Jste zde


Právě dopadající energie - Připravit, pozor, teď! Konečně jsme volní!
Karen Bishop

Stojíme na samotném prahu nové fáze… nové fáze posunu vpřed, ale hlavně nové fáze bleskové a zázračné manifestace. Během posledních několika týdnů jsme završovali fázi vstupu do našeho nového prostoru. Ta obnášela velké změny, nástup nového, upravování a reorganizaci, a také nové uhnízdění.

V průběhu této poslední fáze toho k nám přišlo skutečně hodně, a většinou se to vztahovalo k našemu novému dimenzionálnímu a energetickému prostoru. Avšak nyní, začátkem června 2007, opět zakusíme úžasné a neuvěřitelné energie, které nás posunou směrem k manifestaci našich snů.

Fáze, kterou právě završujeme, v sobě obsahovala mnohé srážky a krachy. Y to bylo proto, že se vyšší energie srážely s nižšími a již existujícími energiemi. Výsledkem byly záchvaty, strach ze ztráty identity a jistoty známého, a většinou hlava k prasknutí nad tím, která myšlenka je správná. Záchvaty se často dostavily s nárůstem světla, neboť staré musí odejít, což způsobuje veliký strach. Chňape po drahocenném životě.

Protože jsme v rovnováze a připraveni na novou fázi, která je před námi, daly se scénáře těchto "kolizí" a "nových prostorů" očekávat. Tak totiž funguje energie a evoluce.všechno v dokonalém a božském řádu.

Nyní, když jsme v sobě konečně integrovali dostatečné množství nových energií a dimenzí, můžeme jenom sledovat, jak jsme katapultováni vstříc úžasným manifestacím nového!

Většina z těchto manifestací bude obsahovat nové role při vytváření nové planety Země. Pomyslete na něco, co byste chtěli, a pozorujte, jak se vám to bez úsilí zhmotňuje. Také podporu budeme pociťovat mnohem silněji než dříve. Budeme překypovat radostí, zázraky nebudou mít konce, úsměvy nezmizí z tváří, a my se budeme cítit, jako bychom se konečně dostali do ráje (nebo na Zemi, o níž jsme vždycky věděli, že je reálná), se světlem na helmě.

Po letech pohupování ve vývoji sem a tam, integrování světla, někdy dost pomalého, jsme konečně dosáhli určitého množství jedinců, takže se bude zdát, že světlo svítí na všechno stvořené. Ano, evoluční proces bude pokračovat, ale bude podstatně snazší, a to především pro ty, kteří nesou pochodeň od chvíle, kdy sem dorazili. Pro ty, kdo sem přišli transmutovat temnotu (tedy pro vás… pakliže tyto řádky čtete), pro ty, kteří propagují vyšší vize, pro ty, kteří souhlasili s tím, že prostřednictvím sebe sama pozvednou vědomí této planety, i pro ty, kdo souhlasili, že zůstanou, dokud nebude stvořena nová Země a nezačne fungovat… pro ty konečně nastal čas.

Pomyslete na touhu a sledujte, jak přichází zdánlivě odnikud. Uvědomte, že si strach a stres z minulosti zde nemůže existovat. Toto je nová realita, se zcela novými zkušenostmi, pocity a způsoby bytí, kterou máte na dosah. Pokud zakoušíte nějaké nepříjemné pocity, uvědomte si,že jste prostě na chvíli zapomněli, kde vlastně jste, a opět se soustřeďte na svět, kde není žádná temnota, ne všechno dobré, co v životě máte, a vězte, že všechno ostatní je jenom jedna velká iluze, kterou jste si vytvořili, nebo prostě ve svém bývalém životě tady na Zemi vídali (ano, přesně tak, právě jsme se reinkarnovali do nového světa). Veškeré vnímání temnoty je nyní pouhou iluzí, která pochází z našeho zkresleného způsobu myšlení.

Sledujte, jak se do vztahů začíná promítat větší světlo a láska, jak je staré dysfunkční vzorce přestávají podporovat. Sledujte, jak začínáte žít život, o němž jste si nikdy nepomysleli, že by byl možný. Sledujte, jak se k vám věci dostávají na úrovni duše, neboť přitahování na úrovni duše vždy předchází zákonu přitažlivosti (podobné přitahuje podobné). Ve vyšších z vyšších říší (byť určitě ne nejvyšší), funguje přitahování na úrovni duše vždycky. To znamená, že si k sobě přitáhnete věci a osoby, které se hodí do plánu vaší duše… tedy nikoli nezbytně to, čemu věříte a co vnímáte.

A v tomto smyslu se děje zázrak, kdy zákon přitažlivosti nižší úrovně přestává existovat. Partneři naší duše a její prožitky ve vztahu ke smyslu a plánu naší duše se k nám nyní dostanou v rekordním čase. Potřebujete-li pozemek, dostanete jej. Potřebujete-li se setkat se skupinou své duše, stane se tak (a to může vypadat docela jinak, než jak si představujete! Partneři naší duše byli velice dlouho maskovaní, a nyní k nám přistupují a masky odhazují. "Tak to jste celou dobu byli vy!" zvoláte možná. Anebo jste to možná celou tu dobu věděli, ale nikdo se nechoval tak, jak jste si mysleli, že by se chovat měl…)

Ano, náš čas je právě teď. A vězte, že proces duchovního vývoje bude pokračovat i nadále stále jako na houpačce, takže nesmíme ztrácet odvahu, když se opět ocitneme ve fázi: "Ale ne! Tohle snad už ne!" Leč čím výše stoupáme, tím méně budeme tyto zážitky nižších vibrací prožívat, až nakonec ustanou úplně.

Poslední články řetězu, který nás poutaly k tomu, co jsme si postaru zhmotnili, i ke starým prožitkům, konečně praskají. Konečně jsme volní. Konečně jsme volní!

Přeji vám v tomto pozoruhodném čase nebe v srdci, hvězdný třpyt v duši a zázraky v životě.

Příště na shledanou,
Vaše Karen

Překlad: Ivana Muková

Poznámka: V roce 2002 vytvořila Karen Bishop měsíční informační bulletin - "Co se děje na planetě Zemi" www.whatsuponplanetearth.com . Od té doby čekají miliony lidí po celém světě na její "Energy Alerts", které přinášejí informace o lidském a planetárním vývoji. Nalezneme v nich poslední informace o Vzestupu, jeho příznacích a aktuálních energiích, které se právě staly součástí našeho životního prostoru.