Jste zde


Horoskop na září 2009
Antonín Baudyš jr.

Letos v září se můžeme nezvykle často vyskytovat v situacích, které budou zkoušet náš smysl pro fair-play a pro upřímnost. Jak k našemu okolí, tak k nás samotných. Letošní září je období, které vás ženy může a mnohé z vás bude obdarovávat splněnými přáními. Ve velké míře to závisí na tom, co dobrého jste v průběhu minulého období ze sebe vydaly. Tím chceme říct, že pozitivní energie na sebe navazuje opět pozitivní energii. Pokud se vaše citlivost - a možná i přecitlivělost - bude v příštím období zvyšovat, vyhýbejte se destruktivnímu prostředí, vztahům a situacím.

Váhy v září 2009
Snažíte se veškeré úkoly zvládnout sama. Napadlo vás, že můžete požádat svoje okolí o pomoc? Září může být pro vás hektické období, každopádně více potenciálních problémů vyplývá z vašeho nastavení a z vašeho pohledu na věc, než z nějakých objektivních daností. Stejné období můžete prožívat v klidu a s úsměvem. Nic vám neuteče, všechno ve vašem životě je správně načasované. V lásce, ale i všeobecně v rovině vztahů můžete procházet přecitlivělým obdobím. Proto se vyhýbejte pro vás nepříjemným situacím, destruktivním filmům a všemu, co by vás mohlo destabilizovat. Po pracovní stránce může přijít v tomto měsíci změna k lepšímu. Tato změna je pro vás pozitivní, dokonce i kdyby to tak na začátku nevypadalo.

Berani v září 2009
Měsíc září je pro vás Beranky ve znamení síly a přirozeného úspěchu. Vaše okolí vás může zrazovat před vašimi plány či postoji. Vy sama můžete stát před situací, kdy si nebudete jistá tím, co děláte a nebo jestli je váš postoj správný. Stůjte si ale za tím, čemu věříte. V měsíci září máte přirozeně nakročeno k úspěchu - pokud děláte právě to, čemu věříte. Můžete mít tendenci být netrpělivá a se svými výsledky tudíž nespokojená. V takovém okamžiku se zhluboka nadechněte a uvědomte si, že věci ve vašem životě jsou dobře načasované a že svojí netrpělivostí nic neuspěcháte. Jste silnější, než si myslíte a to se projeví jak v pracovním životě, tak v dobře zvládnutém soukromí.

Býci v září 2009
Po dlouhém létu můžete mít pocit, že se události ve vašem životě nevyvíjejí tak rychle jak byste si přála. Radíme vám, buďte trpělivé. Jste na samém začátku pozitivního vývoje. V pracovních záležitostech se můžete opřít o svoje znalosti, zkušenosti a sebejistotu. Uvědomte si, že ačkoliv věci kolikrát v minulosti nevypadaly příliš slibně, nakonec situace dopadla ve váš prospěch. Každá situace je tady pro to, aby nás něčemu novému naučila. Měsíc září je pro vás více obdobím čekání a učení se trpělivosti než obdobím naplnění. V lásce se ve vašem životě může odehrát malý zázrak.

Blíženci v září 2009
Měsíc září je pro vás Blíženkyně měsícem prosperity a spokojenosti. Otevřete se všemu dobrému a přijímejte to plnými doušky do svého života. Pracovní i finanční život vám přinese neočekávané bonusy. V průběhu měsíce se na vás budou obracet blízcí s prosbou o radu. Využijte svých schopností a poraďte či pomozte jim. V soukromí si váš partner bude víc přát dostávat od vás laskání a něžnosti než kdy jindy. Bude z vás cítit velice příjemnou energií, kterou v tomto měsíci vyzařujete. Pobyt u vody, například u jezera či moře vám pomůže načerpat novou energii.

Raci v září 2009
Září je pro vás, Račice, nastaveno pozorností více dovnitř sama sebe než navenek. Ve vašem životě mohou vznikat situace, kdy se přistihnete, že máte tendenci posuzovat a kritizovat své okolí. Můžete reagovat více podrážděně a méně shovívavě. Proto vám v tomto měsíci doporučujeme zaměřovat se na to dobré, co vaší blízcí nosí v sobě. Pokud nerozumíte jejich jednání, neznamená to, že je něco špatně. Více s lidmi komunikujte o jejich pocitech a pohnutkách k jejich činům. Dalším důležitým tématem tohoto měsíce je uvědomit si, po čem vaše srdce opravdu touží. Je možné, že svému okolí dáváte příliš mnoho péče, na úkor své vlastní spokojenosti.

Lvi v září 2009
Zářivé lvovské léto je pryč a vy Lvice z toho můžete být trochu posmutnělé. Nahlédněte na to z úhlu, že staré prostě necháváte odejít, aby to nové mohlo přijít. Platí to nejen o létu, ale i o vašem životě. Ať mluvíme o partnerovi, práci, či praktických záležitostech. Uvědomte si po čem vaše srdce opravdu touží. Nebojte se riskovat a jděte za svými skutečnými sny. Trpělivost a víra ovoce přináší. Obecně se dá říct, že kráčíte k přirozenému úspěchu jak v profesním, tak v osobním životě. Nedělejte si hlavu s tím, co říkají a nebo si myslí ostatní. Muže a ženy kolem sebe nezměníte. A nedává smysl, abyste se kvůli nim trápily.

Panny v září 2009
Měsíc září vám, Pannám, může do života přinést hodně spokojenosti jak v lásce, tak v pracovních záležitostech. V tomto měsíci je vaše srdce vyloženě romanticky naladěné a proto vám radíme, užijte si toho. Nevyhýbejte se situacím, které by posílily vaši ženskou sebejistotu, ale i obohatily vašeho partnera. Objevujte v sobě bohyni, která má mnoho tváří. Pečujte o sebe a vězte, že všechno ostatní v tomto měsíci tak nějak půjde samo. V pracovní sféře se může zdát, že věci zůstávají při starém, ale postupně, s odstupem času, si uvědomíte pokroky dopředu, které nenápadně proběhly.

Štíři v září 2009
Měsíc září je pro vás Štírky ve znamení plodnosti a hojnosti. Láska vám jen pokvete a pokud ještě nejste zamilovaná, v průběhu září můžete potkat člověka, který vás nadchne. Tento měsíc je velice vhodný pro začátek nových projektů. Zaměřte své myšlenky, pocity a činy na své cíle a podaří se vám jich dosáhnout. Dovolte sama sobě přijímat to dobré do svého života. Při dosahování svých vytoužených cílů buďte ohleduplná ke svému okolí a nezapomínejte na vaši dobrou schopnost dávat druhým. Zároveň je pro vás v tomto období důležité neustupovat od svých požadavků a stát si za tím, čemu věříte.

Střelci v září 2009
Měsíc září je pro vás Střelkyně velice silný a pozitivní měsíc. Cítíte v sobě neochvějnou sílu. Pozitivní konstelace vám naznačují, abyste se nebály riskovat a šly za touhami vašeho srdce. V lásce víte co máte udělat, důvěřujte své vnitřní moudrosti a podnikněte bez odkládání potřebné kroky. Váš pracovní život zůstává stabilní, nehledě na situaci, ve které se nacházíte. Po zdravotní stránce přichází pro váš organismus čas pro očistnou detoxikační kůru. Je čas začít napravovat pochybení, které jste léta působily na vašem těle. Dopřejte si jednodenní půst, zajděte si do sauny, detoxikační masáž. A nezapomeňte, že k zdravému tělu patří pozitivní mysl.

Kozorohové v září 2009
Vaše domácí situace se v tomto měsíce zlepšuje, ať jde o vztahové záležitosti či pocit spokojeného zázemí. Proto je právě teď vhodná doba začít nové projekty a dát prostor tomu novému ve vašem životě. V lásce ctěte vaše potřeby a buďte ohleduplná sama k sobě. Ohleduplnost sama k sobě je důležitá i pro vašeho partnera jako předobraz toho, s jakou úctou s vámi má zacházet. Co se týče zdraví, buďte v září střídmější v jídle. Ohleduplnost si zaslouží nejen váš duševní život, ale i vaše tělo. Doporučujeme odlehčit vašemu trávícímu traktu obměnou pomalu stravitelných příloh za čerstvé saláty.

 

Vodnáři v září 2009
Vodnářkám v měsíci září radíme vytyčit si hranice, abyste dokázaly odmítnou požadavky ostatních, které vás vyčerpávají. Nastal čas na to, abyste si uvědomily své cíle a zaměřily na ně svoji pozornost a energii. Věřte, že se vám jich povede dosáhnout. V lásce jste v tomto měsíci nastavená více dávat než přijímat. I takové období patří do našeho života. Po pracovní stránce buďte odvážná a nebojte se riskovat, výsledky na sebe nedají dlouho čekat. Zdravotně byste mohla dostat odpovědi na svoje otázky, pokud tyto otázky budete pokládat na správných místech.

Zažíváte jeden z nejsilnějších měsíců v tomto roce. Tento měsíc je pro vás o probuzení a znovuobjevování vaší ženskosti. Doporučujeme vám, přihlásit se do kurzu zaměřeného na tanec, zpěv či jakéhokoliv jiného semináře zaměřeného na podporu vašeho ženství. Pečujte o sebe a nezapomeňte na přirozený cyklus a rytmus vašeho těla. Vaše tělo vám samo řekne, po čem touží. V lásce se pokuste být sama k sobě upřímné a uvědomte si, po čem vaše srdce touží. Pracovní sféra v září jde svojí přirozenou stabilní cestou. Po zdravotní stránce, pokud cítíte nějaké komplikace, důvěřujte svému tělo a podvědomí, můžete z komplikací vyjít ven, stejně jako jste do nich vstoupily.

Ve spolupráci s Astrolab.cz