžké předměty, nic nepolámejte.

16. prosince 2008, úterý
Pevný a rozhodný den, který se hodí k organizování, k práci všeho druhu, ale na straně druhé i k plánování budoucnosti, uvědomování si vlastních potřeb a přání.

17. prosince 2008, středa
Pokud víte o možných zdrojích neshod a hádek, nastavte okolnosti tak, aby neshody zůstaly pod pokličkou a na hádky nikdo neměl náladu.

18. prosince 2008, čtvrtek
Celkem neutrální den, zajímavý spíše pro přemýšlivé a pečivě založené jedince. Decentně si večer zacvičit není od věci.

19. prosince 2008, pátek
Napěťové situace se vybily přes noc a den je zase jasný. Požehnaný spánek. Pokud vám odpoledne nepůjde domluvit se na organizaci víkendu, nechejte domluvu až na sobotu.

20. prosince 2008, sobota
Toužíte-li po klidné a neutrální sobotě, zde ji máte. Poměrně společenská atmosféra, jistá vstřícnost a zájem na tom, být spolu dělá z dneška dobrou tečku za náročným týdnem.

21. prosince 2008, neděle

Tento vikend je celý ve znamení poměrně idealistických přání. Pokud den zasvětíte umění či kultuře, uděláte tak radost sami sobě.

22. prosince 2008, pondělí
Sluníčko se ocitlo v Kozorohu v objetí Pluta. Je to známka poměrně intenzivních myšlenek na téma úspěch a neúspěch.

23. prosince 2008, úterý
No není to skvělé? Den před Ježíškem je snad ještě lepší než samotný Ježíšek. Emoce jsou nastavené poměrně hlubokým způsobem, den přeje úspěšné aktivitě.

24. prosince 2008, středa
Také vám záleží na tom, aby dnešek měl svůj půvab? Dobrá, pak si řekněme, že vám nic nebrání abyste svá přání a potřeby převedly do skutečnosti. Atmosféra se nedělá sama, tu děláte vy.

25. prosince 2008, čtvrtek
Nehledě k tomu, že jsou svátky, je na těchto dnech zajímavý vysoký inteligenční potenciál. Díky němu je možné, abyste si dnes uvědomili důelžité souvislosti o pracích, které děláte.

26. prosince 2008, pátek
Dnešek by k vám mohly dotéci pocity nespokojenosti, a proto se vůči nim můžeme předem vybavit. Například pocitem vděčnosti za to, že nejsme sami.

27. prosince 2008, sobota

Polovina planet se dnes a zítra nachází v Kozorohu. Pro dny volna je to zvláštní zpráva, protože Kozoroh vždy zesiluje pocit pro povinnost a tendence k úzkosti.

28. prosince 2008, neděle
Dnešní den ukazuje na nesmírnou koncentraci síly. Pokud ji použijete pro cíl, který je v soulady s potřebami života, dosáhnete silného výsledku.

29. prosince 2008, pondělí
Jste-li prací povinni, dnešek se vám bude líbit, ať už budete na pracovišti či kdekoliv jinde. Celková dispozice dnešního dne je velice plastická a čistá.

30. prosince 2008, úterý
Jestliže se dlouhodobě nemůžete čehosi domyslet, dnes k vám myšlenky a informace budou proudit velice přirozeným způsobem.

31. prosince 2008, středa
Snadné plánování, bohémský duch, tolerance a vzájemná vstřícnost. Máme před sebou jednoho z nejlepších silvestrů široko daleko. Přežili jsme letošní rok a to je důvod k oslavám.

 

 

(vydáno ve spolupráci s www.astrolab.cz)